Ana Menü

Demirören'den takviye sözü

Başlatan çArþý_ulan, Aralık 04, 2006, 20:44:15

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

çArþý_ulan

Siyah-Beyazlı takımda alınan başarısız sonuçlardan sonra sorumluluk almayıp, oyuncularını hedef gösteren teknik direktör Jean Tigana, Başkan Yıldırım Demirören'den kadroya takviye yapılmasını istedi. Ankaraspor maçından önce Başkan ile biraraya gelen Fransız çalıştırıcının, "Eksik ve sakatlar nedeniyle istediğim takımı kuramıyorum. Bunların yerini doldurmamız lazım. Ara transferde savunmaya 1, orta alana 2, forvete 1 oyuncu lazım" dediği öğrenildi.

Başkan söz verdi
Demirören'in de Tigana'ya, "Yeni bir takımız. Çok oyuncu aldık. UEFA'da devam edersek 2 futbolcu alabilirim. Elenirsek rakam 1'e düşer" dediği kaydedildi. Demirören bu görüşme üzerine, konuyla ilgili şunları söyledi: "Ara transferde kaliteli oyuncu alacağız. Çalışmalar sürüyor. Transfer yapmış olmak için sokağa para saçamayız. Bize yakışacak, tribünleri ayağa kaldıracak, sürpriz bir ismi kadroya katacağız."

superspor.com

Delirdik

başkanım hala süper isim derdinde :)
süper bir yıLdız oLması önemLi değiL iş görsün yeter yahuu

| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

burak_bjk

inşallah faydalı olacak birisini alırlar
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

eRe

gıtsın paralar gıtsın.sezon basında her ıstedıgı alındı hala transfer dıyıp basarısızlıgın sucunu futbolcu eksıklıgıne atıyo.delgado sakatlanmasa ricardinho yu bıle gonderıp yerıne baskısını alırdı bu adam
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

**19.aSLı.03**

bir kerede suçu kendinde arasın...
transferlerin hepsi onun isteğiyle yapıldı...kendisi de dedi istediğim oyuncular  alındı falan filan diye...
transfer yaparken yanında birisi olsun da iyi bir şey alalım...yıldız değil benim derdim...ruhlu savaşçı iyi oynayan bir oyuncu istiyorum...
there are two things in my life
1.BEŞİKTAŞ
2.MORE BEŞİKTAŞ

19caner03

ınş yıne gereksız futbolcuları almayız soyle beşiktası costurcaak adam alsın

Lord Of The Mumy

başkanım hala süper isim derdinde
süper bir yıLdız oLması önemLi değiL iş görsün yeter yahuu
BuRs@ MeRkEzDe OtUrMuŞ MiLlEtE TeRs B@kMıŞ Y@k@sIz GöMlEğE Kr@v@t T@KmIş EsR@Rı BiLe TeRsTeN Y@K@n BiR @şIk GöRüRsEn BiK Ki Q BeNiM

Bizim Özümüz Türklük Bizden OLmayan İnsanları Seveceğinize Onların Önününe Geçireceğine Türklüğünden Bir Şüpe Et İlk Önce Kendini Yarğıla Vatanına Sahip

NoPasaran

Klep gider yerien bir yıldız gelir birde sak bek alınmalı çok kaliteli madem defansın ortasıona düşünmüyorlar bari orayı kurtaralım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

naturelkartal

Süper yıldız İnşallah topçu degil Teknik adamdır.
En Güzel AŞKlar İmkansız Geliyorsa İnsana,İmkansız Oldugu İçin Deliler Gibi Aşıgım Sana KARTALIM

çArþý_ulan

valla şimdilik yalan olmuş transfer işi...dondurmuşlar die duydum ama !

carsi52

gereksiz futbolcu alacağına hiç almasın ya adam gibi futbolcu alsın yada hiç almasın.
Bölünür senin için uykular!

BerkAy1903

19o3