Ana Menü

Makina mı Beyaz Show mu?

Başlatan noumAyberk, Temmuz 24, 2007, 20:56:12

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adriano

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Non Mollare Mai

Kadın kılığına giriyorlar ayol falan bu mu komiklik mizah anlayışı :)
Zeki adam beynini kullanarak yapar espri. Okan zeki ama espri yapamıyor. Sırf dalga geçerek komiklik yapıyor.
Beyaz hem saygınlığıyla hem esprileriyle güldürüyor milleti.
Herşeyin başında eğer yayıncılık yapıyorsan saygı gelmelidir.
Arayan kişi 10 saat bekliyor yayına bağlanmak için bağlanıyor okan kafasına göre 2 saniye sonra kapatıyor.. ::)
edit

cmcpgc

tamam o zaman hiçbiri ikisini de izlemiyorum :D
Bu vatan askiyla büyüdük biz anam
Sahip olamaz ki topragima düsman !
Binlercemiz öldük, yine de ölürüz
Yildiramaz kimse iste son sözümüz !

freedom forever

Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

DIABLO

tabiki makina okan bayülgen daha profesyonel ama biraz şımarık o kadarda olsun artık
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

kara kalem

Alıntı yapılan: Smyrnian Jose - Temmuz 24, 2007, 21:16:15
Kadın kılığına giriyorlar ayol falan bu mu komiklik mizah anlayışı :)
Zeki adam beynini kullanarak yapar espri. Okan zeki ama espri yapamıyor. Sırf dalga geçerek komiklik yapıyor.
Beyaz hem saygınlığıyla hem esprileriyle güldürüyor milleti.
Herşeyin başında eğer yayıncılık yapıyorsan saygı gelmelidir.
Arayan kişi 10 saat bekliyor yayına bağlanmak için bağlanıyor okan kafasına göre 2 saniye sonra kapatıyor.. ::)

Son zamanlarda olmasa da Okan programını genelde traji komik olaylar üzerine kuruyor ve bunlarla dalga geçiyor, sözünü de hiç bi' zaman esirgemiyor. Okan'ın ve progamının bambaşka bi' -geyik- anlayışı var k bu da büyük bi' etken. Beyaz'ı severim ve fırsat buldukça onu da izlerim ama Beyaz'ın espirileri de genelde hep aynı tarz üzerine.

Beyaz'ı bu konuda ayırmak lazım ama saygı konusuna da kesinlikle inanmıyorum. Okan çok doğal birisi. Bu ülke de Ramazan ayında ezan ve ilahi okuduktan sonra ilk albümüde ''Kısacık etekli, dar elbiseli. Ah Lisesli !'' şarkısını yapan Burhan ÇAÇAN'ı da yıllarca en efendi sanatçı bildik.
kalem sana akan, kara senin sevdan.

Non Mollare Mai

Burhan Çaçan hakkında bir bilgim ve alakamda yok. :)
Beyaz yıllardır yapıyor bu işi okanda..
İkiside Türkiyenin en ünlü şovmenleri.
Aslında neyin tartışmasını yapıyoruz ki seven sever.
Ama beyfendiliğiyle ve espri tarzıyla beyaz bir adım önde bana göre.
edit

kara kalem

Ya Burhan ÇAÇAN'ı sadece bi' örnek olarak verdim. Dediğin gibi ikisi de uzun yıllardır bu işin içindeler ve daha da önemlisi ben kıyaslanmalarına gerek olduğunu sanmıyorum.
kalem sana akan, kara senin sevdan.

melankolizm

ist.hatirasi/3-4

espri bakımından beaz makara bakımından makina
YÖNETİM İSTİFA !!!

Elerosse

Makina ile Beyaz Show arasında dağlar kadar fark var.Makina sadece gırgırın olduğu bir show değil.Makina o haftanın güncel olaylarını,kültürünü seyircilere yansıtan bir show.Beyaz sadece gülüp eğlenmek için.

Forever Makina..
Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK

yuNuS1903

die-4-u

The Simpsons Mı South Park Mı Sorusu Gibi Asla Cevabını Bulamayacağım Bi Soru Da Bu

carlito1903

karşılaştırmaya bile gerek yok Beyaz Show makina dan çok çok daha iyi....

black_eagle_sefa

45'lik plak,35'lik rakı,25'lik hatun...