Ana Menü

Delgado'nun son durumu

Başlatan unicorn, Aralık 05, 2006, 16:44:15

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

unicorn

Kulüp Doktorumuz Ayhan Optur ve Arjantinli oyuncumuz Delgado, son günlerde basında çıkan haberler nedeniyle birlikte bir basın toplantısı düzenledi. 
Delgado'nun sağlık problemleri ile ilgili konuşan Kulüp Doktorumuz Ayhan Optur, Arjantinli futbolcumuzun karın kaslarında problem olduğunu belirterek, "Bu sorunlar Dinamo Bükreş maçı ile birlikte başladı. Delgado, bunun üzerine 3 maç daha oynadı. Oynamadığı maçlar ise bizim medikal kararımız" şeklinde konuştu.

Optur, Delgado'nun oynamama kararını kendilerinin verdiğini belirterek, "Delgado'nun sakatlığı çok ciddi değil. Karın kaslarında ağrı ve ödem var. Deformasyonun gerilemesi için dinlendirilmesi gerekiyor. Basında deplasmana gitmek istemiyor gibi haberler çıktı. Bazen oyuncunun isteğine göre durumlar vardır. Delgado'da fedakarlık yaptı ve oynamak istediği için 3 maç ağrılarla oynadı. Oynamadığı maçlar bizim medikal kararımızdır. Şu anda dinlendirilmesi ve tedavisinin yapılması gerekiyor. Kalan maçlarda oynamayacak. İkinci yarıya kadar kendisini hazır hale getireceğiz" dedi.

Ayhan Optur'dan sonra söz alan genç futbolcumuz Matias Emilio Delgado ise, şunları söyledi: "Oynayabileceğiniz ağrılar var, oynayamayacağınız ağrılar var. Eğer ağrılara katlanabileceğinizi hissederseniz oynarsınız. Benim yaptığım bir kahramanlık değil. O an oynayabileceğimi hissettim ve oynadım. Camianın taraftarların benden beklentileri var. Bu beklentileri karşılamakta eksik kaldım. Birçok sakatlık geçirdim. Yüzde yüz verim sağlayamadım bunu herkes biliyor. Çok sakatlanan bir futbolcu değilim. 2003'te Basel'e gittiğimde sağ dizimdeki problemden dolayı ilk üç ay oynayamadım. Bugüne kadar da hiç sakatlanmadım.Yaşım daha genç. Ülkemden uzaktayım ve oynamak istiyorum. Sevindiğim nokta burada bu durumdayken bana herkes destek oluyor. Bu da benim daha çabuk iyileşmemi sağlıyor."

Delgado, şampiyonluk yarışını bırakmadıklarını belirterek, "Türkiye'de sert ve agresif futbol oynanıyor. Lider ile aramızdaki puan farkı kapatılamayacak kadar fazla değil. Şampiyonluk yarışını bırakmadık" diye konuştu.

Basın mensuplarının Ricardinho ile ilgili sorularına ise, "Ricardinho'nun gelişi bana da diğer arkadaşlarıma da çok faydalı oldu. Çok tecrübeli bir futbolcu. Saha içinde ve saha dışında kendisini örnek alıyoruz" cevabını verdi.

Resmi siteden ALINTIDIR...
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

bekartal21

delgado leverkusen maçındada oynamıycakmış amelihatdan bahsediyolar çok şansız adam
TRİBÜNCÜSÜN DEDİLER KIZ VERMEDİLER

Ozytaurus

Gerekiyorsa oynamasın maçlarda adam gibi tedavisi yapılsın.
______KaRaKaRTAL____

salvador

adam medya baskısı yuzundden sakat sakat oynadı bence tam ıylesıp oynamöası lazım
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

pAscAliAnUmut

nolcakk böylee yaw  nereye kadar  ricoyla delgado beraber oynasa tam süper olcak
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

carsi52

off bu adamda bir türlü kurtulamıyor sakatlıktan.
Bölünür senin için uykular!

yuNuS1903

biz bu adamı oynasın diye aldık ikide bir sakatlanıyorr

srdr

ne yaptıda sakatlandı anlamıyorum. kaç maçta bize faydalı oldu bu adam...menacer kazıklarından bir taneside bu oldu . yazık walla
beşiktAŞK - since 1903

MeLo

Walla n oluor anlamıorz ya.
Adam 1 maç var 4 maç yok.
Nasıl oluyor.
İnşallah 2.dönem de aynı şeyler oLmaz.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

pascalyptica

kaç maç oynadı, ne faydası var diyenlere soruyorum.. hepiniz ilhan mansıza bayılıyosunuz.. ilhan mansız kaç maç oynadı???

adam sakat napsın isteyerek mi sakatlanıyor..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

srdr

yahu ilhanla ne alakası var bu adamın. madem sakattı neden 5 milyon euro verdiler günah değilmi paralarımız ele gidiyor. ilhanın kazandırdığı maçlarıda ne çabuk unuttun arkadaşım. sizi allaha havale ediyorum.bu kadar vefasız ve yabancı hayranı olmayın lütfen.delgadonun yerine herhangi bir TÜRK futbolcusuda oynardı.extra bir katkı olmalı yabancıda. amokachi - hagi  vs...
beşiktAŞK - since 1903

jay-z

basele giddi ilk senede bole hep sakatlanmis demek war bise uyumla ilgili insanlarin vucut yapilarinda olabilr ama ins 2. donem duzelir tigana gidmez seneye her dalda aliriz kupalari :D

eren06

Sergene istikrarsız diyoduk bu daha da beter çıktı çok şanssız adam

hade53

Alıntı yapılan: pascal_bjk_Çarşı - Aralık 08, 2006, 18:54:26
nolcakk böylee yaw  nereye kadar  ricoyla delgado beraber oynasa tam süper olcak

abicim bencede  TAM SUPER OLACAK :D:D

ugur24

olmasada olur artık yaa..delgado varken ricardinho bu kadar etkili olamıyodu..delgado yokken rico bursa brugge kayseri maçlarında süper oynadı...