Ana Menü

Forvet ve Transferler

Başlatan boreas, Haziran 30, 2007, 15:38:20

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

freedom forever

bu yönetim varken takımdan büyük başarılar beklemeyin
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

Spy radamantis

hadi hayırlısı ya trasferleri gercekten gercekleştirmiyorlar yada gizli yürütüyorlar
BaBalaR CorTLaMaZ

maverick

spy radamantis kardeşim,
inşallah ikinci dediğindir..ama bak dün okuduğum haberde 24 temmuza kadar zaman var diyorlarmış. o da uefa ya liste bildirme zamanı olduğundanmış..
yahu hiç mi arkaya dönüp bakılmaz.. 24 temmuzda anlaştığın adam sana ne zaman gelir?? eviydi, özel işiydi.. 1 ağustos şampiyonlar ligi ilk maçı, 5 ağustos fener maçı, 8 ağustos ş.l. ikinci maç.. ne zaman uyum sağlıyacak bu arkadaşlar?? hem aradığın defans göbek adamı.. en fazla iletişim ihtiyacı olan adam..
off off.. her gün sabah işe gelmeden ineternet açıp acaba ben uyurken bitirdiler mi bu işi demekten yoruldum..
hani demişti ya biri zamanında bu fenerden cacık olmaz diye.. o geldi aklıma.. inşallah yüzümü kara çıkartırlar..  bu gün 11 temmuz.. iki hafta daha çekilmez bu ızdırap.. (bu arada 11 temmuz deyince aklıma geldi, benim doğum günüm:)
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

carlito1903

bence yönetimiziz bizle oyun oynuyo hem milyon dolarlık transfer yapmayacaz diyolar hemde 32lik adama yıllık 1.8 milyon euro veriyolar bu nasıl mantık,Santa Cruzla ilgilenmiyoruz diyolar Alman basını resmi teklif var diyo tutturmuşlar bi stoper transferi bırakın artık bu işleri ya kolot çıkmış diyo ki Cruzla ilgilenmiyoruz tabi ilgilenmezsin adam genç ,ii oyuncu niye ilgilenesin,34 yaşında bi numarası kalmamış adamlar varken sen niye ilgilenesinki Cruzla sen de futboldan anlıyosan bende bişey bilmiyorum Nobre yi Nuno Gomezle bir tutan adamdan ne beklenir ki zaten....

maverick

o söylem yılın gafı zaten ..
1 nobre=10 nuno gomez..
yok canım çok alçak gönüllüsün.. 1 nobre  dünyaya bedel aslında , türk oldu ya...
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

boreas

simdide vieri diolar adm gelmiş 35 ine eger iyi bir golcu olsa italyada buyuk takımlarda kalırdı kariyerine dieck bişeim yok ama yas 35 adam yolu yarılamıs brezilyada arjantinde super cocuklar var kerlon gibi cska da vagner love var gelse 2. nouma olur ama ne nokta transferler yapacaklarmıs finansal acıdan işi icler acısı olan gs ordan burdan buluo sponsorları alıo lincolnu d-smart la anlasmalrında ii para alılar bizimkiler nerdeyse bedacaya verio haklarını bvole yonetim olmaz istedikleri oyunculara bakın cogu 20 mac bile oynamamıs buyuk sakatlıklar yasamıslar paramız yok demiolar madem yok bi gs kadar olamıomusunz sponsor bulcak anca sponsoru delgadoya bulurlar yazık ona verilen 5 milyon euroyla cok daha iyi bir futbolcu bulunabilirdi 1 nobre 10 tane nuno gomese deilşilmez diyen mantıkyaki insanların futboldan anlamadıgı kesin bole yoneticiler dioki forma alın biz alıoz zaten formaları neymiş formalar eskiymiş ben ole dandik bir adamın formasını tasımaktansa nouma formamı tasırım 1000 kat daha iyi bu yoneticilerle sampiyonlar liginde basarı hayal hem ligde basarı butun iyi gelecek vaadeden yerliler  volkan yaman ali bilgin vs dier kluplerde bizim yerli transferler bakıoz bi mehmet yozgatlı var bide iki tane kaleci neymiş burak bizim gelecegimizmiş burak'ın gecen seneki gibi oynamıcanı nerden garanti ediolar tello1yu bir yılda izlemişler izleye izleye sadece 1 yıldır telloyumu izlediniz bu yonetimle birz zor

asil1903

bizimkiler veteranlar takımı mı kurmak niyetindeler acaba...

