Ana Menü

Bunun adı ne???

Başlatan BJK_06, Aralık 05, 2006, 01:26:06

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BJK_06

Habertürk Televizyonu'nda pazartesi günleri futbolun nabzını tutan 'Şeref Tribünü' programı yorumcuları stüdyoyu terk ettiler. Tuğrul Yenidoğan'un sunduğu Kemal Belgin'in de yorumcu olarak görev yaptığı programda dün gece geçtiğimiz hafta yaptığı şike itiraflarıyla dikkati çeken isim Cihan Oskay'ın açıklamaları yer alacaktı. Oskay, program öncesinde "Geçtiğimiz hafta Tele Gol programında yaptığım açıklamalar bugün anlatacaklarım ve belgeleyeceklerimi yanında sönük kalır" demişti. Ancak programın başlamasına kısa bir süre kala Habertürk yetkilileri Tuğrul Yenidoğan'la görüşerek Oskay'ın yayına katılmamasını istediği öğrenildi. Programın başlamasının ardından da Cihan Oskay'ın 52 dakika süren röportajının bulunduğu kaset yayına sokulmasına izin verilmedi.

Habertürk'ün üst düzey yetkililerinin, "Cihan Oskay'ın açıklamaları yayınlanırsa reklam sıkıntısıyla karşı karşıya kalırız. Üzerimizde çok büyük baskı var" dedikleri iddia edildi.

Yenidoğan ve belgin bunun üzerine programı terk ettiler. Şeref Tribünü programının devam edip etmeyeceği önümüzdeki günlerde belli olacak. Fenerbahçe Kulübü'nün geçtiğimiz hafta Tele Gol programında yayınlanan program sonrasında Doğan Grubu ile reklam karşılığı anlaştığı iddia edilmiş ve Doğan Grubu'nun Fenerbahçe lehine, Oskay'ın da aleyhine yayınlar yaparak ortamı yumşattığı bazı medya organlarında yer almıştı.

AsA

hic sasirmadim.. oLacagini buydu.. Ben o adam'in neden cikip bi basin acikLamasi yapip hersey'i ortaya dokmedigine sasirdim.. Cik kardes'im tek basina acikLa oLanLari cumLe aLem beLgeLeri iLe gorsun.. iLLaki Tv programina cikman'a gerek yok..

unicorn

Ya zaten telefon konuşmalarından belli adam diyor ki çalışmıyorum şu an işsizim yapacak birşey yok para werene bir iki açıklama yapıyor... Onun mantığı da bu kadar sonuçta febeli :D ;D
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

ismailcem

b
Alıntı yapılan: AsA - Aralık 05, 2006, 01:28:52
hic sasirmadim.. oLacagini buydu.. Ben o adam'in neden cikip bi basin acikLamasi yapip hersey'i ortaya dokmedigine sasirdim.. Cik kardes'im tek basina acikLa oLanLari cumLe aLem beLgeLeri iLe gorsun.. iLLaki Tv programina cikman'a gerek yok..
yazılı basın elinde görsel basın elinde nerde konuşacak ki adam azizenin her türlü yaptırımı var bu olayların yüz de biri besiktasa olsa bütün herkes üstüne giderdi kesin küme bile düşürürlerdi ama işte para kimde ise güç onda türkiyede durum böyle tugrul yenidoğan da besiktas kongre üyesidir azizenin istanbul spora tesvik primi verdiğini kanıtlayanda kendisidir helal olsun sana tugrul yenidoğan

tcenk

Kutsal fenerbahce medyasi veya fb yalakalari da denebilir kendilerine her zaman fb ile ilgili her kotuseyin ustu ortulecek
bunlar insanlarin gozune sirin gorunecekler kurgu boyle ama ilahi adalet gun gectikce insanlar fb'den nefret etmeye basladilar.
Bunlarin yalaka tutumlarini gorunce sinirlensem kendime yazik gulsem kendimden utanirim gercekten dehsetle seyrediyorum
hatta bu haftaki macta kazim kanat dahil fb'yi kurtarma kampanyasi yaptilar hakemin rezil yonetimine ortak oldular.AMA DIKKAT EDIN
FENERBAHCENIN BILINCLI OLARAK YAPTIGI SEYLER TARTISILMADI ortada bir kotu varsa bu hakemdir onu tartisalim dediler.
Bunlarin patronlari boyle istiyor bunlarda belli sinirlar icinde konusuyor konusmayan programi terk ediyor.EYYYYY KUTSAL FB MEDYASI o zaman kimi neden elestiriyorsunuz.Elestiri yapmak gururlu olmak sizin haddinize mi?
1903

