Ana Menü

Forvet ve Transferler

Başlatan boreas, Haziran 30, 2007, 15:38:20

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

baştan beri söylüyorum bu takımın en zayıf olduğu bölge kesinlikle forvettir ama nedense yönetim en zayıf olduğumuz bölgeye değil en güçlü olduğumuz bölgeye transfer yapmak istiyor eğer ii bi forvet alınmazsa bu sene ne ligde nede şampiyonlar liginde hüsran yaşarız....

TurkishTank

bence forvet zayif gozukebilir..ama forvet oynayabilen oyuncular var desem...ibrahim akin...sonra genc kardesimiz batuhan..1.90 boyunbda....bunlara guvensekk... yabanciyi bosverelim... navarro gelsin..ayni zago tipinde oynar :)
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

ist.hatirasi/3-4

nobre bobo adam gibi oynatıldıgında yane nobre orta sahaya gelipte top alıp dagıtma işini yapmadıgında içeride orta aldıgında forvette hiçbir sorun olmaz birçok maca bakın nobre bobo koselerde içeri orta kesilicek ama kimse yok sorun buydu ertugrul düzeltir
YÖNETİM İSTİFA !!!

GöKHaN

Forvet falan sart degil arkadaslar, kanatlarimiz calismiyordu  forvetler kendi bireysel yetenekleriyle gol atmaya calisiyorlardi, iyi veya kötü ikinci bitirdik.. gol pozisyonumuz olmadi maclar oldu bunlardada önce bekleyen forvetin sucu degil arkadan top tasimiyan kanatlar veya tüm orta sahanin sucudur, Nobre kötü bir futbolcu degil rakip takimi cok yipratiyor hakkini yemiyelim, BOBOmuz bas Tacimiz elin fransizlari camura basmaz bosa istemiyorlar Boboyu, Kanatlarda Mehmet Yozgatliya cok güveniyorum acikcasi ondan büyük patlama bekliyorum Nobre gibi oda caniyla basiyla oynicakdir, Telloya gelince kimine göre taninmiyor kimine göre iki para etmez onada güveniyorum, Sportinde 11de oynamak kolay degil ve Champions League tecrübesi var Richardinho nekadar semptaik olsada nekadar sevsemde Takimda yeri yok bence Delgadonun senesi olucak unutmayin lafimi patlama yapicak kereta cok ümitliyim bu sene her pozisyonda gercek yerinde oynicak oyuncumuz var bu seneki Tranfer politikasi gercekden son 5 yilin en iyisi.. Navarro gelirse Richardinhoyuda satarsak bu is tamamdir.. hep bana hep bana demiyelim yedekde otursun gibi sacmalikda konusmuyalim 1,5milyon euro senelik ödeyipde yedekde oturtulmaz bir oyuncu KELEBERSON örnegi paralar gökden inmiyor.. senin benim paramiz bunlar cöpe atmiyalim.. Batuhanada bir kac macda sans verirse sevinirim Ertugrul Hocam sana Güveniyorum seni seviyorum Sonuna Kadar yanindayim.. Iyiyiki varsin Besiktasim Hayatima Renk katiyorsun, Sevgiler Saygilar..!
BESIKTAS   Kartallar Yüksek Ucar..!   BESIKTAS

parmanides

forvert sart kardeslerim bize saviola yakisir yada alin gelin grafiteyi bak ne oluyo o zaman ..

alper_1903

saviola icin daha ne bekliyorz adam bastan beri bonservisi elinde durumda daha hic bi takim almamis ve bizde almiyoruz 2 sene sonra bonservis ücreti ödiyerek aliriz saviolayi
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

Spy radamantis

Luca Toni, Franck Ribery ve Miroslav Klose gibi transferlerin ardından Bayern Münih'te forma giyme ihtimali neredeyse imkansız hale gelen Cruz'un, Beşiktaş'ın yaptığı ilk teklife olumlu yanıt verdiği bildirildi. Paraguay Milli Takımı ile birlikte Copa America'da ter döken yıldız futbolcu için yöneticiler Abdi Celalettin Kolot ya da Mario Berk'ten birinin Güney Amerika'ya gideceği ifade edildi. Kolot'un yakın çevresine, "Hücum hattında takviyeye ihtiyacımız var. Santa Cruz'da büyük mesafe kat ettik. Çok yakında bu iş bitebilir" dediği öğrenildi.
BaBalaR CorTLaMaZ

anıl_13

bence de defans yerine forvet alınması lazım nobre çok sakatlanıyr hem de alternatif olur.Bobo nun yanına uyabilicek forwet olması lazım

NoPasaran

Aslında cisseye gerek yoktu..

Bir forvet bir savunma alacaktık iş bitecekti..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Non Mollare Mai

Transferi kampa yetiştiremedik. Bu benim için büyük hayal kırıklığıdır.
Yeni gelecek yabancının/yabancıların hem takımla kaynaşması hem uyum sorunu sıkıntı yaratabilir..
Allah yardımcımız olsun. Avusturya kampına tam takım gitmek çok önemliydi..
edit

carlito1903

yabancı sayısının 7 ye çıkması ile artık forvet transferi ağırlık kazanmalı bence biran önce kaliteli bi golcü almalıyız,Santa Cruz süper bi futbolcu bence gelmesini isterim

candela14

ewt abi 6+1 geldi şimdi defansla birlikte forvette alınabilir nasıl olsa delgado veya ricodan biri yedek de durcak bobonun yanında forvet oynuyabilir
bursalıyız ölümüne çarşılıyız , varmı ötesi
mesafeler engel değil aşkımıza

Çarşı

Ben defansta bir sorun görmüyorum.Bu seneki transferlerimiz diğer yıllara nazaran daha akıllıca ve gerekli yere gerekli transfer vaziyetinde ilerledi.Şampiyonlar liginde veya Uefa kupasında ilerlemek için bir Forvet bu takıma şart herkes Geçen sene Boboyu beğendi peki Bobonun performansı düşerse ne olacak ama Ertuğrul hocamız tek forvet oynamayı düşünüyorsa o ayrıca tartışılır.Türkiyenin en iyi Türk kalecileri hemen hemen bizde,Türkiye milli takımının Bir futbolcu hariç en iyi defansları bizde demek ki sorun kanatlarda ve Forvetteymiş bana sorarsanız Cisse bile gereksizdi çünkü ön liberoda serdar,fahri,koray zaten rahatlıkla oynar ama Ertuğrul hocamız öyle istedi ve bildiği birşey vardır ama nedense kimse forvete bir transfer düşünmüyor(Taraftar hariç) Bence forvet şart yıldız değil sadece deneyimli olsun yeter.Batuhan orda iş yapar diyorlar ama şu an yapamaz Türkiye liginde zaten iş yapar ama bizim için önemli olan avrupa olmalı zaten o yüzdende deneyimli futbolcu gelmeli diyorum.

pAscAliAnUmut

Ben Cabanas - Cruz bi de şilili kel adamı takımda görmekten mutluluk duyarım fıstık gibi adamlar
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Adriano

Santa Cruz - Bobo çok iyi olur ileri ikilide.. Nobre'de hırsıyla rekabeti arttırıR..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..