Ana Menü

Ertuğrul "İnönüye sığmayacağız"

Başlatan NoPasaran, Temmuz 15, 2007, 11:16:10

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

"İnönü'ye sığmayacağız"

Beşiktaş'ın tenik patronu Ertuğrul Sağlam, "Beşiktaş geçen sezon defansif ağırlıklı oynayan bir ekipti. Hücum organizasyonlarında çoğu zaman eksik kalıyordu. Futbolcularımın bakış açısını değiştirmeye çalışıyorum. 90 dakika topu kaptırmayan, golü düşünen bir ekip olmalıyız" dedi. İnönü'de kritik maçlar oynayacaklarını ifade eden Sağlam, "İnanıyorum ki, taraftarımız tribünlere sığmayacak. Ligde ve Avrupa'da fırtına gibi eseceğiz" iddiasında bulundu.

"İzleyenler doyamayacak"

Sağlam "Futbolcunun ismiyle değil, takıma ne kadar faydalı olduğuyla ilgilenirim" diyerek de kimsenin yerinin garanti olmadığına dikkat çekti. Beşiktaş İdari menajeri Ali Gültiken de mükemmel bir kamp dönemi geçirdiklerini söyleyerek "Belki de Beşiktaş tarihinin en iyi ekibini kurduk. Bu sezon bizi izleyenler çok zevk alacak, yerinde duramayacak. Beşiktaş'ın mevcut kadrosundan iki ayrı takım çıkar. Hangisini sahaya sürerseniz sürün, Süper Lig'de şampiyonluğa oynar" yorumu yaptı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

inşallah hocam inşallah dediğin gibi olur tigananın oynattığı sistemde maçlar işkence gibi geliyodu umarım bu sene seyir zevki en üst seviyede olan bi Beşiktaş izleriz

Non Mollare Mai

Şimdiden heyecanlanmaya başladım..
Ertuğrul hocaya güveniyorum sonuna kadar. Bir an önce ligler başlasın artık. :)
edit

ugur24

bu sene her maça 1-0 kazanmak için çıkmayacağımız kesin..yediğimizden fazlasını atmayı düşünen takım olmalıyız..

Kartalizmatik

heyecan bastı hocam senin yüzünden :D
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

pAscAliAnUmut

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

gözzde_bjk

tek dılegımız senı en guzel yerde gormek KARTALIM,senın oldugun her yerde senden daha cok umut ve heyecanla yanında olucaz!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

ist.hatirasi/3-4

YÖNETİM İSTİFA !!!

candela14

abi öle olmasına öle de geçen sene 20 bin kombineyele rekor kıran taraftar bu sene nie ilgisiz ı bu kdr kombineye onu anlamıyorum  illaki yıldız oyuncu mu lazım
bursalıyız ölümüne çarşılıyız , varmı ötesi
mesafeler engel değil aşkımıza

piskopat_-_KARTAL

BEŞİKTAŞI'MIZA HAMBRUG KARŞISINDA BAŞARILAR DİLERİZ BU ARADA BURAK KARDEŞİMİZE SAKATLIK DURUMUNDA GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİYLE KONYA'DAN ALİ KEMAL

osi_bjk

inş. hocam. kosan,mücadele eden,golü düşünen bi takım düşünüyorumda cok güzel olacak bu sene.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

maverick

hocam sen oşturursun takımı, oynatırsın... zevk veren, koşan, ısıran, gol kovalayan bir ekip yapacağına eminim ....
ama ben bu yönetimden şüpheliyim, acaba onlar beklemeye tahamüllü mü?? koşturacaklar mı?? sabırlılar mı?? korkutan bu..
sabır biraz sabır..
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

erkann

Vallahi ağzından bal damlıyor hocam kombinelerde cepte hadi hayırlısı

richee_4ever_jk

Ertuğrul Hoca'ya güveniyoruz inşallah bizim yılımız olacak

allen ıverson