Ana Menü

#13-Deivson Rogerio Da Silva (BOBO)

Başlatan çArþý_ulan, Kasım 20, 2006, 21:19:15

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alper_1903

Bobo yine iyi oynamadi Gencler macinda ama Golüde ustalik orda durmak tam topun gelecegi yere biraz sans ama baya bir ustalik da var burda
ben yinede bobonun yetersiz oldugunu düsünüyorum cok kilo almis ve hizinida kaybetmis

yani Bobo yetersiz diyorsam gercek Bobo bu degil demek istiyorum
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

erdinc1926

so dakikalarda oyuna girmesine rağmen gol kaçırdı ilerde forvet hattında ne olacağı belli değil
K A R A G Ü M R Ü K L Ü L E R

alper_1903

Milli takimdan sonra fena halde kafasi karisti gibi
oyniyamiyor veya oynamiyor bence sezon sonu gitmek istiyor ve gidecektir benim tahminim

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

alper_1903

Sakatta Volkan Abi
her top da rakibe verilmez ki :D
3 metreden istersen yan bag ic bag her türlü bag kopuk olsun herkes o golü atar 3 metreden :D

NoPasaran

Holosko geldi Boboyu unuttunuz  :D

Bobo mu mahallenin en güzel kızı :) Sizi seviyor diye trip atmayın  :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Kralkartal21

Ah Bobo ah.Yaktın bizi bugün ama kurtardığın maçlara sayalım.Ama keşke bu maç olmasaydı ama herkes hata yapar ama bi daha olmasın.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

carlito1903

Gol atınca nasıl primleri topluyorsa bugün gördüğü kartın cezasını da çekmeli...

carsi52

Ahh bobo ahhh.
Burak'ın dediği doğru goL atınca nasıL primLeri topLuyorsa gördüğü kart içinde cezasını çekmeLi.
Bölünür senin için uykular!

[KralKartal]

gordugu kartat bobonun sucu varsa ceza alsin

ama siz bile bobonun hakli yere kart aldigini dusunuyorsaniz
artik hakemlerde tabi bu tur kartlari gosterir
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

alper_1903

Evet bobonun hareketi türkiye hicbirzaman kirmizi kart degildi o güne kadar
o konuda bobo nun arkasindayim ama halen yillik alacagi 600.000 euro iken 1.200.000 euroya cikarilmasini yanlis buluyorum
o zamdan sonra biraz düsüs yasamisti ve dunga nin Milli Takima cagirmasi artik bobo nun kafasinda ben starim düsüncesini uyandirdi
gitmek istiyor besbelli ve gidecek te sezon sonu

kartalpenchesi

Seninle Gurur duyuyoruz. Sonuna kadar "yanındayız! (cezanın bitmesine 1 maç kaldı ondan sonra özlediğim boboya kavuşacağım)

Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

Batuhan

özlediğimiz bobo gelmedi bir türlü
Koca hestiy aya bedenem ?

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

RCA

bobo herzaman bobodur girer atar golünün çıkar hiçbişekilde bi havaya girmesi bence bi söz konusu değildir afdersiniz ama brezilya milli takımına benide çağırsalar havaya girerim ve bu bir futbolcu için çok normal bu sene gider ve gelecek para en azından bizim için hayırlı bir para olur tbi kullanmasını bilirsek...
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.