Ana Menü

sizce erkek adama küpe yakışıyor mu? yakışmıyor mu?

Başlatan ufocan, Aralık 05, 2006, 09:43:33

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Zonur

Timurlenk

bazılarına yakışır bazılarına yakışmaz kişiye göre değişir

çArþý_ulan

yakışana yakışıyo saygım var...delikanlılıkla alakası bile yok ağır olmuş biraz...delikanlılık kulakta değildir kalptedir...ama bunu ne yazık bazı delikanlılar anlamaz anlamak istemez...

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

Ozytaurus

Uzun saç olabilir ama küpeye pek sıcak bakmıyorum. Yakışan takabilir saygım sonsuz.
______KaRaKaRTAL____

noumAmokachi

Abi yakışan yapsın uzun saçta bıraksın küpe de taksın erkeklik kılla küpeyle olmaz saçma sapanda konuşmasınlar millet küpe takıyo uzun saçlı diye ama ben abi görünüş acısından bilmiyorum insanlara saygım vardır ama çenesinden nerdeyse göğsüne kadar uzanan  keçi sakallı bonus saçlı  kafalardan  lisede dürtsen kravat takmayan  ama tarz olsun diye t-shirtin yada sweatin üstüne kravat takanlardan ve banko olarakta ayağında converse yada super starlılardan nefret ediyorum  yanlış anlaşılmasın bu dediklerimin hepsine sahip olanlardan yoksa nefretim superstara yada converse'a değil eğer arkadaşlar böle birisi varsada sitede yanlış anlaşılmasın lütfen tartışma konusu açmak  değil amacım insanları rencide etmekde değil ama bu benim kendi şahsi görüşüm belirtmek isterim.Dediğim gibi arkadaşlar böle konulara biraz daha duyarlı olun gereksiz olarak hakaret dolu kelime sölemeyin sevmem deyin ama hakaret etmeyin hakaret ederseniz faşizan bi insandan farkınız olmaz eğer ben çArşıyım diyorsanızda unutmayınki arkadaşlar çArşı faşizme de kArşı...
                                               SAYGILARIMLA....
BEŞİKTAŞ BİR ÖLÜM KALIM MESELESİ DEĞİLDİR ÇÜNKÜ ÇOK DAHA MÜHİMDİR.

Brestgerfich

Alıntı yapılan: dishi_eagle - Aralık 06, 2006, 08:45:27
Alıntı yapılan: Miraculous Omen - Aralık 05, 2006, 20:21:58
benım kulağımda 3 tane küpe deliği war,1.sini iki sene önce deldirdim... 2. ve 3. yü daha geçen perşembe deldirdim,kısmetse Siyah-Beyaz küpeler takmayı düşünüyorum.

Küpe veya uzun saçı kişi kendisine yakıştırıyorsa diğer insanlar için ve kişinin kendisi için bi problem oluşturacağını sanmıyoRum

ben bayanım ama söölemek istedim. solda 4 sağda 2 delik var :D
3 tanesinde siyah beyaz küpeler var.
çok yakışıyo :D

param olsa alıcam siyah beyaz küpe :) yakındıR :)
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

alperen

ben takmam erkek adamın takmasını da etık bulmam belkı ben bu konularda cok dar gorusluyum ama ozumden de sozumden de vazgecmem hele kızlara sekıl yapmak ıcın ASLA

saygılarımla
Yücedaglar gibi başım kar idi
Bir incecik yel vurduda eridi
Dilim dönse bir kelamım var idi
Yüreğime bastı YOL ETTİ BENİ ....

CHEm !

Alıntı yapılan: noumAmokachi - Aralık 08, 2006, 14:47:59
Abi yakışan yapsın uzun saçta bıraksın küpe de taksın erkeklik kılla küpeyle olmaz saçma sapanda konuşmasınlar millet küpe takıyo uzun saçlı diye ama ben abi görünüş acısından bilmiyorum insanlara saygım vardır ama çenesinden nerdeyse göğsüne kadar uzanan  keçi sakallı bonus saçlı  kafalardan  lisede dürtsen kravat takmayan  ama tarz olsun diye t-shirtin yada sweatin üstüne kravat takanlardan ve banko olarakta ayağında converse yada super starlılardan nefret ediyorum  yanlış anlaşılmasın bu dediklerimin hepsine sahip olanlardan yoksa nefretim superstara yada converse'a değil eğer arkadaşlar böle birisi varsada sitede yanlış anlaşılmasın lütfen tartışma konusu açmak  değil amacım insanları rencide etmekde değil ama bu benim kendi şahsi görüşüm belirtmek isterim.Dediğim gibi arkadaşlar böle konulara biraz daha duyarlı olun gereksiz olarak hakaret dolu kelime sölemeyin sevmem deyin ama hakaret etmeyin hakaret ederseniz faşizan bi insandan farkınız olmaz eğer ben çArşıyım diyorsanızda unutmayınki arkadaşlar çArşı faşizme de kArşı...
                                               SAYGILARIMLA....
:alkis :alkis :alkis :alkis :alkis :alkis
Allah kitap Beşiktaş

PaoX

delikanlı adam küpe takmaz diye bişey yok, hanginiz yavuz sultan selimden, fatih sultan mahmetten delikanlısınız ??
ha ben takmıyorum o ayrı :D ama küpe delikanlıya yakışmaz diye bi saptamam yok ;)

Simurg

arkadaşlar şu konuya açıklık getirelim küpeye karşı deilim + bi erkeğede çok yakışıyo ama yavuz sultan selimin küpe takma amacı güzel gözükmemk falan deildi

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Ozytaurus

Alıntı yapılan: PaoX - Aralık 08, 2006, 19:04:47
delikanlı adam küpe takmaz diye bişey yok, hanginiz yavuz sultan selimden, fatih sultan mahmetten delikanlısınız ??
ha ben takmıyorum o ayrı :D ama küpe delikanlıya yakışmaz diye bi saptamam yok ;)

Neden herkes küpe konusunda yavuz sultan selimi örnek verir anlamam O resmin yavuza ait olduğu bile şüpheliyken. Ki kendisinin neden küpe taktığını da iyi bilmek gerekir + Onun diğer özelliklerini örnek alınmayıp neden -taktıysa- küpesi örnek alınır?
______KaRaKaRTAL____

Asya Kartalları

mdc

Fazla uzamadımı konu arkadaşlar.

Kimine göre takılır,Kimine göre takılmaz.
Ama ortak kanı
Saygı duyulması gerekir.
HAYATTA BEŞİKTAŞ