Ana Menü

Carlton Cole Beşiktaş'ta mı?

Başlatan Dem@, Temmuz 13, 2007, 09:14:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cengiz_selcuk

cole ismini cok isittim de bu abinin ismini hic isitmedim..
genc fitbolcumus.. premier ligden gelcek bide.. kotu diildir heralde.

Adriano

Cisse geldi soyad benzerLiği, Cole geliyor soyad benzerLiği.. Milletin espri konusu olcaz :)
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

ugur24

youtube'den görüntülerine bakmak istedim ama bir tane videosu çıktı.. ;D zannedersem sıradan bir oyuncu.. :-\

[youtube=425,350]fIwpO9EjwJI[/youtube]

Adriano

eren21

ben sabah sor servisine güveniyorum gerçekten doğru hyaber yapıyorlar cisseyide önce onlar söyledi.yapıyorlarsa doğru haber yapıyorlar  habere inanmazlarsa yapmıyolar

bu adam iyi bi adam inşallah doğrudur.Haberde kesin ifadeler kullanılmış ayrıca

Adriano

Son vuruşLarı, hava hakimiyeti, agresif oLuşu, güçlü, dayanıklı ve siyahi olması bizim için yeterLi :)
GeLmeden sevdim Cole'u :)

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

delgadoo_10_

carlito1903

yalan olmaması için dua ediyorum adam en azından forvet yarın kampa katılacak diyo haberde....

pAscAliAnUmut

Haber büyük ihtimal doğrudur eğer doğruysa çok iyi bir forvet aldık arkadaşlar
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

thelastfire

Kardeşim zaten bizim stopere değil Forvete ihtiyacımız var.Yeter defansa oyuncu almayalım İbrahim Kaş falan oynasında görelim neler yapabiliyor.Belkide yeni bir Gökhan Zanımız olacak...

jay-z

burak 3 hafta olmayınca dogru olabilir boboyla burak oynicak diodu colot bence bu haber dogru, dogru olmasada bi forvet alırlar inş. :D

richee_4ever_jk

Sabah ile fotomaç aynı gruba bağlı arkadaşlar. bu iki gazete haricinde hiçbiryerde yazmıyor. Zaten haberlerin ikisinin de altında aynı isim var

xxdoggyxx

Alıntı yapılan: richee_4ever_jk - Temmuz 13, 2007, 20:31:43
Sabah ile fotomaç aynı gruba bağlı arkadaşlar. bu iki gazete haricinde hiçbiryerde yazmıyor. Zaten haberlerin ikisinin de altında aynı isim var

:D:D
18.03.2007

asil1903

valla beynim sulandı... hergün biri geliyo valla... transferler bitse de görsek kim geldi ya...