Ana Menü

Forvet ve Transferler

Başlatan boreas, Haziran 30, 2007, 15:38:20

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

boreas

Meraba arkadaslar takıma niye iyi bir forvet alınmıyor celal kolotun acıklamalrına gore yerli oyuncu alınmıcak.yabancı transferide biroyuncu alınp bitirilecek bu oyuncu ya boumsong olcak yada navorro buyk ihtimalle ama baktıgımızda gecen sene gol atma olarak cok kısır bir sene gecirdik. ayrıca cisse iyi bir transfer ama koray nolcak ?iki buyuk rakibizimiz iyi yerli oyuncalrı alırken biz niye bos duruyoruz bi mehmet yozgatlı alındı bi de iki kaleci baska bir sey yok serhat akın ismi geciyor ama daha iyi forvatler bulabiliriz

boreas

ayrıca orta sahayada taga yonelik iyi futbolcular alınmalı delgado ikide bir sakatlanıyor ucak fobisinden deplasmanlara gidemiyor rico agır kalıyor bence takıma acil takviyeler yapılmalı

Non Mollare Mai

Bu seneki transfer politikasını açıkcası çok beğendim..
Zekice ve bize lazım olan yerlere yapıldı transferler.
Geçen yıllardaki en büyük eksikliğimiz kanatlardı.
Bu sene sağ kanata Mehmet Yozgatlı alındı bence Türkiye'nin en iyi sağ kanadıdır..
Tek eksiği istikrar.. İstikrarı yakalarsa eminim başarılı olacaktır.
Tello'ya gelince. Hiç bi şekilde bilgim yok. Şili'de oynar diye bekledik ama ondada yedek çıktı.
Umarım bu akşam oynar ve azda olsa bir bilgi ediniriz.
Eğer top taşıyan ve orta açabilen birisiyse çok faydası olacaktır.

Rüştü ye gelince. Türkiye'nin en iyi kalecisini aldığımızı düşünüyorum ama artık form olarak geriledi.
Faydası olur mu olur. Ama ne açıdan olur ?
Tecrübe olarak Hakan Arıkan'a süper faydası olur.
Ayrıca takıma ağabeylik açısından ve disiplini sağlamak açısındanda çok faydası olur.
Ama oyun olarak sanmıyorum. Yinede takıma zararından çok faydası olacağını düşünüyorum..

Cisse aradığımız özellikte bir adam ama tek korkum acaba yeterlimi ?
Mücadeleci ve top çalmasının iyi olduğumu biliyorum.
Umarım sürpriz çıkışları vardır ve bol bol şut çeker kaleye..
Ricoyla iyi bir ikili olcaklarını düşünüyorum..

Forvete gelince..
Bobo banko oynamalı. Ama nobre için kafamda soru işaretleri var.
Yinede ümitlendiğim nokta mehmet yozgatlı ve tello'nun isabetli ortalarında Nobre çok gol bulabilir bu sene..
Ayrıca bobo top taşıyan bir forvet.. Nobreye çıkaracağı toplarlada gol bulabiliriz..

Ve üzülerek söylüyorum Delgado gitmeli. Bu kadroda yedek olmaya mahkum malesef. Yabancı oyuncuda yedek oturmamalı.. O yüzden gönderilmeli..
Yerine Sağlam bir forvet alınabilir.. Birde sağlam ve topu oyuna sokabilecek
stoper aldık mı inanıyorum şampiyonluğun en büyük adayı biz olacağız..
edit

boreas

yapılan transferlere diyecek bişeyim yok ama tello tam bir kapalı kutu şili ekvator macını telloyu izlemek için izledim ama oynamadı oda o macta onun için tello hakkında bişey diyemem bobo banko oynamalı ama ona partner olcak iyi bir partner lazım yerli transferine gelince sabah bi bakıyorum ali bilgin fenerde volkan yaman gs de bu tur oyuncuları kaptırmamak gerek

jay-z

bence delgado kalmalı rico gidmeli

csdenis

Alıntı yapılan: Smyrnian Jose - Haziran 30, 2007, 15:52:01
Bu seneki transfer politikasını açıkcası çok beğendim..
Zekice ve bize lazım olan yerlere yapıldı transferler.
Geçen yıllardaki en büyük eksikliğimiz kanatlardı.
Bu sene sağ kanata Mehmet Yozgatlı alındı bence Türkiye'nin en iyi sağ kanadıdır..
Tek eksiği istikrar.. İstikrarı yakalarsa eminim başarılı olacaktır.
Tello'ya gelince. Hiç bi şekilde bilgim yok. Şili'de oynar diye bekledik ama ondada yedek çıktı.
Umarım bu akşam oynar ve azda olsa bir bilgi ediniriz.
Eğer top taşıyan ve orta açabilen birisiyse çok faydası olacaktır.

Rüştü ye gelince. Türkiye'nin en iyi kalecisini aldığımızı düşünüyorum ama artık form olarak geriledi.
Faydası olur mu olur. Ama ne açıdan olur ?
Tecrübe olarak Hakan Arıkan'a süper faydası olur.
Ayrıca takıma ağabeylik açısından ve disiplini sağlamak açısındanda çok faydası olur.
Ama oyun olarak sanmıyorum. Yinede takıma zararından çok faydası olacağını düşünüyorum..

Cisse aradığımız özellikte bir adam ama tek korkum acaba yeterlimi ?
Mücadeleci ve top çalmasının iyi olduğumu biliyorum.
Umarım sürpriz çıkışları vardır ve bol bol şut çeker kaleye..
Ricoyla iyi bir ikili olcaklarını düşünüyorum..

