Ana Menü

Neden Beraberliğe Oynuyoruz!!!

Başlatan celal10, Aralık 04, 2006, 13:48:27

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

celal10

AKşam Maraton da İZledim ...Kleberson Burağa bağırıyo neden ileri çıkmıyosun diye o da cevaben Hocanın yani tiganın İleri çıkmamasını sölediğini iletiyor klebersona  ::)Sonra ALi tandoğan la İbrahim üzülmeze  Tİgan fırça atıyo neden İleri çıkıyosunuz diye Özeelikle de İbrahime hiç çıkma diyoo ....Benim Anlamadığım kanatlardaki adamlar Risk alıp çıkmazsa aTağa katılmazsa nası gol atıcaz  ...Nobre  nin kanattan orta açıp  sonra açtığı ortaya vurmasını mı beklicez ..Benim anladığım bu tigana işi çok iyi biliyo beraberliğe yatıyo eee atarsakta tesadüf bi gol üzerine yatarız diyoo  ...Tİgana geldiğnden beri oynadığımız maçlara bakın  hiç farklı galip geldiğimiz maç yokkkk en fazla 3 gol  oda Rİcardinho gibi Bobo gibi adamların Sayesinde onları bağlasanda onlar yine gol atar neyse çok doluyum o yüzden bayağı uzun bi yazı oldu kusura bakmayınn  :sigara

*Edit: topic başLıkLarında Lütfen Büyük HarfLeri Kullanmayalım..

Delirdik

luce zamanında da fark attığımız maç sayısı kaçtır sayıLıdır. oLay çok fazla goL atmak deiL zaten

tigana çıkma demişse biLe bunu kaçıncı dakika demiştir son dakikaLarsa normaLdir hemen art niyet aranmamaLı :)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

dj_pascal

tıgana ne yaptıgını bilmediği için böyle oynuyoruz adam genc oyuncu bulacagm die yedi bitirdi takımı..
besiktasli olmak bir ölüm kalim meselesi degildir, çünkü çok daha önemlidir"

yuNuS1903

bence tıgana iyi eğitiyorda futbolcularda oynama isteği yok

celal10

Alıntı yapılan: CradLeStoNe - Aralık 04, 2006, 13:58:57
luce zamanında da fark attığımız maç sayısı kaçtır sayıLıdır. oLay çok fazla goL atmak deiL zaten

tigana çıkma demişse biLe bunu kaçıncı dakika demiştir son dakikaLarsa normaLdir hemen art niyet aranmamaLı :)
HAKLI olduğun yanlar var Luce zamanın da da defansif bi futbol oynuyodu takım ama seyir zevki üst düzeydeydi ben bu seneki beşiktaş maçlarını izlerken hiç zevk almıyorum   kendimi maça veremiyorum ...  Luce zamanında oynadığımız maçlarda tempolu  oyun oynuyoduk şimdi dura dura gidiyo topçular bi fenerbahçeye bakın bide bizim topçulara bizimkiler resmen Ağır çekim oynuyo ...Üstüne üstlükte hoca ileri çıkanlara bağırıyo niye ileri çıkıyosun diyee ..Buarada Tİgana fırça atarken önce  Burağa 15 inci dakika filandı ..DAha sonra devre arası oyuncular giderken ibrahim üzülmeze İ Ve sonra da Ali tandoğana fırça attı ....Ben maçı izlerken görüyorum maçın berabere biteceğini Bursa maçında da Şansımız yardım etti Sİnan malı iki pozisyonda Ters top yapsaydı ilk yarıyı 2 -3 - 0 yenik kapatırdık  neyse bizim maçlarımız aynı sıkıntılya devam edicektirrr herkes Görecek

Efebjk

ankara macını ısledımde sasırdım sen sampıyonluga oynayan bı takımsn yorgunsan yorgunsun bu taraftar o kdr umutla gıdıyor bıkere yuzunu guldurmuyor bu takım 3 maçdan 9 puan hedeflıyoruz dıorsunuz bı 90+3 de pozisyon var okdr kosmadan yorulmadan hangı mac kazanılmıs o 1 - 0 yendımız maclar tesaduf bence onlar olmasa suan 9 sırada fılandık ayıp ya sız sampıyonluga oynayan bı takımsınız ınsanda azcık ruh olur! ınanc olur bunlar mac bıtsede gıtsek havasında ben sınır oluyorum bu tıganya gıtsede kurtulsak ya?

carsi52

Bölünür senin için uykular!

