Ana Menü

biz kimsenin kardeşi değiliz....

Başlatan ismailcem, Aralık 05, 2006, 01:07:56

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ismailcem

uzun zamandır kafama takılan bir laftı aslında nedendir bilinmez herkeste bi besiktas sevdasıdır gidiyor daha çok önceleride benim gibi bir çogunuz duymuştur bu haftaki maç için bir kaç kez mecidiyeköy kadıköy arası yolculuk yapmak zorunda kaldıgım da ister istemez kalabalık içinde ki konuşmaları dinledim konu besiktas olunca kulaklarım iyice radar görevi yapıyordu gs lilerin birçogunun dillerinde  besiktas kardeş takım lafları duyuluyor nerden ve nasıl oldugunu bilmiyorum ama ben kardeş takım lafına acayip uyuz oluyorum ve burdan açık açık söylüyorum biz ne fb nin nede gs kardeş takımı değiliz kendi küçük dünyalarınızda yaşayın bizler sonsuzluga bestelerimizle ,132 desibel ses rekoruyla,  kardeşliğimizle, mevzularımızla verdiğimiz ve tepki koydugumuz sosyal mesajlarla zaten ulaştık bizim sırtımızdan prim yapmasın kimse herkes kendi işine baksın besteleri çalıp kendinize uyarlamakla bi işler olmaz tribün kültürünü ögrenin besiktas tekdir HALKIN TAKIMIYIZ dediysek sahiplenin demedik sözün özü sudur
Çarşı kardeş takım lafına karşı....

husoeagle

aynen katılıyorum biz kimsenin kardeşi değiliz özellikle gs nin hiç değil

92-93 sezonunda
iki takım şampiyonluk yolunda
hatırlayın ne oldu ankarada
8-0 ı unutma

cmcpgc

Bu vatan askiyla büyüdük biz anam
Sahip olamaz ki topragima düsman !
Binlercemiz öldük, yine de ölürüz
Yildiramaz kimse iste son sözümüz !

unicorn

"Beşiktaşlının Beşiktaşlıdan başka dostu yoktur"
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

AsA

Alıntı yapılan: unicorn - Aralık 05, 2006, 01:14:34

Riza Kardes gerekeni demis..

boss

Bunlara sakaryada dahildir onlar kazana gelmıs olabilir ama sakaryalılar aramıza girdigi anda ben her mac mevzu yaparım onlar la!!!

dj_pascal

bizim kardeşimiz yoktur olamazda... :bjk2
besiktasli olmak bir ölüm kalim meselesi degildir, çünkü çok daha önemlidir"

burak_bjk

Alıntı yapılan: unicorn - Aralık 05, 2006, 01:14:34

bunun üstüne laf söylenmez.kimseylede kardes degiliz
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

ismailcem

Alıntı yapılan: boss - Aralık 05, 2006, 01:30:02
Bunlara sakaryada dahildir onlar kazana gelmıs olabilir ama sakaryalılar aramıza girdigi anda ben her mac mevzu yaparım onlar la!!!
bende sana katılıyorum yazacaktım sakaryayı ama karşı çıkan olur diye yazmadın onlar sakaryada az taşlamadılar bizi simdi kardeş olduk diyorlar bestelerimiz söylüyorlar yok abi ben kabul etmiyorum ne sakarya nede başka bir takımı bir sarkı varya henüz 4 yaşında bir kardeşim var seni ondan bile kıskanıyorum.....

boss

Evet 2 sene önce nası tşlamışlardı bizi bilmiyenler konusmuo tbi hic :@ 4 2002 dede bize saldırmaya kalkmıslardı inönüde ben unutmam böyle seyleri.

BEŞİKTAŞIN BEŞİKTAŞ'TAN BAŞKA DOSTU YOKTUR!!!

eRe

bu duruma bızı demıroren getırdı gs kardesımız gıbı konustu ANCAK BIZ UNUTMADIK UNUTMAYACAGIZ GS KARDES DEIL BIZIM ICIN ANCAK KALLES OLUR
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ist.hatirasi/3-4

dost mu? onlar işine geldi mi dost oluyor..!!! gecen sene fb 4 attıktan sonra floryada baırıolardı bjk die...sansa bizi yendikten sonrada kufur ediolardı...BEŞİKTAŞLININ BEŞİKTAŞLIDAN BAŞKA DOSTU YOKTUR!!! 8-0'I UNUTMA!!!

EZİKLERE SON MACTAN DOLAYI BUYUK BİR SİNİRİM VAR 31.HAFTAYI BEKLİYORUM!!!!!!!
YÖNETİM İSTİFA !!!

keskinli

bide baska pencereden bakalim.besiktasin kardesleri olabilir.
hile yapmayan,sike yapmayan,tesvik primi vermeyen,dürüst oynayan tüm tc takimlari bizim kardeslerimizdir!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Çarşı10-ur

www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda

frtbjk

dost most değil gs kardeş falanda değil
SiyahıN ZiNDaN OlsuN BeyazıN AydınlıK
Cezayirİ UnutmA UnutturmA