Forvete gelince..
Bobo banko oynamalı. Ama nobre için kafamda soru işaretleri var.
Yinede ümitlendiğim nokta mehmet yozgatlı ve tello'nun isabetli ortalarında Nobre çok gol bulabilir bu sene..
Ayrıca bobo top taşıyan bir forvet.. Nobreye çıkaracağı toplarlada gol bulabiliriz..

Ve üzülerek söylüyorum Delgado gitmeli. Bu kadroda yedek olmaya mahkum malesef. Yabancı oyuncuda yedek oturmamalı.. O yüzden gönderilmeli..
Yerine Sağlam bir forvet alınabilir.. Birde sağlam ve topu oyuna sokabilecek
stoper aldık mı inanıyorum şampiyonluğun en büyük adayı biz olacağız..

Kelimesi kelimesine katılıyorum.Orta sahaya baktığımızda ilk 11e aday koray,cisse,delgado,yozgatlı,rico paşa,serdar..Bunların hepsi ilk 11de forma alabilecek oyuncular.Ya tek forvet oynayarak bunlardan birinin forvet arkasına atmalıyız.Ya da 2 kişi çıkarılmak zorunda.Tahminim de Koray ve Delgadodan yana.

Anti-Timsah

carsi52

Bende Defans yerine Forvet alınmasının yanındayım ama nerdee.
Bölünür senin için uykular!

Anarchy*

bu sene 3 kulvarda yarıscaz kesınlıkle bı forvet alınmalı bence..

CHEm !

yerinde transferler yapıldı ama doğru adamlarmı onu maçlarda görücez
ama defans yerine forvet alınmasından yanayım bende
milli takımın 2 defansı bende bu defans geçen sene türkiyenin en az gol yiyen defansıydı onun için yabancı kaliteli bi forvetle transferi kapatmalıyız ama yönetim defans oyuncusu alıp transferi bitireceklerini söyledi
Allah kitap Beşiktaş

carsi52

Eğer defansa adam alırlarsa aynı geçen sezon gibi olacak maçlarımız hiç zevk vermicek gol atamıcaz gol yemicez.
Bölünür senin için uykular!

ugur24

en zayıf olduğumuz bölge bu sene forvet olacak..herkesin gördüğü bu eksikliği yönetim neden görmek istemezki ? :-\

Non Mollare Mai

Sadece forvet olarak bakarsak evet yetersiz gibi duruyor.
Forvetlerimizin özellikleri ne bi ona bakalım..
Nobre: Hava toplarında çok etkili son vuruşları iyi yapabilen bir oyuncu.. Ama top taşıma becerisi neredeyse sıfır..
Bobo: Hava toplarında yeterli değil. Ancak top taşıyabilen top saklayabilen ve kendine pozisyon yaratıp gol bulabilen bir oyuncu..

Bobo ve nobre birbirilerini tamamlıyorlar aslında.. Ancak geçen sezon bitirici paslarda ve kanatlarda sıkıntı yaşadık. Bu görev Rico'nun.. Bu sene Cisse'nin gelmesiyle rahatladığını düşünüyorum ve dahada ileriye çıkıp nokta paslarla gol bulabiliriz.. Zaten defansif anlamda hiç bir katkısı yok Rico'nun..

Kanatlarımızın bu sene emin ellerde olduğuna inanıyorum. Nobre de hava toplarında etkili olduğu için Tello ve Yozgatlının ortalarında çok gol bulcağını düşünüyorum..

Bence forvetlerimiz yeterli şu anda.. Ama eğer kaliteli bir forvet alıncaksa alınmalı..
Yani tutar mı tutmaz mı diye bobo daki gibi düşünmememiz lazım forvet alırken..
Bilinmiş kaliteli yırtıcı bir adam alırsak almalıyız. Yani bobodaki ve nobredeki özelliklerin hepsi olmalı o adamda..
Çok şeymi istiyorum acaba :)

Tek sıkıntımız defansta oyun kurabilecek bir adamın olmamayışı.. Defansa kesinlikle yapılmalı transfer..
edit

NoPasaran

Bu takıma defans lazım değil demek çok yanlış olur..

Milli takımın 2 savunması bizde olmasına rağmen geçen senelerde takım baskı yediğinde nasııl savunmanın ileri top çıkaramadığını, panikte olan takımın nasıl dahda paniğe girdiğini hepimiz gördük.Ama nedense bizim tarftarımızda Gökhan Zan ve Toramana kdarşıo bir dokunulmazlık var ve ben bunu anlamıyorum..Bizim mutlaka ve mutlaka defansta displini sağlayacak, topu ileri sokacak, takım baskı yerken tecrübesi ile oyunu soğutacak tecrübeli bir uyuncuya ihtiyacaımız var...

Bir tanede mutlak suretle forvete ihtiyacımız var..Buda yabacnı sınırlması kalkınca gerçekleşecektir diye düşünüyorum. Fenerbahçenin bir tane daha süperstar alacak olması , bzii transfere mecburen yitecektir..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

toraman

BEŞİKTAŞLI OLUNMAZ BEŞİKTAŞLI DOĞULUR

allen ıverson

Nobre iyi mücadele ediyo ama 1.sınıf bi forvet degil, BOBO çok genç tecrübelenmesi lazım....Zaten geçen sene baya gol sorunu yaşadık Şanpiyonlar Liginde iş yapmamız için süper bi forvet bekliyorum.Yıldız aam gerekiyo kombine içinde zaten 5 bin kişi trübünü sevdigi için alıyo ama çok satmak için iyi bi yıldız şart :bayrak