Ana Menü

Sağlam’ın forveti: Delgado-Bobo

Başlatan bulentdm, Temmuz 20, 2007, 10:53:59

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bulentdm

Şampiyonlar Ligi ön eleme maçı yaklaşırken Ertuğrul Sağlam, kafasındaki golcüleri buldu

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Şampiyonlar Ligi ön eleme maçına kısa bir süre kala forvette tam bir çelişki yaşıyor. Mert Nobre'nin dizinden geçirdiği ameliyat sonrası Avusturya kampında takımla çalışmamasıyla sıkıntıya giren Sağlam'ın, 1 Ağustos'taki ilk eleme maçında forveti Delgado-Bobo'dan oluşturmayı düşündüğü belirtildi.

Önceki akşam oynanan Duisburg maçında bu düşüncesini ilk kez sahaya yansıtan Ertuğrul Sağlam, başkan Yıldırım Demirören, yöneticiler Kenan Öner ve Celal Kolot ile yaptığı görüşmede, "Forvette de savunmada da sıkıntı var. Yeni bir oyuncu alsak bile hemen oynatamayız. Bu nedenle eleme maçlarında ileri ikiliyi Delgado ve Bobo'dan kurmayı düşünüyorum. Geriden de Ricardinho onlara destek verir" dedi.

ERKEN ÖNLEM
SAĞLAM'IN bu düşüncesindeki diğer bir etkenin ise Ricardinho veya Delgado ikilisinden birinin yedek kalması halinde çıkarabileceği problemleri şimdilik dondurma olduğu da belirtildi.

Haber: ERDAL CÖMERT

Sizcede doğru bir seçim mi
******www.asikartal.somee.com*******
Sizin Portalınız aramızda sizi de Görmek İstarim

Saygılar: Bay_AsiKartal

Adriano

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

NoPasaran

Yüzünbcü yıldaki mantık..Sergenin forvet oynamsı gibi..

Aslında modern futbolun oyun tarzının bu olduğunu düşünüyoırum ama Delgadoya güvenemiyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

aslında ıyı bı dusunce ozellıkle bobo yu pılot forvet tarzında kullanıp yanında cok hareketlı adam eksılten bır delgado cok ıs yapar ancak tek korkum delgadonun onunde pas verecek adam olmadıgı zaman cok calıma gıdıp kaybolması
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ugur24

bobo-nobre forvetinden daha etkili olur bence..forvet dediğin birazda teknik olmalı..delgado çok güzel olur.. ;)

carlito1903

ya Rico gönderilip Delgado forvet arkasında tek olmalı ya da Rico ve Delgado beraber oynasın diye Rico orta sahanın göbeğinde Delgado ise forvete yakın serbest oynamalıdır....

robinho

Abi koyucaksın Burak'ı Delgado sanırsam Konya maçındakı gibi kontratak yakalayıp atıcak uzun pası Burak'da brakın Türkiye'yi , Avrupa'daki en hızlılardan biri olarak basıcak gaza alıcak topu çok sert vuruş yapıcak..Ben hep bunu savundum...Tigana sadece 1 maçta böyle denedi Burak 2 tane gol attı...İnşallah Ertuğrul Hoca böyle dener...Burak'ın Batuhan'dan yaş farkı haricinde bir farkı yokki...2'side hızlı 2'sininde mükemmel tekniği var,2side toplara çok sert vuruyor,2side çok hırçın...Ama Batuhan biraz daha teknik o kadar...

Bence forvette Bobo-Burak(Batuhan) olmalı..

eRe

burak once sutlarını gelıstırsınde kalecıyle karsı karsıya kalınca stadın dısına degıl kaleye sut atsın bence
www.erdemeksi.com

ugur24

bence burak takımda en iyi şut çeken oyunculardan bir tanesi..onu hala eleştirmekten vazgeçin artık sizde.. ;)

carlito1903

zaten eleştiriler biraz daha insaflı olsa ve Buraka tam destek verilse çok başarılı olur

eRe

ılk geldıgı gunlerde attıgı sert ve duzgn sutlarla hayran kalmıstım kendısıne ancak gerıye kalan 30 hafta kaleye ısabetlı sut atayan bırı benım ıcın ıyı sut ceken bırı degıl SANSINA IYI SUT CEKEN futbolcudur
www.erdemeksi.com

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

pAscAliAnUmut

bobo-Delgado iyi iş yapar hazırlık maçlarında da gördük ki delgado hücum poziyonunda oynadımı daha verimli oluyor
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

allen ıverson

BoBo VE yeni transfer neden bekliyolar hala anlamıyorum..Delgado denen adam 10 numara pozisyonunda oynadı mı verimli oluyo...Hala bi forvet alıcaklar inanamıyorum :oklava

allen ıverson

Arkadaşlar BURAK yeteneginden kuşkum yok çok yetenekli,genç,toplara iyi vuruyo,deparlı falan da devemlı yerlerde bi insan her pozisyonda yere düşmezki kafası oyunda degil.Büyük bi klupte oynadıgının farkında degil devamlı kapalıda maç seyrediyorum burak yere düşüyo delgado topu alıyo gol pozisyonu olacak,burak kalkmıyo delgado topu taca atıyo saglık ekipleri sahaya girmeden ayaga kalkıyo kalkıcaksan daha önce kalksana be adam bu tür  huyları homurdanmalar  yapıyo trübünde :cry