Ana Menü

Telloya 20 maç ceza ??????

Başlatan delgadoo_10_, Temmuz 11, 2007, 15:29:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

delgadoo_10_

Beşiktaş'ın yeni transferi Tello, Şili'nin Copa Amarica'da oynadığı  Brezilya maçından önce otelde olay çıkardığı için Şili Futbol Federasyonu tarafından 20 maç milli takımlar'dan men edildi.
Copa America'nın ilk iki maçında sakatlığı nedeniyle yer alamayan ve sadece Meksika karşısında forma giyebilen Rodrigo Tello, bu maçın ardından otelde çeyrek finali kutlarken arkadaşlarıyla beraber olay çıkarmış ve bunlar basına yansıyınca ortalık karışmıştı.  Bu karışıklıktan sonraki gün oynanan Brezilya maçının kadrosuna alınmayan Tello'nun teknik direktör Acosta ile tartıştığı iddia edilmişti. 6-1 Brezilya'nın üstünlüğüyle sona eren maçın anrından ise Acosta, başta Tello olmak üzere olaylara karışan 6 ismi suçlamış ve görevinden istifa etmişti.

Şili Futbol Federasyonu, bugün yaptığı açıklamada Tello'nun 20 maç milli takımdan men etti ve Copa America'daki primlerinin kesildiğini açıklandı. Böylece Tello'nun milli takım kariyeri büyük ihtimalle sona ermiş olacak.

Adriano

Vay Tello Vay.. Burada sorun çıkarmazsan iyi oLur !
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

hadriana

pAscAliAnUmut

Alalhım aldığımız adama bak yaw
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

alper_1903

aldigimiz adam tam kafa dengi :D
akli dengesi yerinde degil herhalde takdir ettim böyleleri iyi oyuncu oluyor ama bekliyelim görelim :D

bence iyi bi transfer
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

Adriano

Aslında biraz asi oyuncularla herzaman taraftar iyi iletişim kurmuştuR :)
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

pAscAliAnUmut

ya taraftarla ilişkisinin olması ii ama önemli olan klübe katkısıı
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

NoPasaran

Milli takımdan 20 maç ceza almış oyuncuyu bile savunuyoruz  :alkis :alkis
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Şili milli takımında bile duramıyorsa bu adam bizde ne yapıcak acaba çok merak ediyorum.
Bölünür senin için uykular!

delgadoo_10_

bu adamı istanbul daha da çok bozar zaten imzayı attığı gibi disko açılışına gitti HAYIRLI OLSUN

allen ıverson

CELAL kolot kampa gitmeden açıklama yaptı ama herkez hayran kalıcak diye :alkis

ugur24

sahada görevini en iyi şekilde yapsın gerisi beni ilgilendirmez..yalnız bunun savunulacak yanı yok arkadaşlar !

xxdoggyxx

Alıntı yapılan: ugur24 - Temmuz 11, 2007, 16:30:44
sahada görevini en iyi şekilde yapsın gerisi beni ilgilendirmez..yalnız bunun savunulacak yanı yok arkadaşlar !
aynenn
18.03.2007

allen ıverson

Arkadaşım tamam dogru söylüyosunda keçke senin dedigin gibi olsa hem geceleri gezse ,içse,kötü bi özel hayat yaşayıp futbol hayatına yaznsımadan çok iyi bi performans saglasa ama ikisi bereber olmuyo işte.....

BjKli_10-ur

Alıntı yapılan: xxdoggyxx - Temmuz 11, 2007, 16:49:22
Alıntı yapılan: ugur24 - Temmuz 11, 2007, 16:30:44
aynenn

Aynen katılıyorum
Sensiz geçen günlerin ...