Ana Menü

biz kimsenin kardeşi değiliz....

Başlatan ismailcem, Aralık 05, 2006, 01:07:56

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adriano

Alıntı yapılan: unicorn - Aralık 05, 2006, 01:14:34
"Beşiktaşlının Beşiktaşlıdan başka dostu yoktur"
Bundan Otesi yok.. Besiktaslının Tek dostu vardır. O da Yine Besiktaslılardır..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

eyup1903

CANER BALLI ÇARŞI İZMİR

ÇARŞININ ÇARŞIDAN BAŞKA DOSTU YOK
KORKUNUN ECELE FAYDASI YOKTUR BURASI KÜÇÜKPARK BURDAN ÇIKIŞ YOKTURR

enginvirus

Sarıyer'le de mi kardeş değiliz!?
BU ALEMDE KRAL ÇARŞI

MeLo

Bıraksınlar ya ne kardeşi asıl gerçek düşmanımız GsLiler.
Unutmadık.
8-0.
maLatya'ya arabaLar.
Parayla şampiyonluk ne kadar kolay...
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

kartal-54

ben sakaryadanım sakaryada biz BEŞİKTAŞLA kardeş olduk  çarşı bursa spor macında buraya gelecek diolar resmen kardeş ilan ettiler kendilerini hep bestelerimizi söylüolar  sonrada biz istanbul yalakası degiliz anadolu sevdalısıyız die sözler sölüolar BUNLAR YALANCI TARAFTAR ABİ TAKIM YENİNCE İİYİİ Bİ YENİLSİN sakarya etmedikleri küfür kalmıo

berk1172

siyahın dostu sadece beyazdır...
ezik p...ler yeter artık yeter kendi bestenizi yapın eziklikten çıkıp insanlığa sapın sözleri değiştirince yeni beste oldu sanmayın dolmabahçeye gelin biraz bizi örnek alıın...

carsı_55

o lafları diyenler bi ara ezıkbahceyle kardes takımdı buyuklerimiz iyi bilir avrupa kupalarına bile iki takım bir gidiyorlardı.Formalar sarı kırmızı lacivert ti bunlar gercek.Daha iki takım kavga etmeden once el ele kolkolaydılar.İLK maca avrupa kupasında gs ilk maca cıkar ikinci mac fb gs bir cıkardı.Unutmadık o gunleri unutturmıcaz da

Besıktas tektir kimse nin kardesi degildir.HALKIN TAKIMI BESIKTAS
Beşiktaş'ın askeri c@rsının neferiyiz

bjk_10ur

siyah beyaz gerisi yalan ;) alayına gider
BEŞİKTAŞ

freedom forever

DAVAMIZDA BUGÜNE KADAR YALNIZ YÜRÜDÜK BUNDAN SONRA DA YALNIZ YÜRÜMEYİ BİLİRİZ
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

Unforgiven

Herzamn her yerde tekiz çünkü biz beşiktaşiz herzamanda tek olmaya devam edicez.

Febe'nin samsunspor'u yenip şampiyon olduğu sene  yaptiği şike'de ortaya çıkınca ben gese'nin belki ortaliği yıkcağini düşündüm, ama en sessiz onlar kaldı şampiyonlukları ellerinden alınmasına rağmen, çünkü onlarında trabzon maçindan pislikleri var 4-0  yada 5-0 biten bir maçti galiba ne hikmetse benim anlamadğim olay son haftaya girilirken gese farkli yenmesi gereken bütün maçlari aliyor, allah allah neden acaba en büyük örnek ankaragücü maçidir 8-0 bitmesi gerekti bitidi,Gese trabzonspor maçini en az 4 tane atması gerekti atdı.
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

ugur24

en basit bir başka örnek; ilhan mansız'ın 21 golle gol kralı olduğu sene ligin son maçında arif'in sami yen de yozgat'a 3 gol atması gerekiyodu attı..ikisi de 21 golle gol kralı oldular..

black-eagle

besiktaşlının beşiktaşlıdan başka dostu yoktur çok doğru valla
bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

Anarchy*

bzıım allahtan ve besıktaslıdan baska dostumuz yoqqq

AhmetFetgeri

şerefli ikinciliklerimizi unutmadık ve unutturmayacağız...Beşiktaş'lı olmak başka takımlara sevda duymamaktan geçer.bizim anti-fenerliliğmizden dolayı bize kendilerini yakın hissedenler bilmelidirler ki biz kimsenin kardeşi değiliz , ne kadar anti-fenerliysek o kadar da anti-gs'liyiz...
ŞAMPİYONLUKLAR GELİP GEÇİCİDİR ,
                               ASIL OLAN BEŞİKTAŞ ETİĞİDİR