Ana Menü

Şiddetin ortasındaki Irak futbolda çoştu !

Başlatan MeLo, Temmuz 22, 2007, 19:30:32

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MeLo

Irak Milli Takımı'nın Asya Kupası'nda Vietnam'ı 2-0 yenerek yarı finale kalması kötü günler geçiren Irak halkını sevince boğdu. Irak halkı, milli takımlarının yarı finale yükselmesiyle sokaklara dökülerek galibiyeti büyük bir coşkuyla kutladı
Irak, katıldığı son 3 Asya Kupası'nda çeyrek finale kalarak Asya futbolunda önemli bir yere sahip olduğunu göstermişti. Irak Milli Takımı'nda son Körfez Kupası'nda yaşanan başarısızlığın ardından teknik direktör Ekrem Ahmed Salman ile yollar ayrılmış ve teknik direktörlük görevine Brezilyalı teknik direktör Jorvan Viera getirilmişti. Teknik direktör Jorvan Viera yönetimindeki Irak Milli Takımı, Asya Kupası'nda Bangkok'ta oynanan çeyrek final maçında Vietnam'ı iki farklı üstünlükle yenerek yarı finale yükseldi.

Savaşın ortasında kötü günler geçiren Irak halkı, milli takımlarının yarı finale yükselmesiyle sokaklara dökülerek galibiyeti büyük bir coşkuyla kutladı. Uzun zamandır sevince hasret kalan halkın, patlama ve çatışmaların ortasında gelen bu galibiyetle yüzleri bir nebze de olsa güldü.

Walla heLaL oLsun adamLara :alkis :alkis :alkis
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

ist.hatirasi/3-4

YÖNETİM İSTİFA !!!

Simurg

belkide huzur buldukları tek şey yazık artık bitsin şu savaşlar

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

yuNuS1903

ABD yuzunden ınsanlar oluyor allah binbinturlu onların belalarını versin

kara kalem

Futbol asla sadece futbol değildir !

Zamanın Almanya'sı, Arjantin'i ve İtalya'sı gibi !
kalem sana akan, kara senin sevdan.

ist.hatirasi/3-4

YÖNETİM İSTİFA !!!

melankolizm

şu anda Arabistan'ın 1-0 yeniyolar

final mi bu maç ya heralde Asya Şampiyonu Oldular :S

melankolizm

vallaha oldular tebrik ederiz Irak'ı Allah yollarını açık etsin.

tabi ayarlanmadıysa

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: melankolizm - Temmuz 29, 2007, 17:32:05
vallaha oldular tebrik ederiz Irak'ı Allah yollarını açık etsin.

tabi ayarlanmadıysa

Bende düşündüm ama sonuçta şampiyon oldular .

.FŞ

ugur24

ellerinde kalan tek şey belkide milli takımları..ayarlanmış bile olsa ırak halkı bir nebze olsun sevindiği için sevindim..

carsi52

Alıntı yapılan: ugur24 - Temmuz 30, 2007, 22:42:00
ellerinde kalan tek şey belkide milli takımları..ayarlanmış bile olsa ırak halkı bir nebze olsun sevindiği için sevindim..

Çok doğru ayarlanmış biLe oLsa iyi oLmuş..Tebrikler
Bölünür senin için uykular!

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

wasabi_1903

Bir çocuk sevdim uzaklarda Sanıyordum ki onun özlemi de buydu O ise bir bakışta beni örtülerimden Yalnızca ve yalnızca duygularıyla soydu..