Ana Menü

Üzülmez "Bu takıma forvet gerek"

Başlatan NoPasaran, Temmuz 15, 2007, 11:17:58

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaşımız'da savunmanın göbeğine bir oyuncu alınacağı açıklamasının, takımı karıştırdığı iddia edildi. Kaptanlar İbrahim Üzülmez, İbrahim Toraman ve Koray, Ertuğrul Sağlam'a çıkıp "Stoperde sorun olduğunu düşünmüyoruz. Takıma forvet alınmalı" diye konuştular. Beşiktaş'ta yönetimin "Bir stoper alacağız" açıklaması takım içinde sıkıntıya neden oldu. Teknik Direktör Sağlam'la konuşan üç kaptan İbrahim Üzülmez, İbrahim Toraman ve Koray, "Stoperde bir sorun yaşanacağını düşünmüyoruz. Takımdaki oyuncular olarak size garanti veriyoruz. Nobre ve Burak'ın sakatlanmasıyla asıl sıkıntıyı forvette yaşarız. Ancak yine de son karar sizlerin" dediği öğrenildi. Sağlam'ın da "Düşüncelerinizi aktarmanıza sevindim. Ancak stoper ve forvete birer oyuncu almayı planlıyoruz" dediği belirtildi.

Kaynak: Bugün
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

alınacak bi stoperin takım içinde ne kadar huzursuzluk yaşatacağının göstergesi bence bu konuşmalar,stoper transferi bizi yakacak buraya yazıyorum......

NoPasaran

Ya arkadaşım neden yaksın anlamıyorum ..

Geçern sene bu takımın en zayıf halkalarından birisi defansıydı..

TOram ile zan başarız idi geçen sene görmüyormusunuz..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

takımdaki tüm kaleci ve defans oyuncuları yerli yabancı istemiyolar yabancı gelirse bu sene geçen seneden ders alan defansımız yine bozulur bence

ugur24

iki yabancı hakkımız varsa birini forvete diğerini defansa alalım..öncelik verilmesi gereken ilk bölge forvet olmalı..

KeePSaKe

bencede abi öncelikle forvete alalım daha sonra defansa alırız transfer konusuda kapanmış olur
Since 1903

Anarchy*

Alıntı yapılan: NP - Temmuz 15, 2007, 11:48:14
Ya arkadaşım neden yaksın anlamıyorum ..

Geçern sene bu takımın en zayıf halkalarından birisi defansıydı..

TOram ile zan başarız idi geçen sene görmüyormusunuz..

ama gecen sene en az goL yıyen takım bızdık!