Ana Menü

TTNET, 256 K bağlantıyı kaldırıyor..

Başlatan NoPasaran, Haziran 30, 2007, 15:37:27

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Türk Telekom'un, 2005 kasım ayı indirimi sırasında 256 K'ya çıkardığı sınırsız hat için hız arttırımı geliyor. 1 MB olarak verilen yeni hattın fiyatının aynı kalacağı da bildiriliyor.

Kısa bir süre önce "yaz fırtınası" başlığı ile ADSL kampanyası düzenleyen TTnet, 4 haziran - 31 ağustos arasında abone olan ve 24 ay süreyle TTnet kullanacağını beyan eden kullanıcılarına yarı fiyat uygulayacağını ve ADSL modem hediye edeceğini bildirmişti.

Bu kampanyanın eski kullanıcıları üzmesi nedeniyle, örneğin 256 K sınırsız için kampanya dışı perakende fiyatın 50 TL üstünde belirlenebileceği ama eski kullanıcıların hızlarının artarken fiyatların aynı düzeyde tutulacağı bildiriliyor.

Fiyatlar henüz TK onayını beklediği için resmen açıklanmadı.

TTnet'in halen ADSL alanında Öner-Kazan, Son Sürat Fırsat ve "Yaz Fırtınası" kampanyaları bulunuyor.

Türk Telekom halen sabit hat tarafında kayıp yaşarken, gelirlerini ADSL kullanıcılarının artan sayıları ve kullanımları ile ayakta tutuyor. Geçtiğimiz hafta açıklanan toptan ADSL Referans Fiyat Tarifesi ISS'lere de kendi hizmetlerini satma olanağı vereceği yani bir anlamda rekabeti sıkıştıracağı için TTnet, müşterilerini en az 24 ay elinde tutmayı sağlayacak kampanyalar düzenliyor.

kaynak:  http://turk.internet.com/haber/yazigoster.php3?yaziid=18534

Panelin ilk konuşmacısı Türk Telekom Başkanı Dr.Paul Doany şunları söyledi :

ADSL kapasitemizi geliştiriyoruz ve yeni IP/DSLAM yatırımımız da dahil olmak üzere 8 milyon kurulu kapasiteye ulaşmayı planlıyoruz.

Yeni ADSL tarifemiz, yeni toptan ve veri akış tarifelerimizin hemen arkasından 1 temmuzdan sonra uygulanacak. ISS'lere, yerel ağın paylaşımına (YAPA – LLU) ilave olarak, pazarda rekabet şansı yaratan bir imkan oluyor. Ama bu firmaların yatırım yapmaları da gerekiyor.

Sınırsız 1 MB/s ve 2 MB/s hızlar için 2006 başındaki fiyatlara nazaran, toptan tarifelerde % 70 civarında düşme var. Ayrıca 4 MB/s hızı da sunmaya başlıyoruz. ISS'ler 24 ay taahhüt eden kullanıcılarına iyi fiyatlar da sunabilir hale geldiler.

Kırsal alanlar için farklı tarifeler üzerinde çalışıyoruz. Çünkü kırsal alanda switch'leri açtık. Yeni fiyatlarımız, diğer rekabetin yüksek olduğu pazarlarla kıyaslanırsa bir hayli rekabetçi olduğu görülecektir.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

TTNETİN 1 AY İÇİNDE GEÇMESİ BEKLENEN FİYAT LİSTESİ ŞÖYLE DÜŞÜNÜLÜYOR

512 sınırsız 49 ytl
1024 sınırırsız 59 ytl
2048 sınırsız  79  ytl
4096 sınırsız 99 ytl
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Delirdik

512 sınırsız 49 ytl
1024 sınırırsız 59 ytl

10ytL daha veririm 1024 kuLLanırım :)
böyLe oLacaksa muhteşem birşey oLur
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

CooLDumaN

Türk telekom yine çıkartır bizden bunları.
Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

DIABLO

aman yarabbim ben yalaşık 2 yıldır 256 lık kullanıcısıyım tamda 512 liğe geçecektim bu haber bana ilaç gibi geldi hatta 10 ytl daha veririm 1024 kullanırım umarım bunun altındanda birşey çıkmaz aklımdan geçmiyor değil
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

NoPasaran

256 K kullancılarına jest olarak 49 ytlden 1024 verilmesi düşünülüyor ;)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

noumAyberk

Alllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhh
Diyorum Başka bişey demiyorum 1 yıldır 256 K kullanıyorum jest yapmasalar bile 10 ytl daha fazla veririm 1024 alırım
Teşekürler TK :bayrak

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

noumAyberk

Heyecandan ne yazacağımı karıştırdım :koptum :koptum

DIABLO

Alıntı yapılan: NoPasaran - Temmuz 01, 2007, 18:18:48
256 K kullancılarına jest olarak 49 ytlden 1024 verilmesi düşünülüyor ;)

oh oh iyi olur hız yükseldiği an hemen 500 gb lık hard disk alınsın gerisini söylememe gerek yok

forzaChelsea

Delirdik

1gbde ram aLacaksın
önüne geLen oyunu indir sonra ;D of of
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

NoPasaran

Yinede bu TT ..:)

Neler söylendi neler oldu ben bilirim :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

DIABLO

Alıntı yapılan: bLack - Temmuz 03, 2007, 15:36:41
1gbde ram aLacaksın
önüne geLen oyunu indir sonra ;D of of

512 lik ekran kartında varsa değmeyin keyfime

forzaChelsea

noumAyberk

Şu anda durum ne Volkan abi bi gelişme varmı ne zaman piyasaya sürülecek bu olay

NoPasaran

Arkadaşlar haberdede yazıyor..

Öle sunmak isteyince sunulmuyoırki bu işler..

Bir sürü onayı var bu işin..

Ağustos deniliyor  :fuu
Aşk bu Aşk !

volkanca.net