Ana Menü

Gülnaz Arsel istifa ediyor

Başlatan NoPasaran, Temmuz 23, 2007, 20:38:20

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kara kalem

Alıntı yapılan: Chalmeria - Temmuz 24, 2007, 01:42:31
Doğru Söyleyeni dokuz köyden kovarlar.

10. köy bizimle doldu zaten..

Sayın Celal KOLOT'a görev süresinde kendisine ''ulan'' diye hitap ettiği için teşekkür ederiz.

Beşiktaş'a ters düşmeyen harketleri gözlemlenmediği müddetçe neden bi' yöneticinin istifası istenir, kaldı ki istifayı isteyen kişi Yıldırım DEMİRÖREN gibi Beşiktaş'ın değerlerini birer-birer çiğneyen birisi ise ?
kalem sana akan, kara senin sevdan.

aydinaskar

gözzde_bjk

yonetımden parca parca ıstıfa olması hıchos degıl hele de anlasamadık ıstıfasını ıstedım demek cok asagılayıcı ama baskanımız vermıs kararı sayın arsel napsın...
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Chalmeria

Alıntı yapılan: kara kalem - Temmuz 24, 2007, 22:58:14
Alıntı yapılan: Chalmeria - Temmuz 24, 2007, 01:42:31
Doğru Söyleyeni dokuz köyden kovarlar.

10. köy bizimle doldu zaten..

Sayın Celal KOLOT'a görev süresinde kendisine ''ulan'' diye hitap ettiği için teşekkür ederiz.

Beşiktaş'a ters düşmeyen harketleri gözlemlenmediği müddetçe neden bi' yöneticinin istifası istenir, kaldı ki istifayı isteyen kişi Yıldırım DEMİRÖREN gibi Beşiktaş'ın değerlerini birer-birer çiğneyen birisi ise ?

Başkana ve Başkanın has adamına Muhalefet olursan İstifanı isterler.

allen ıverson

Bu istifanın sebebi çok belli herkez ön plana çıkmaya çalışıyo iç çekişme büyük bence gülnaz hanımı ABDİ CELALETTİN KOLOT yemiştir...Bi gün bu sonun onun içinde gerçekleşmesi umuduyla bekliyorum :oklava

csdenis

Tek doğru adam Murat Aksuydu o da gitti...

Anti-Timsah

NoPasaran

Şu günlerde Beşiktaş'ta transfer çalışmaları kadar ilginç bir diğer konu, Beşiktaş Basın Sözcüsü Gülnaz Arsel'in istifaya zorlanması olayı. Önümüzdeki cuma günü Arsel'in Milano dönüşü istifa etmesi bekleniyor. Peki nasıl gelindi bu noktaya? Evet bugüne dek birçok kez başını Futbol Şubesi Sorumlusu Celal Kolot ile Gülnaz Arsel'in çektiği polemiklere sık sık tanık olmuştuk. Ama işin bu denli ciddi boyutlara ulaşacağı kimsenin aklına gelmemişti. Levent Erdoğan, Beşiktaş Yönetim Kurulu üyesi olarak "Teşvik normaldir" demiş ama kimse ondan istifasını beklememişti örneğin. Şimdi ne yapmıştı da Arsel istenmeyen isim oluvermişti? Belli ki Genel Sekreter Kenan Öner, Futbol Şubesi Sorumlusu Celal Kolot ve Basın Sözcüsü Gülnaz Arsel arasında iyi gitmeyen bir şeyler vardı. Şimdi biraz gerilere gidelim; 1. Demirören yönetiminde medyada en fazla gördüğümüz isim Kenan Öner'di. 2. Demirören yönetiminde ise Öner'e, Gülnaz Arsel ve Celal Kolot da katıldı. Ve hemen bu üç isim arasında soğuk rüzgarlar esmeye başladı. Oysaki Başkan Demirören, Arsel'i basın sözcüsü olarak seçerken Beşiktaş'ın daha medyatik bir görüntü vermesini istemişti.

KOLOT'LA YILDIZI BARIŞMADI

Fakat Arsel tecrübesizliği nedeniyle verdiği demeçlerle kamuoyunda tepki almaya başladı.

Hatırlanacağı gibi ilk kez Beşiktaş'ın Trabzon'da 3-2 kaybettiği karşılaşmanın ardından Kolot ve Arsel medyada birbirleri ile tamamen zıt demeçler verdiler. Hatta Kolot durumu cinsiyetçi bir yaklaşımla yorumlamış ve "Elinin hamuru ile erkek işlerine karışma" diyerek Arsel'e tepkisini göstermişti. Ve en son alarak da Celal Kolot'un Gülnaz Arsel'e "Bir haftadır yurt-dışında anamız ağladı. Tebrik bile etmiyorsun ulan!" diye hitap ettiği basına yansıdı.

BAŞKAN RAHATSIZDI

Ama işin aslı başta Kenan Öner olmak üzere bazı yönetim kurulu üyelerinin Arsel'in medyada fazla gözükmesinden rahatsız olmalarıydı. Polemiğin Kolot ve Arsel arasında gözükmesinin nedeni ise ikisi de Trabzon kökenli olan Arsel ve Kolot'un fevri davranışları olsa gerekti. Yönetimdeki uyumsuzluğun bir türlü giderilememesinden rahatsız olan Başkan Demirören de sonunda yönetim kurulu toplantısında Arsel ile bundan böyle uyum içinde çalışamayacaklarını dile getirdi. Yani Kolot'u Arsel'e tercih etti. Bu görüşü hemen basına açıklayan isim ise Kenan Öner'di. Böylece tarafların uzlaşma ihtimalini de ortadan kaldırmış oldu. Yani Başkan Demirören'in isteği doğrultusunda Kenan Öner de son noktayı koydu. Tabii tüm Arsel'den rahatsız olan yönetim kurulu arkadaşları adına.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Celal Kolot ile tartışmış herhalde o yüzden istifa ediyomuş bugün gazetede okudum.
Bölünür senin için uykular!