Ana Menü

bir alexi almamıştık onu alalım tam olsun

Başlatan ismailcem, Aralık 05, 2006, 12:17:06

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ismailcem

başkan küçük fenerbahçeyi besiktasa kurmaya başlayacak şimdi basında çıkan haberlere göre başkanımız alex de souzayı alacakmıs bir o eksikti başkan al onuda al istersen bizlere sarı lacivert formalarıda giydir daha kolay ve zahmetsiz olur asilmize etmek istiyorsan bizi eskiden kapımızdan geçemeyecek futbolcuları baş tacı yaptırdın birşey demedik basında alex feneri karıştırıyor haberleri ayyuka çıkmışken neden alex neden kaos ortamı çıksın besiktasta alex de souza ile kartalkayada karşılastık benle kız arkadaşımı bolu ya kadar arabasıyla bırakmıştı çok sessiz biri ama olsun basında çıkan haberler yalanda olabilir ama istemiyoruz başkan alma fb ve  gs forması giymis futbolcuları  istemiyoruzzzzzz   

işte sabah ve birçok gazetede çıkan haberler:
.Bahçe'nin 'Süper Yıldızı'nı kadrolarına katmak için harekete geçti.

Türkiye'nin en etkili yıldızı olan Alex de Souza'yla Valencia ve Beşiktaş'ın ilgilendiği iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Hatta Fenerbahçe ile sözleşmesi sezon sonu bitecek olan Brezilyalı futbolcunun İspanyol ekibi ile görüştüğü iddia edildi. Kezman'ın yılda 3.5 milyon euroya anlaştığını öğrendikten sonra menajerlerine bu paranın altına imza atmayacağını söyleyen Alex'in çıkışına F.Bahçe yönetiminden henüz cevap gelmedi. "F.Bahçe'deki geleceğim Ocak ayında belli olur" sözleriyle yönetime mesaj gönderen Alex'in, kendisine yıllık 3.5 milyon Euro teklif eden Valencia'nın teklifine sıcak baktığı öğrenildi.

Beşiktaş'ın yıldız futbolcuya Sezon sonu seni Beşiktaşlı yapmak istiyoruz. Yıllık 3.5 milyon hatta 4 milyon Euro'ya kadar çıkabiliriz. Sözleşme uzatma bizi bekle" mesajını Nobre aracılığı ile gönderdiği ve operasyonu ikinci başkan Murat Aksu'nun yönettiği iddia ediliyor. Şimdi hem Valencia hem de Beşiktaş, Alex'in Ocak ayında kulübü ile masaya oturmasını ve sözleşme uzatmamasını bekliyor.

Delirdik

koLpa hareket engeLLenemez   :sigara

basından yeniLik bekLiorum ben,bunLar bayat şeyLer hersene aynı numaraLar
basın yeni bişeyLer buLmaLı artık :D
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

**19.aSLı.03**

artık yapacak haber bulamıyorlar...eziklerin şike konusunda kapandı gibi hani...
basın beşiktaş taraftarını etkilemeye çalışıyor..
sanmıyorum beşiktaşın alex i alacağını...
there are two things in my life
1.BEŞİKTAŞ
2.MORE BEŞİKTAŞ

pascalyptica

tutuyo abi bu numaralar niye değiştirsin ki kendini kolpa basın :)
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

19caner03

NoPost

Beşiktaşıma yararlı olucaksa gelsin tabiki.

burak_bjk

Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

poacher

AÇIN GÖZLERİNİZİ BAKMAYIN ŞAŞI, ALAYINIZ GELSE YIKAMAZ ŞANLI BEŞİKTAŞI

GöKHaN

BESIKTAS   Kartallar Yüksek Ucar..!   BESIKTAS

cengiz_selcuk

bende anlamiyorum fenerin butun adamlari bizmkilerle gorusuyor. ben yalan haber oldugunu dusunmuyorum nobre konusunda da bu muhabbet olmustu.. ama nobre bize geldi.
simdiler de luciono serkan balci aulerio son olarak ta alex.
artik yetti ya.
sayin baskan fener formasi giymis adam istemiyoruz. !
giden istedi yere gider hic farketmez ama gelen icin ayni sey mumkun degil olmamali!

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

dejembeji

toplama kampımıyız biz kardeşim nerde fbLi varsa bize alıor bu başkan yaa...

immortal_bjk

Sadece Beşiktaş!..

salvador

oo cok mhoş gene artıkları almaya basladın baska kımler alınacak
www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...