Ana Menü

Şehitlerimizi magazinin önüne bile koyamıyoruz!!!

Başlatan Simurg, Temmuz 06, 2007, 20:31:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Gazetelerde çok dikkatimi çeken şeyler oldu.Magazinden olan herhangi birşey veya önemsiz olan haberlere şehitlermizden daha çok önem veriliyor. Ben bu durumdan çok rahatsızlık duyuuyorum ve gazeteyi elime aldığımda utanarak bakıyorum sürmanşette bilmem kimin özel hayatından bir şeyler veya saçma sapan haberler var. Asıl haberleri  şehitlerimizi ancak manşette görüyoruz veya göremiyoruz.Ne kadar acı bir tabloki şehit düşen askerimizin yanında sibel canın yaptığı yeni şarkıyı görüyoruz.Bence bu saygısızlık ve bunun önüne geçilmesi lazım.biz evlerimizde rahat rahat otururken arkadaşlarımızla sinemaya giderken yada ailemizle yemek yerken onlar bizim için gecenin ayazı demeyip kışın soğuğu demeyip yazın sıcağı demeyip nöbet tutuyorlar.Bizim için ölüyorlar, bizlerin rahat edebilmesi için kimisi kolunu bacağını kaybediyor ama biz onları sibel candan bile öne koyamıyoruz!!!Ben bu durumdan çok rahatsızlık duydum ve sizlerle paylaşmak istedim.Konum silinirmi silinmez mi bilmiyorum kaç kişinin dikkatini çeker ve cevap yazar onuda bilmiyorum ama bi kaç kişinin dikkatini çekebildiysem ne mutlu bana...

İşte bu konuyla ilgili bi kaç örnekler;

[IMG]http://img479.imageshack.us/img479/6558/66868817wl8.png[/img]

[IMG]http://img487.imageshack.us/img487/3553/14799556xd3.png[/img]
[IMG]http://img479.imageshack.us/img479/2185/45240631kn1.png[/img]

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

özLemTA

katıLıyoRum büşRa.. önceLikLeRin sıRası karışık bu üLkede..
git ona git benden seLam söyLe..
aRamasın aRtık hiç beni öyLe,
git ona git benden seLam söyLe,
son pişmanLık fayda etmez git ona söyLeee !!! ;)

Non Mollare Mai

Çok şey söylenir aslında bu konuda. Ama yeri burası değil malesef.

Sibel Can'ın dekoltesi veya tangası daha fazla okuyucu kazandırabiliyor gazetelere.
Öyle insanlar gördüm ki gazeteyi sırf bi ünlünün afedersiniz poposu için alabiliyor.

ŞEHİT'Lerimiz rahat uyusun. Bu ülkede gazeteler saygı göstermese saygı gösteren milyonlarca insan var.
Ufak tefek kendi bilmezler çıkabiliyor. Ama it ürür kervan yürür.

Zaten onun bunun kölesi olmuş ve okuyucu kazanmak adına yalan şeyler yazan basında hiç yer almasada olur.

ŞEHİT'Lik büyük bir şereftir.. Böyle bir basına malzeme olmasın.

edit

Doktor

cok dogru katılıyorum ama o gazete acaba bir Türk gazetesimi onuda iyi bir araştırmak lazım o gurubun biçok gazetesi ve tvsi oyle zaten >:( >:( >:(

eyup1903

onlar bizim kalbimizde yaşıyor
bu basından başka bi şey beklenmez ki

ugur24

türkiye'de insanların en çok merak ettikleri şeyler erkeklerin spor , kadınların magazin ! ne zaman , nerede , kaç tane şehit vermişiz kimin umurunda ? böyle gelmiş böyle gidecek ! bunları yapanlar dikkat ederseniz hep büyük gazeteler !

carlito1903

aslında bu konuda biraz da özeleştiri yapmak lazım biz değilmiyiz magazine bu kadar prim veren kimse ben izlemiyorum okumuyorum demesin bu ülkede en çok satan gazeteler magazine ağırlık veren gazeteler mesela posta sadece resimden oluşan bi gazete ama en çok o satıyo için de haber değeri taşıyap tek satır yok umarım anlatabilmişimdir.....

Anarchy*

Simurg

Çok rahatsızlık verici bir durum ben rahatsız oldum ve konuyu açtım.
Annemde önceden izlerdi ve onu bundan vazgeçirdiğim için kendimle gurur duyuyorum.
Birçok kişiyi değiştirdim.
Herkes bilinçlenip bilinçlendirirse bu konunun ortadan kalkacağına inanıyorum.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..