Ana Menü

Çarşı Tv (düşünmesi bile heyecan verici)

Başlatan Onur1903, Temmuz 06, 2007, 23:58:49

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

csdenis

Güzel Olur ama Bjk tv ye yapılmış saygısızlık olur.Fakat zaten Beşiktaş tv diyoruz ama Hiç bir Beşiktaşlının o kanalla ilgilendiğini sanmıyorum 2 yıl önce verdiler Doğan yayın grubuna kafasına göre yayınlıyorlar.Yakında daha neler çıkar kim bilir?Biraz daha güzelleştirilebilir.Mesela şu renklerimizden biri de kırmızı onu da kullanabiliriz.Ama benim en sewdiğim program karakartalforum gerisine pek bakmıyorum.Bi de arada futbolcular çıkarsa onlara bakıyorum , haberlere vs..Baştan aşağı yenilenmesi lazım!Ama yönetim kendi arasında düşman zaten!Bi de ona vakit ayıracaklarını zannetmiyorum!

Anti-Timsah

NoPasaran

Bu sizce mümkün mü?

Çarşı grubunun resmi web sitesi www.forzabesiktas.com un durumunu bile görüyorsunuz..Hiç bir çalışma yok, hiç bir geliştirme yok , en kötü taraftar sitesi..

Bu düşünceden yola çıkarsak ve senelik maliyetleri düşünüldüğünde bu olayın olma ihtimalini %0 bile görmüyorum..İmkansız
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Timurlenk

ugur24

düşünce güzel ama yapılması imkansız..bjk tv resmi yayın organımız ve kulüp başka kanal açılmasına izin vermez.. ;)

BjKli_10-ur

Çarşı TV olacağına ismi KaraKartal olsun ve Beşiktaş TV ye yayın nasıl yapılır gösterilsin.Ayrıca biz önce BEŞİKTAŞlıyız,çArşılı değil!
Sensiz geçen günlerin ...

NoPasaran

Teklnik açıdan açılmasında bir sorun olmaz uğurcum..Sonuçta bu ülkede herkes spor kanalı kurma hakkınsa sahip ..İstediğim yayınıda yaparım :)

Aman yaa neyi konuşuyoruz..Önce gitsinler web sitelerini yapmak için bir webmaster bulsunlar..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Adriano

Çarşı TV diye bir kanal açılacağına, Beşiktaş TV'nin geliştirilmesi için çalışmalar yapılsa daha güzel olur.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Onur1903

Arkadaşlar benim çarşı tv dememin sebebi taraftara ait bir tv kanalı olma isteğindendir,ismi çarşı olmasın kartallar olsun yada başka bir şey olsun önemli olan beşiktaşa gönül verenlerin bir tv kanalı olsun...Çarşı beşiktaş taraftarlarının arasında ön plana çıktığı için çarşı yoksa yeniaçık tv de 0lsa farketmes:)

carlito1903

çok heyecan verici bi fikir ama gerçekleşme ihtimali 0 gibi,BJK tv adam gibi yayın yapsa hiçbişeye gerek kalmaz ama olmuyo işte...

Anarchy*

ımkansız gıbı gorunuyo ayrıca ben boyle bıseye gerek duymuyorum..

mdc

Seneler önce Forza Beşiktaş dergisi çıktığında
Taraftar çıkarıyor olarak gözükmüştü.
Daha sonralarda bunun çıkarılmasına bizzat klüp ön ayak olmuştur ! (Sponsor)

Çarşı TV gibi bir oluşumun olması imkansız.
Ta ki Klüp yöneticileri bu oluşuma destek çıkana kadar !
HAYATTA BEŞİKTAŞ

[KralKartal]

CARSI tv, UA tv, Genc FB tv uzarda gider ??
sizce mumkun mu ?? sacma gelmiyor mu???

bir taraftar toplulugun TV kanali olursa herhalde dunyada ilk olur..
ama BESIKTASA ne katacak bu TV???
Maddi SIKINTILAR yuzunden ne DERGI cikartiliyor, nede ortada DERNEK var???
dernek kapandi, dergi tarih oldu... hangi para hangi imkan ile TV acilir,
belki RADYO dersek, daha iyi olur, ama internet uzerinden radyo degil tabiki

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

blackwhite--Pelin

bende ka zamandir aklimdaydi neden öle bisey yok die
valla bjk tvye bakilirsa .....  hep aykido reiki joga basketbol voleybol
keske hep kapali tribünden biseyler gösterseler  cok gzl olur bence yada hep bjk tezahuratlri

gözzde_bjk

cok cok zor bırsey carsı urunlerının cıkarılması konusu bıle olay olurken sımdı bıde carsı tv cıkarsa basımıza neler gelıcegını dusunmek bıle ıstemem
ayrıca koskaoca kulup elınden ımkan olmasına ragmen(para,yonetıcı vb.)bu ısı beceremıyorsa bızler nasıl olırda kanalı ıdare ederız?
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Çarşı

Maddi sıkıntılar bu kadar büyükken Çarşı veya vs. Tv'nin açılması çok zor. Çarşı'nın resmi sitesinde dahil sürekli bir gelişme olmuyor fikire saygım sonsuz ama zor be dostum.