Ana Menü

cınlerın lanetı (yasanmıs bır olay)

Başlatan yuNuS1903, Temmuz 18, 2007, 16:24:58

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yuNuS1903

Dayım bu olayı bana anlattığı zaman inanın tüylerim diken diken oldu.Ve o kızcagıza gerçekten de çok acıdım.Annem 20 li yaşlardayken sevdiği bir arkadaşı varmış; Vildan.Ama Vildan diğer arkadaşları gibi gezmekten, eğlenmekten hoşlanmazmış.Çok içine kapanık biriymiş.O daha çok cinler, periler ve doğa üstü olaylara meraklıymış.Arkadaşları tarafından ne kadar uyarıldıysa da bu merakından vazgeçememiş.Ve her şey o yaz gecesi başına gelmiş Vildan'ın.Arkadaşlarının anlattığına göre o gün her zamankinden fazla meşgul olmuş cinlerle.Sık sık o"üç harflilerin" adını söylemiş.Gece olunca her zamanki gibi yatağına yatmış, uyumayı beklerken aniden çığlık atmaya başlamış.Annesi ve babası odasının kapısını açmaya ne kadar uğraştılarsa da yapamıyorlarmış.Babası koşup alt kattaki yangın söndürme aletini almış, kapının c¤¤¤¤¤ geçirmiş ama o ve yangın söndürme aleti lastik top gibi geri fırlamış ve duvara çarpmışlar.Bir türlü içeri giremiyorlarmış.Vildan ise içeriden "Rahat bırakın beni.Sizinle hiçbir yere gelmeyeceğim" diye bağırıyormuş.İçeride neler olduğunu merak eden anne-babası "Kızım neyin var?Kim sana kötülük yapıyor?Kiminle konuşuyorsun?" diye sormuşlar.Vildan da; "Yardım edin, kapımın altından küçük küçük adamlar giriyorlar.Benden onlarla birlikte gitmemi istiyorlar.Gitmek istemiyorum.Kurtarın beni." diye çığlık atmış ve bunlar onun son sözleri olmuş.Kızın cesedi arka bahçede bulunmuş.Gece kendini yazlığın en üst katında bulunan odasının penceresinden atmış...

pAscAliAnUmut

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Dem@

ilginç olay buda hatta babamların yozgattaki evinde yatır var  ben gidemiyorum bile bir olaylar anlatıyorlar babamlarda da ne cesaret varmış yatırlı evde kalmak

NoPasaran

:ahaha :ahaha :ahaha :ahaha :ahaha :ahaha
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Banucan

yatırlı evde kalmak zordur zate abla onlara su ve havlu hazırlıon sabah namazına kalkıolar
FEDA

blackwhite--Pelin

olur valla ben inanirim ..
Allahim sen bizi koru yarabbi ... hii bazen gercekten korkuyorum ama felak nas okuyorum valla
uyuyamiyorum cok kötü oluyoo

BjKcArsi54

Timurlenk

ilk önce böyle yazılarla başlıyor sonra cin çağırmaya kadar gidiyor  :)

Doktor

Tam bende yazacaktım eger su bırakmazsan çarpıyorlarmış galiba gercekligi biraz var gibi... ;)

blackwhite--Pelin

yok gercek deil yani :)
tabi dogru
hayir ben duydumki tuzlu su ile  korunuluyomus insan
ama sakin camdan fln camasir suyu atmicakmisisn yada öle sesyler..

esmerve

Alıntı yapılan: banı - Temmuz 18, 2007, 16:37:04
yatırlı evde kalmak zordur zate abla onlara su ve havlu hazırlıon sabah namazına kalkıolar
e yok artık
korkutamaz bizi musalla taşı ölümüne sevdik biz beşiktaşı