Ana Menü

Demirören: Fenerbahçe ile savaşıyorum

Başlatan CHEm !, Temmuz 01, 2007, 11:30:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Bjk Başkanı Yıldırım Demirören, "F.Bahçe'nin, yabancı sayısının artması için yaptığı baskıya karşı çarpışıyorum. Diğer kulüpler de yanımızda dursun." dedi.

Kartal Yiğit'in haberi

BEŞİKTAŞ Başkanı Yıldırım Demirören, ısrarla yabancı sayısının artırılmasını isteyen F.Bahçe'ye karşı tek başına mücadele ettiğini söyledi. Kongre üyesi Affan Akbudak ve Adnan Kapucu'nun Bodrum Torba'daki Escape Beach-Resort Otel'in açılışına eşi Revna Demirören ile katılan Demirören, sık sık telefonla arayan Anadolu kulüplerinin başkanlarından bu konuda destek istedi. Açılış gecesinde sürekli gelen telefonlara yanıt veren başkan Demirören, şöyle konuştu: "F.Bahçe, federasyona sürekli yabancı sayısının serbest bırakılması için baskı yapıyor. Burada ben tek başıma savaşıyorum. Üstelik bu karar çıkarsa, Anadolu kulüpleri çok zor duruma düşer. Bana destek çıkın bu böyle olmaz." Yabancı sayısının artırılmasını bir çok kulübün de istemediği ve bu konuda Demirören'in yanında olduklarını bildirdikleri belirtildi

'JAVİ BİZİ İSTİYOR'

YILDIRIM Demirören, anlaştıkları Sevilla'lı stoper Javi Navarro'nun, Beşiktaş'a gelmek için adeta can attığını da dile getirerek, "Navarro ile her konuda anlaşmaya vardık. Şu an transfer gündemimizdeki tek oyuncu o. Biz de kendisi renklerimize katmayı çok istiyor. Umut ediyorum ki bu işi en kısa süre içinde çözeceğiz. Navarro'yu da alırsak, çok daha iyi bir takım oluruz. Taraftarlarımız biraz daha sabretsin. Onlara bu transferi de müjdeleyeceğim" diye konuştu

ESCAPE'E YILDIZ AKINI

BODRUM Torba'da kongre üyesi Affan Akbudak ve Adnan Kapucu'nun sahibi olduğu Escape Beach-Resort'un açılışına Yıldırım Demirören'in yanı sıra G.Saraylı Murat Polat, Beşiktaş kongre üyesi Ege Ordu Komutanı Org. Şükrü Sarıışık ile Güven Kulabaş, Kadir Kılıç, divan üyesi Y.Güngör Şahin, Sedat Keçeli, Ali Ergün, Vasfi Tabakçı ile çok sayıda sanat, iş ve spor dünyasının önde gelen isimleri de katıldı.

(Vatan)

Allah kitap Beşiktaş

carlito1903

senin tek derdin fener zaten fener yapmasın fener almasın kabul edelim ki başkanın bu fener düşmanlığı yüzünden az çekmedik daha da çekeceğiz gibi

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Non Mollare Mai

Yabancı sayısı artmamalı kesinlikle..
Yoksa fenerbahçe bu işin suyunu çıkarır.
Zaten ilk 11inde Türk Asıllı Adam yok nerdeyse..
edit

NoPasaran

İyide bir chelsea bir arsenal bir milan bu kadar yabancı ile oynarken nasıl mücadele edeceksin anıl..

Bak şimdi forvete ihtiyacın ama ayerli alternatifin yok senin..Kimi alacaksın? 5 milyon euro verip GökHAN Ünalımı yoksa bitmiş bir Serhat Akını mı?

Türk futbolu 3 yabancı ile oynadığıu senelerde ne başarısı vardı? Gsnin UEFA YI Alması, Türk Milli takımının Dünya Kupasındaki başarısının geldiği sene kaç yabancı ile oynuyorduk?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Non Mollare Mai

Eğer Ülkemizde Alt yapıya önem verilirse küçük yaşlarda çocukları futbol kamplarına alıp yetiştirirlerse yabancıya verecekleri parayı kendi çıkardıkları gençlere verirler.. Eğer yabancı kontenjanı arttırılırsa zaten bu kadar az genç ve yetenekli futbolcu çıkarken bu sefer hiç çıkaramıcaz ve kaybeden Türk futbolu olacak..

Ayrıca abi senin örnek gösterdiğin ülkelerin şu anda avrupada asyada değişik ülkelerde yüzlerce topçusu var..
Bizim kaç tane ülke dışında oyuncumuz var ki ? Elle gösterilecek kadar..