SATUKBLADE

bence hiçte mantıklı değil karanlık bi yazı olmuş burak öle dedi die hemen suçlayamayız görüyoruz ki burak çıktımı da defans birden çok az adamla yakalanıyor bunuda unutmamak lazım gökhanın dediği gibi kaçıncı dakkada demiş bunu burak ???

eRe

eee adam kaybetmek ıstemıyoda ondan.sankı orta sıra takımıyızda deplasmanda 1 puan sukur.bu tıgananın eserı
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

celal10

Alıntı yapılan: SATUKBLADE - Aralık 04, 2006, 20:47:58
bence hiçte mantıklı değil karanlık bi yazı olmuş burak öle dedi die hemen suçlayamayız görüyoruz ki burak çıktımı da defans birden çok az adamla yakalanıyor bunuda unutmamak lazım gökhanın dediği gibi kaçıncı dakkada demiş bunu burak ???
Eyv da kaçıncı dakkada sölediğini bi sonraki yazımda da açıkladım Ben burağıda savunmuyorum ..Burağın ileri çıkması ile defansın az  adamla yakalanması diye bişeyde olamaz burak sol Açık gibi oynadı maçta O yüzden zaten geri çok sık gelmemesi lazım devamlı ileriye destek vermesi lazımdı Tıpkı TUNCAY BALLI VE KOCAKAFA ARDA GİBİ ...AMA BİZ beraberliğe oynadığmız için  çıkma diye isyan ediyo  TİGANA

Ozytaurus

Bence Tigana Burağa Nİye ileri çıkıyorsun diye değil çıkınca niye dönmüyorsun diye kızmıştır.
______KaRaKaRTAL____

salvador

www.cansuyu.biz/forum/index.php

sizleride bekleriz...

celal10

Alıntı yapılan: Ozytaurus - Aralık 08, 2006, 07:13:43
Bence Tigana Burağa Nİye ileri çıkıyorsun diye değil çıkınca niye dönmüyorsun diye kızmıştır.
KAyseri maçın da görürsün ne dediğini takım ileri çıkmaya korkuyo kardeşimm yaaaa 

pAscAliAnUmut

Bence artık futbolcularda Tigana nın gitmesini istio
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

[KralKartal]

Alıntı yapılan: celal10 - Aralık 04, 2006, 13:48:27
AKşam Maraton da İZledim ...Kleberson Burağa bağırıyo neden ileri çıkmıyosun diye o da cevaben Hocanın yani tiganın İleri çıkmamasını sölediğini iletiyor klebersona  ::)Sonra ALi tandoğan la İbrahim üzülmeze  Tİgan fırça atıyo neden İleri çıkıyosunuz diye Özeelikle de İbrahime hiç çıkma diyoo ....Benim Anlamadığım kanatlardaki adamlar Risk alıp çıkmazsa aTağa katılmazsa nası gol atıcaz  ...Nobre  nin kanattan orta açıp  sonra açtığı ortaya vurmasını mı beklicez ..Benim anladığım bu tigana işi çok iyi biliyo beraberliğe yatıyo eee atarsakta tesadüf bi gol üzerine yatarız diyoo  ...Tİgana geldiğnden beri oynadığımız maçlara bakın  hiç farklı galip geldiğimiz maç yokkkk en fazla 3 gol  oda Rİcardinho gibi Bobo gibi adamların Sayesinde onları bağlasanda onlar yine gol atar neyse çok doluyum o yüzden bayağı uzun bi yazı oldu kusura bakmayınn  :sigara

o zamandan beri belliymis tigananin DEFANSif oyun anlayisi..
birde LUCESCUYA diyorduk defans oynatiyor diye :)
en sonunda olay fener macinda patlak verdi
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi