Ana Menü

Serdar rahat değil

Başlatan NoPasaran, Temmuz 23, 2007, 12:29:25

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Jean Tigana döneminde ön liberoda oynatılan Serdar Kurtuluş, Ertuğrul Sağlam ile yeniden sağ kanada taşındı...

Bu mevkii değişikliğine herkes farklı bir açıdan yaklaşırken, genç oyuncu şunları söyledi: "Bursaspor'da 3-4-3 sistemi ile oynuyorduk. Ben sağ çizgiyi baştan başa kullanıyordum. İtiraf edeyim; en zorlandığım alan burasıydı. Öyle maç boyunca burayı kullanmak kolay iş değil. Beşiktaş'ta sistem değişik olduğu için ön liberoda görev verdiler. Burada başarılı olup milli takıma kadar yükseldim. Şimdi milli takıma kadar yükseldiğim yeri bırakıp, sağ beke dönüş yaptım. Bunun için aynı başarı hemen beklenmesin. Öyle kolay iş değil. Beşiktaş forması altında oynuyorsun ve alışıp, milli takıma kadar geldiğin bir yeri bırakıp, bu kez bambaşka bir alana dönüyorsunuz. Biraz zaman lazım. Bu konuda üstüme düşeni yapacağım. Yeni sezon öncesi sadece benim için değil herkes için inanılmaz boyutta bir forma yarışı olacak. Bu rekabet takıma olumlu yansıyacaktır."
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Non Mollare Mai

Serdarın orada harcanmasına gerçekten çok üzülüyorum. Cisse'nin serdardan çok iyi olduğunu sanmıyorum ama bakalım görecez.
Umarım sağ kanatta ön liberodaki kadar başarılı olur.
edit

Dem@

inşallah kendisini beğeniyorum yaralı bi futbolcu mevkisinde hakkını vereceğine inanıyorum yetenekli

BjKli_10-ur

Ya Serdar ön liberoda iyiydi bırakın çocuğu orda işte :)
Bu arada İYİKİ DOĞDUN SERDAR :D
Sensiz geçen günlerin ...

MeLo

Adam tam mevkisini bulmuşken değiştirilmesi yanlış bence.
Ama sistem gereği oldu.
İnşallah yararlı olur.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

freedom forever

Serdar'ı hala bir Hamur olarak görüyorum iyi yoğrulursa sağ bek tede süper işler yapar
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

mC_ç@RşI

ya bence bu cısse yı bız boşuna aldık ortada çok fazla adamımız varken nıyealdık kı.Bır de serdar ortada daha faydalı olur hazırlık maclarını ızledım sağda oynayamıyor.

melankolizm

Cisse'nin gelişi Koray ve Serdar'ı çok zorlayacak.

Allah yardımcısı olsun

aydinaskar

ya adam süper orta yapiyo sistem gereği iyi orta yapan biri gerek bence serdar sağ bekte daha yararlı olur inşallah hem saglam hocanın sisteminde önliberoda çok yıpranır buda ona zarar verir.. ama sağ bekte çok asist yapar.. italya dünya kupasını sağ ve sol bekleriyle kazandı.. isviçre biz sağ ve sol bekleriyle eledi sevilla uefa yı bekleriyle aldı.. böyle önemli yerlerde önemli futbolcular oynamalı:)

carsi52

adam isterse ön libero ister sağ tarafta oynuyor heryerde helal oLsun.
Bölünür senin için uykular!

asil1903

Alıntı yapılan: freedom forever - Temmuz 24, 2007, 01:28:14
Serdar'ı hala bir Hamur olarak görüyorum iyi yoğrulursa sağ bek tede süper işler yapar

sana aynen katılıyorum... bu çocuk mevkii ayırmadan verilen görevi yapmak isteyen ve bunda da başarılı olacağına inanıyorum... ama ona da biraz sabretmemiz gerekir.... inşallah bu çocukta takımımızda sembol olur... şifo metin ali feyyaz rıza ve diğer efsaneler gibi..

ugur24

Alıntı yapılan: Smyrnian Jose - Temmuz 23, 2007, 12:57:31
Serdarın orada harcanmasına gerçekten çok üzülüyorum. Cisse'nin serdardan çok iyi olduğunu sanmıyorum ama bakalım görecez.

bende aynı şekilde düşünüyorum..milli takıma kadar yükseldiği bölgeyi bırakıp yer değiştirmesi çok mantıksız ! :-\

candela14

ben öle düşünmüyorum serdar çok ii orta yapıyo sağ bekte daha ii olur , ayrıca önliberoda koray var daha asıl ona yazık oluyor, ama cisse bu performansını yükseltemezse koray oynar orda, aynı şekilde m. yozgatlı yerine ali oynar
bursalıyız ölümüne çarşılıyız , varmı ötesi
mesafeler engel değil aşkımıza