Ana Menü

telif

Başlatan shark1903, Aralık 05, 2006, 17:08:37

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

canmert

Alıntı yapılan: Kartalizma - Aralık 05, 2006, 19:24:20
hiç de saçma değil arkadaşlar.ben beşiktaşım oley tezahuratını..fenerbahçem oley cimbombomum oley diye duyarken çıldırıyorum resmen..telif hakkı alsak ne söyleyecekler acaba maçta..
BENDE ÇILDIRIYORUM HIRSIZLIĞIN BU KADARINA YUH BE
YARIN BEŞİKTAŞ DİYE BAĞIRIR BU KÖPEKLER TAKIMIMIZIN ADINI KİRLETMESİNLER BARİ

Kartalizmatik

ya tamam hadi söylüyorsun bide bizim bestemiz demiyolarmı işte ozaman deliriyorum yaa..
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

acu

söz bizde beste bizde taklit yok bizde..........
bir gün herkes Beşiktaşlı olmasın o ayrıcalık bize kalsın

ölümünesevdam

Bence Çok güzel bi fikir gerçekten eğer onlarda kendi şereflerini düşünmüolar bari tuttukları takımı düşünüp sölemezler
SİYAHIN Zindan Olsun BEYAZ Aydınlık

shark1903

ya arkadaşlar ben izmirdeyim bu olayı abilerimize nasıl duyurabiliriz somut adımlar atılmalı

black-eagle

bi daha beste yaparken noter getirsinler o zaman çalınmazz :P paralarını alırız
bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

carsi52

öle bişe olsa süper olur ama sanmam öle bişe olcağını.
Bölünür senin için uykular!

xxdoggyxx

ya abi bence iyi olur cünkü onlar bizim besteleri söylediginde cildiriyorum deliriyorum onun icin yapilabilirse iyi olur
18.03.2007

sero

söz bizdee bestee bizdee taklitt yok bizdeee.
Mevzuda takmıyoruzzz geri viteseee
Kadıköyde,Samiyendeee
Kral biziz Bu Alemdeee

Zonur

bencede ne gerekiosa yapılsın.vallahi bende deli oluorum duyunca.ezik gsliler bizim samiyendeki macta 90 dk besiktasım oleyi soledi delirdim.fener desen aynısı.sora biz çıkardık diolar kolpa herifler.artık yeter bi son vermek lazım

GöKHaN

Kardes darilma ama Sacmalamissin.. ;D Telif hakki susu busu Biz Beste yapalim onlar calsin buda onlar bizi nekadar büyük gördügü anlamina geliyor bu birrrrr, Biz Besteyi adam gibi söylüyor tek agiz oluyoruz onlar ellerine agizlarina bulastiriyor bu ikiiiiiiiii, Ne Mutlu Besiktasliyim diyene buda üccccc  8)
BESIKTAS   Kartallar Yüksek Ucar..!   BESIKTAS

Zonur

onlar calıolar ama çaldıklarını kabullenmiolar sorun orda.besteyi biz çıkardık diolar bizi delirtende bu zaten

NoPasaran

Halen devammı ediyor bu konu ya..

Böyel bir şey mümkünmü yapmayı lütfen
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

shark1903

mümkün tabii yönetim istesin 1 ay içinde alır telif haklarını mesela buseneki yenibesteler için yapılabilr

eRe

eger mumkunse bunu yapmalıyız.yoksa bu taklıtcılerın yaptıklarıyla cıldırmamak ımkansız.adamlar utanmadan bıde ınanın cocuklar bızım bestemız bıle dedıler.o yuzden telıf hakkı alınmalı.sonra herkes anlar bjk nın bestelerı olmadan dıger taraftarlardan cıt bıle cıkamayacagını
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi