Ana Menü

Grande, Forza, Sos Cagon, La Doce, FRV, Madridista, Les Leones, Cant Del Barca..

Başlatan kara kalem, Temmuz 12, 2007, 11:53:02

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kara kalem

Bilenler bilir Şükrü GÜLESİN'i..

Grande LAZIO ! diyerekten başyalayım Avrupa'da Sempati Duyduğumuz Klüpler topicine;

NON MOLLARE MAI !
kalem sana akan, kara senin sevdan.

Non Mollare Mai

Forza Deportivo La Coruna !
Manchester United.
Grande Lazio !

West Ham United !
edit

NoPasaran

Sırf siyasi görüşünden dolayı bir takım tutmayı hiç anlamam..

Almanyada bremen
ispanyada real ama henry geldi şimdi benim için zor seçim
ing arsenaldi henryden dolayı şimdi takımım yok :D
Hollanda ajax
yunanistan panatinaikos
italyadan İnter
  :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

kara kalem

Borussia Dortmund - Schalke 04

Borussia taraftarının küfürlü pankartlarına karşılık Schalke taratarları yapması gerekeni yaparlar 2007'de açtıkları pankartlar gibi; ''Polis Despotluğuna Son !, Taraftar Müşteri Değildir !, Stada Giri Yasakları Kaldırılsın !'' diyerekten gönlümüzü okşamışlar, Endüstriyel futbola gayet güzel bi' biçimde giydirmişlerdir.

Ruhr bölgesinin Bochum, Essen, Duisburg gibi takımlarına rağmen merakla beklenen derbi B.Dortmund - Schalke'dir kesinlikle.

Schalke; Veltins Arena -Veltins bi' bira markası-

Borussia; Signal Iduna Park -Bi' sigorta şirketi-

Schalke'nin 21 Mayıs 1997'de UEFA CUP Finali'nde Inter'i yenip kupayı almasının ardından Borussia'nın cevabı gecikmez; 1 hafta sonra Borussia Juventus'a 3-1 ile ayarı çeker ve Unitylerin büyük bi' kısmı her derbiden alıştığımız gibi; Schalke'ye giydirmeye başlarlar ama asıl şaşırtan da hiç azımsanmayacak sayıda ki başka Borussialılar'ın da 'Ruhr, ruhr, ruhr !' diye bağırarak iki takımı da kutlamalarıdır.

1998'de Gelsenkirchen'de ki Almanya-Hollanda maçında Schalke taraftarları 'Schalke !' diye bağırmalarını da ''Tüm takım Bayernli ve Dortmundlular'dan oluşuyorlardı, n'apalım !'' diyerek açıklıyorlar.  Alman Futbol Federasyonu bi' daha Gelsenkirchen'e maç vermeyeceğini açıklasa da 2006'da Dünya Kupası'nın oynandığı 12 kentten birisi de Gelsenkirchen'di.

Bu topic bu şekilde daha zevkli bi' hale gelir umarım. İlerleyen zamanlarda devamı da gelir inşaallah.

kara kalem

Volkan senin söylediğine karşılık bi' açkılama değil, yanlış anlama. İlerde imâ edilebileceği için yazıyorum; Babam Avrupa'dan Futbol'un en büyük hayranlarından birisiydi ve o zamanlar babamla birlikte bende izlerdim. Lazio maçlarında hep destekler, gollerinde sevinirdim.

Velhasıl; Laziolu olmamın siyaset ile alakası yok.

Timurlenk

die-4-u

-Benfica
-Arsenal
-Barcelona
-Roma

Henry'nin Arsenal'den Barcelona'ya Gitmesine Sevindim Bu Sebepten..Madrid'e Ya Da Başka Bi' Kulübe Gitseydi Gözümdeki Değerini Yitirirdi :)

Anarchy*

NoPasaran

enver bende realciyim..seneye bir iddaa daha yaparız  ;D

hazırla sen yeni hediyeyi  :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Non Mollare Mai

River Plate ' i unuttum. :)
Taraftarları süperdir.
Ayrıca yunanistandan PAOK.
edit

die-4-u

Alıntı yapılan: NoPasaran - Temmuz 12, 2007, 14:42:20
enver bende realciyim..seneye bir iddaa daha yaparız  ;D

hazırla sen yeni hediyeyi  :D
Real Mi?
Real'in Forsu Bitti..Hele Ki Seneye Henry'li Barcelona Karşısında Şansları ''0''
Bu Sefer Kazanırım..Parana Yazık :)

NoPasaran

İlk maçta görüşürüz  :D :D

Tek sorun henry hayranı olmam  :o
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

kara kalem

die-4-u

Bu Sene Barcelona'ya Çok Güveniyorum..
CL de Dahil Her maç-Deplasman Fark Yapmaz-Oynarım.. :)
Ben de Sıkı Bir TİTİ hayranıyım..Ama Sen Raul ile Yetinmek Zorundasın :D

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net