Ana Menü

Basketbolda Yeni Sezon & Transferler Üzerine

Başlatan die-4-u, Temmuz 11, 2007, 02:42:13

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

die-4-u

Sadece Türk Basketbolu'nu Değil Dünya Basketbolu'nu da Takip Ederim
O Yüzden de Yeni TransferLeri Dilim Döndüğünce Değerlendireyim..
Apodaca;Öncelikle Porto Riko Basketbolu'nu Bilmemiz Gerekiyor..Bu Latin Amerika Ülkesi Düzenlenen Büyük Turnuvaların Hepsine Katılıcak Kapasitede Bi' Takım..En Büyük Özelliği de Yetiştirdiği Kaliteli Kısalar..
Carlos Arroyo Dersem Bazılarınız Tanır (Orlando Magic) Fakat Larry Ayuso Dersem Herkes Bu İsmi Hatırlar.Rakip Takımlar İçin Tam Bi Baş Belası...Bu Trionun Üçüncü Adamı da Apodaca..En son Japonya'da Düzenlenen Dünya Basketbol Şampiyonası'nda İzledik Önce de Atina 2004  Olimpiyatları'nd[kufur otomatik degistirilmistir]imsenin Kafasında Apodaca Nasıl Bi Oyuncu Diye Soru İşareti Kalmasın..Geçen Sene Sayı Kralı Olması Bunun İspatı Olarak da Görülebilir..
Gelelim Mehmet Yağmur'a;Henüz 16 Yaşında İken Karşıyaka'da A Takım'a Yükselmiş Bi Oyuncu..2006'da İzmir'de Düzenlenen Avrupa Ümitler Şampiyonası İçin Kadroya Davet Edilmişti Fakat Sakatlığı Nedeniyle Takımdaki Yerini Alamadı..O'nun Özellikle Savunmasından Yararlanacağız Bu sene Karşısındaki Guard'lara Yaptığı Baskı Bunaltıcı Cinsten..Bileği de Kötü değil Ancak Dış Şutunu Geliştirmeli..
Sinan Güler;Basketbolcu Bi' Aileden Geliyor..Babası Necati Güler ve Abisi Muratcan Güler Ülke Basketbolunun Önemli İsimleri..Keşke Sinan'la Beraber Eski Oyuncumuzu da Yuvamıza Çağırsaydık Diyesim var..Muratcan'ı İtü'de Oynadığı Dönemden Beri Takip Ederim Tarzını Biliyorsunuz Sizde..Atletik ve Fast-Break'a Dayalı Oyunu Seviyor..Kardeşinin de Ondan Aşağı Kalır yanı Yok..2006-2007 All-Star Smaç Yarışmasına da Katıldı Bu Yeteneği Sayesinde..
Diğer Bi' Transferimiz Onur Aydın..Banvit'te Oynarken Pero Cameron ile Pota Altından Sayı İmkanı Vermiyorlardı Rakibe..Oyunun Sıkıştığı ve Savunma Gereken Dakikalarda Oyuna Girip Görevini Yapacaktur..
Tabloya Bakınca Olumsuz Düşünmemizi Gerektirecek Birşey Yok Ancak Hala Eksiklerimiz Var..

Doktor

Guzel yazmışın tesekkurler,ama eksik oldugumuz tabiki kesin suan kadroda 6 oyuncu var zaten ;D

die-4-u

Alıntı yapılan: Doktor - Temmuz 11, 2007, 03:24:06
Guzel yazmışın tesekkurler,ama eksik oldugumuz tabiki kesin suan kadroda 6 oyuncu var zaten ;D
:)
Ben Yapılan Transferlerin YeterLiLiK Bakımından ''Takımdaki Eksikliğimizi'' Vurguladım..
Bugün Telekomun Uzun Rotasyonuna Bakarsak Baş Edebilmemiz İçin Çok Kaliteli Uzun Oyuncuları Kadromuza Katmalıyız..

BjKli_10-ur

Çok güzel yazmışsın katılıyorum alınan oyuncular kaliteli fakat eksikler çok
Sensiz geçen günlerin ...

Anarchy*

hala eksıkler var ben onur aydın'ı hıc begenmıyodum eskıden yıne bızde oynuodu o zmnda hıc sevmezdım :(