burak_bjk

Alıntı yapılan: tcenk - Aralık 05, 2006, 08:58:02
Kutsal fenerbahce medyasi veya fb yalakalari da denebilir kendilerine her zaman fb ile ilgili her kotuseyin ustu ortulecek
bunlar insanlarin gozune sirin gorunecekler kurgu boyle ama ilahi adalet gun gectikce insanlar fb'den nefret etmeye basladilar.
Bunlarin yalaka tutumlarini gorunce sinirlensem kendime yazik gulsem kendimden utanirim gercekten dehsetle seyrediyorum
hatta bu haftaki macta kazim kanat dahil fb'yi kurtarma kampanyasi yaptilar hakemin rezil yonetimine ortak oldular.AMA DIKKAT EDIN
FENERBAHCENIN BILINCLI OLARAK YAPTIGI SEYLER TARTISILMADI ortada bir kotu varsa bu hakemdir onu tartisalim dediler.
Bunlarin patronlari boyle istiyor bunlarda belli sinirlar icinde konusuyor konusmayan programi terk ediyor.EYYYYY KUTSAL FB MEDYASI o zaman kimi neden elestiriyorsunuz.Elestiri yapmak gururlu olmak sizin haddinize mi?

sonuna kadar haklısın kardes.bu kadar olaylar dönüyo ve hiç bişey anlatılmıyo yazık günah..aynı şey bizim başımıza gelse bizim üstümüze okadar çok gelinirdiki olan bize olurdu ama eziklerin yaLAKALARI onlara bişey olmasını hiç istemiyo olayların üstü kapanıyo
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

BJK_06

bağımsız satılmamış (!) kanalın iletişim adresleri:

Yayin Koordinatoru
Cengiz KAHRAMAN
cengizkahraman@haberturk.com

Haber Koordinatoru
Abdullah DEMIR
abdullahdemir@haberturk.com

Ankara Haber Muduru
Gulin YILDIRIMKAYA
gulinyildirimkaya@haberturk.com

Sorumlu Mudur
Huseyin ASAL
huseyinasal@haberturk.com Reklam Koordinatoru
Dilara GUNINDI
dilaragunindi@haberturk.com

Gorsel Yonetmen
Sertac GEGIN
sertacgegin@haberturk.com

Bilgi Islem Muduru
M. Sait BILGIN
saitbilgin@haberturk.com

Emailler
EDITOR: editor@haberturk.com
REKLAM: reklam@haberturk.com
TEKNIK: teknik@haberturk.com
Yayin Koordinatoru
Cengiz KAHRAMAN
cengizkahraman@haberturk.com

Haber Koordinatoru
Abdullah DEMIR
abdullahdemir@haberturk.com

Ankara Haber Muduru
Gulin YILDIRIMKAYA
gulinyildirimkaya@haberturk.com

Sorumlu Mudur
Huseyin ASAL
huseyinasal@haberturk.com Reklam Koordinatoru
Dilara GUNINDI
dilaragunindi@haberturk.com

Gorsel Yonetmen
Sertac GEGIN
sertacgegin@haberturk.com

Bilgi Islem Muduru
M. Sait BILGIN
saitbilgin@haberturk.com

Emailler
EDITOR: editor@haberturk.com
REKLAM: reklam@haberturk.com
TEKNIK: teknik@haberturk.com

ADRES:
Tevfik Bey Mh. 20 Temmuz Cd.
No:24 SEFAKOY/ISTANBUL

TELEFON
0212 599 82 86 pbx

FAX
0212 426 42 41

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Çarşı10-ur

BESKTASIN BESIKTASDAN BASKA DOSTU YOKTUR BUNU SAKIN UNUTMAYIN
www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda

tufi_bjkli

habertürk izleme izlettirme
ah azize :O

Delirdik

hep bu lidyaLıLar yüzüne :)

bakaLım federasyon neLer yapcak
hiç bir hareketLiLik yok mu ya federasyonda ?
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

BJK_06

bu olaya el atmayan devleti tanımıyoprum ben

Delirdik

| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

poacher

AÇIN GÖZLERİNİZİ BAKMAYIN ŞAŞI, ALAYINIZ GELSE YIKAMAZ ŞANLI BEŞİKTAŞI

eren06

koç grubu mallşarı alma aldırma Allah hepinizin  belasını versin şerefsizler