Düşünün yabancı serbest olacak..
Konya gidecek Brezilyadan 10 tane adam getirecek.
Rize gidecek afrikadan 8 topçu getirecek.
Fener gitcek para bol en iyileri getirmeye çalışçak.

Ve Türkiye Ligi demeye şahit arancak.. Kesinlikle İstemiyorum.. Eğer 6+2 olursa olsun..
edit

NoPasaran

Peki şu açıdan düşün..

Eğer yabancı sınırlaması serbest olsaydı

Beşiktaş , gökhan güleçler,alitandoğanlara bu kadar dayanabilirmiydi, Ricoların, Ailtonların bu kadar rest çekmesine izin verirmiydi..

Bakın şimdi yabancı sınırlamasının serbest olmamasının bir kötü yanıda şudur..

Şimdi Avrupadan bir klup geliyor ve Sasa İliçi istiyor Galatasaraydan..Galatasaray geçen sene kötü bir sezoın geçirmiş ve iyi oyunculara ihtiyacı var.. İliçi satmak zorunda GS , manager bunu biliyor..Gs nin elinde kozu yok. Gerekirse bu fiyatla satmam yanımda oturur diyemiyor çünkü yeni yabancılara ihtiyacı var..Bunlar Türk kluplerinin parasına zarar vermiyormu?

Türk futbolcusu yabancı sınırlması olduğu sürece kendine bakmıyor..Örneğin Toraman ve Zan..3 sene öncede aynıydı bu adamlar şimdide aynılar. Geliştirmiyorlar.Çünkü biliyorlarki Bu Beşiktaşta bu kadroda bu yabancı sınırlması ile en son kesilebilecek insan bunlar..

Bak siz milliyetçi takılıyorsunuz ..Milliyetçiler genelde serbest piyasa ekonomisini desteklerler , bırakın rekabet yaşansın  :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Non Mollare Mai

Yok be abi milliyetçi falan alakası yok :)

Alıntı yapılan: NoPasaran - Temmuz 02, 2007, 10:12:15
Şimdi Avrupadan bir klup geliyor ve Sasa İliçi istiyor Galatasaraydan..Galatasaray geçen sene kötü bir sezoın geçirmiş ve iyi oyunculara ihtiyacı var.. İliçi satmak zorunda GS , manager bunu biliyor..Gs nin elinde kozu yok. Gerekirse bu fiyatla satmam yanımda oturur diyemiyor çünkü yeni yabancılara ihtiyacı var..Bunlar Türk kluplerinin parasına zarar vermiyormu?

İşte abi elinde 6 yabancı hakkın var bunuda dandirik adamlara harcamaman lazım. Gidip iyi ve kaliteli bir isim alacaksın ki ileride satmak için uğraşmıcaksın.. Eğer serbest olursa oyuncular Türkiye Liginin kalitesi çok düşer. Çünkü herkes fener değil ki milyon dolarları döküp adam getirecek.. Herkes Amerika Afrika piyasasına düşücek..

Eğer olacaksa arttırma olabilir ama tamamen serbest bırakılması çok zarar verir Türk futboluna..
Mesela 7+2 olması mantıklı olabilir.
edit

carsi52

Demirören zaten fener ile uğraşa uğraşa çok çektik.
Bölünür senin için uykular!

Delirdik

Alıntı yapılan: Smyrnian Jose - Temmuz 02, 2007, 10:55:35
Eğer olacaksa arttırma olabilir ama tamamen serbest bırakılması çok zarar verir Türk futboluna..
Mesela 7+2 olması mantıklı olabilir.

sayı artıyor gittikçe :)

AnadoLu kuLüpLeri hepten biter diye düşünüyorum.
BüyükLerLe anadoLu kuLüpLeri arasındaki uçurum daha çok artar gibime geLiyor.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

ist.hatirasi/3-4

belli oluor o yuzden 4 yıldır bişey yok!
YÖNETİM İSTİFA !!!

alper_1903

herkes kendi isine baksin be sayin baskan

Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

Timurlenk

bu sınırlama işi kabak tadı verdi elâlem Türk vatandaşı yapıacağına yabancı sınırlaması serbest olsun daha iyi.

Anarchy*

yabancı sayısı bence artmamalı kesınlıkle..
arttıgı takdırde turk futbolcuların degerı ıyıce kaybolacaktır takımlarında forma sansı bulamayacaklardır..

ugur24

şu anda devam eden yabancı sınırı oldukça yeterli..başarılı olamamaktan korkanlar bknz : galatasaray > uefa kupası !