boreas

dünyada bi anket yapsak anca 5 10 kişi nobre nuno gomes den ii der onlarda malesef bizim yoneticiler
aha biride bu

boreas

paranız yoksa bulun bi sponsor yada koyun cebinizden beşiktas yoneticsi olmak kolay diil cogunuz iş adamısınız

parmanides

muhammed zidane diyorum daha bisey demiyorum

maverick

her sene aynı.. amaral ı da sezon açılışına zor yetiştirmişlerdi.. ailton u da..
alel acele....
gereksiz.. reklam kokan hareketler abdi bey
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

NoPasaran

Ricoyuda ilk maçta açıklamışlardı :)

Ama yinee bu sefer daha erken biteceğini düşünüyorum..

Cole konusunda yapacak bişey yok menajerlerden haber bekleniyor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

maverick

cole un bir tek tribünden çekilmiş -eğer onunsa, videosu var yputube da
bir de belgeseli:)
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

Chalmeria

İki stoper.   Delgado ve riconun oldu bir takımda yeni bir forwete gerek yok sanırsam.

Ama İki tane stopere gerek var,Topu oyuna sokucak bir stoper.Ve kimsede Gökhan Zanın devamlılığı oldugunu söliyemez,Ben bu yüzden bakiyle tekrar saçbaş yolmak istemiyorum.

Ki Ertugrul hocada Delgadoyu ilerde Serbest bir şekilde forwet oynatıyor.En iyiside bu.

Hayırlısı.

mfemek

Emilio Delgado kesinlikle gitmemeli. Herkes görecek ki bu yıl en büyük patlamayı o yapacak. Hazırlık maçları en büyük örnek. Hatta gittikçe daha iyi oluyor.

Rico'nun da kalması gerekiyor. Çünkü Delgadoyla birbirlerini tamamlayan bi yapıları var. Birinin form eksikliğini sahada öteki dolduracaktır.

Bu takıma kesinlikle bi stoper lazım. Sakatlanma var, ceza var. Ne zaman eksik kalacağımız belli değil. Artık patlamaya hazır olan Baki'ye M.Doğan'a bırakamayız bu savunmayı.

Rüştü ve Hakan çok iyi iki transfer. Rüştü'nün kalitesi ortada. Hakan'ı Türkiye'nin ve Beşiktaş'ın en iyi kalecisi yapması bile ikisinin aldığı paraya değer. Yani Rüştü hem oynayıp hem de Hakan'ın yetiştirecek. Bu çok güzel bi'şey. Artık yabancı kaleciye yer veremeyiz. Bizimde artık Türk kaleci çarkını kurmamız lazım ve bu çok büyük bi adımdı. Arkasından gelecek kalecilerde bu çarkın birer parçası.

Tello süperrrrr Cisse harika. Tello sol kanat ama sahada adım atmadık yer bırakmıyor. Hazırlık maçlarını seyrettiyseniz takımımız çok süper top yapıyor, pas atıyor. Tello ve Cisse nokta pas atıyorlar ki bu çok müthiş bi'şey.Artık aptalca pas hataları yok.Bi de bu durumu Mehmet Yozgatlı eklendi mi herşey daha süper olacak.

Kesinlikle bi takviyede forvete yapılmalı. Fakat bu ağır bir santrafor olmamalı bence. Santrafor olarak bize Nobre yeter. Pres yapıyor, adam eksiltiyor yani tam bi santrafor gibi. Özellikle Cesar Chelito Delgado'yu seyrettim harika bi futbolcu. Bugün onu almazsak yarın kafamızı taşlara vuracağız. Adam genç ve müthiş bi yetenek. Bobo ve C.C.Delgado'yu birlikte oynattık mı hızlı 2 forvet ve arkada da Matias Delgado ile rakibi dağıtmada yeteriz. Bobo'nun olmadığı maçlarda da Bobo-Nobre ikilisinden çok C.C.Delgado-Nobre ikilisi daha çok iş yapar. Yani Nokta transfer olur. Santrafor alırsak Bobo olmadığı zaman yeni santraforla-Nobre birlikte olamaz. Başka da kaleye dönük futbol oynayacak futbolcumuz yok.

Ne diyelim Yönetim duy sesimizi bırak santrafor sevdasını. Al gel C.C. DELGADO'yu gör kombine patlamasını..

İnşallah Allah'ım nasip ette alsınlar şu Delgado'yu...
21 kalbimizde, Pascal adı gönlümüzde
Gelmez bir daha böyle, o gitse de bizimle...