Ana Menü

İşte Sağlam'ın 11'i...

Başlatan carlito1903, Temmuz 22, 2007, 11:14:14

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, yardımcıları Mutlu, Birol, İbrahim, Öztürk ile birlikte Avusturya kampını değerlendirirken, "Türkiye'ye kuvvetli, koşan, savaşan ve mücadele eden bir ruhla döndük" dedi.

Sağlam, sözlerini şöyle sürdürdü: "Beşiktaş takımında bireysel yetenekleri ne olursa olsun kişiye yönelik bir sistemim olamaz. Ben yıldız olarak isimlere değil saha içinde gösterdiği performansa bakarım. Takım olgusu yerleşti.

SAĞLAM'IN 11'İ

Rüştü

Serdar Kurtuluş  Koray  İ.Toraman  İ.Üzülmez 

Ali Tandoğan  Delgado  Cisse  Tello

Bobo  Yeni transfer

Alışkanlıklar var

Burak ve Gökhan Zan'ın sakatlığı ise bizi üzdü. Bunlar her kamp döneminde olabilecek sıkıntılardır. Genel olarak profesyonelliğin üst düzeye çıktığı bir dönem yaşadık. Gayet memnunum. Bundan sonraki dönemde sistem ile ilgili çok yoğun bir şekilde çalışmalıyız. Orta sahada bazı oyuncularımızın geçmiş yıllardan kalan sistem alışkanlıklarını değiştirmek için çalıştık. Bu alışkanlıkları ne kadar aşağıya çekersek başarı yolunda o kadar sağlam adımlar atarız.

Bizim için önemli olan takım olabilmekti. Biz bunu başardık. Felsefe ve anlayış açısından bir değişim içindeyiz. Sizler de biliyorsunuz ki bu değişimler kolay olmuyor. Takım içerisinde süper hava var. Sevgi ve saygı ön planda. Futbolcuların hepsi sorumluluk aldılar. Sorumluluk bilinci çok önemli. İlk izlenimler çok olumlu. Ekip olabilirsek kimse karşımızda duramaz. Her dönemde, her ortamda Beşiktaş'ın menfaatleri hepimizin menfaatlerinin önünde olacaktır. Kimse kendi menfaatlerini Beşiktaş'ın üstüne çıkaramaz.

Kapasiteden memnunum

Hiçbir zaman kamuoyu önünde futbolcularımın ismini başarılı olsun veya başarısız olsun söylemem. Bir takım gol yiyorsa hep beraber yer, gol atarsa hep beraber atar. Takım olabilme yönünde önemli aşama kaydettik. 16 yaşındaki Batuhan ile 34 yaşındaki Rüştü aynı çalışmanın içinde yoğruluyorlar. Hepsinden yararlanacağız. Şu anki kadronun kapasitesinden çok memnunum. Süper Lig için hazırız. Zaten farkımız fark edilecek. Ama Avrupa Kupası için ise daha çok çalışmamız lazım."

mC_ç@RşI

ya  deolgado dıo ben forvet arkası oynamak ıstıom ama ertuğrul hoca ısrarla onu orta sahada oynatıyor.buna bır çözüm bulması gerekir yönetımın

carlito1903

burda orta saha gözüküyo ama maçlarda forvet arkası oynar

Anarchy*

ya ne alı tandoganı oynatsın mehmet yozgatlı'yı tandogan'dan olmaz!

ugur24

eğer resmi maçlara bu kadro ile çıkarsak ligi beşinci sırada bitiririz ve avrupa'da ilk turda eleniriz.. :)

candela14

yapmayın ya nie öle diosunuz ayrıca şu anda m. yozgatlının durumu çok kötü alinin oynanası laım mehmet şu anda bi hayal kırıklığı gibi
bursalıyız ölümüne çarşılıyız , varmı ötesi
mesafeler engel değil aşkımıza

bjksaid

bence defansın ortasında gökhan zanın oynaması lazım
Siyahın Zindan Olsun Beyaz Aydınlık,Herkese Nasip Olmaz BEŞİKTAŞLILIK

SchekiLL

serdar kurtuluşla bence tandogan değişir ileri sağa da yozgatlı gelir .
EMRE İNCE . . . !

gkhn39

koy kaleye rüştüyü defansın sağına serdar ortada ibrahim toramanla mandelli solda deli orta sahanın sağında mehmet yozgatlı(serdar özkan) ortada cisse delagdo solda tello ilered bobo darius vassel(c.cole)   

BU TAKIMLA KARTAL UÇUSA GEÇER fener cimbom KARTALIN KANAT ÇIRPIŞLARI ALTINDA EZİLİR

alper_1903

eger yozgatli oyniyacaksa nobrede oynamali cünkü bunlasr birbirlerini tamamliyan oyuncular
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

ist.hatirasi/3-4

YÖNETİM İSTİFA !!!

Adriano

Ya adam şuanlık elindeki kadroyla bende olsam bunu kurardım.. Mehmet Yozgatlı'nın hazırlık maçlarını izlemediniz mi henüz formsuz tabiki form kazanınca kendine daha çok güven gelince o oynayacak.. Ki ALi Tandoğan'ı ben gayet beğenirim, hazırlık maçlarında çok hırslı ve azimliymiş neden oynamasın şuanlık.. Gökhan Zan'ın sakatlığı var şuan o yüzden ilk 11'de yer almıyor.. Koray takımın demirbaşlarından defansta iyi iş yapar tek sorun sadece biraz boyu kısa.. Ben inanıyorum bu sezon Ertuğrul Hoca'ya, Zico'ymuş - Kalliy'miş hepsi fos çıkacak.. Türkiye gencecik kaliteli bir teknik adam kazanacak bununla birlikte Beşiktaş'ta başarı sağlayacak !
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

MeLo

Bencede M.YozgatLı'nın oynaması gerek !
İleride Cole-Bobo güzel olur !
Nobre sonradan girebilir.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

SchekiLL

ya hocam yarım devre gol atamadı adam daha da bişi yapamas bize bobo gibi seri forvet lasım hem kafada hemde bilekte iyi adam lasım böle olmas.
EMRE İNCE . . . !

aydinaskar

mehmetin aliden daha iyi orta yaptığı belli modern futbolda orta olmadan gol da olmayacağı için mehmet oynamalı ama hocanın çok çalışana forma vereceği kesin.. bide topu oyuna iyi sokabilen bi defans lazım(ronaldo gibi) ibo ile gökhan bunu ii yapamıyo maalesef..