Ana Menü

Yeni Transferlerin Formaları Satışta

Başlatan CHEm !, Haziran 28, 2007, 16:18:17

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

2007-2008 sezonu öncesinde kadromuza kattığımız Edouard Cisse, Rüştü Reçber, Mehmet Yozgatlı, Rodrigo Tello ve Hakan Arıkan'ın formaları, Kartal Yuvası mağazalarımızda satışa çıktı.
Kartal Yuvası mağazalarımızda satışa çıkan yeni transferlerimizin formaları büyük ilgi görürken, özellikle Edouard Cisse'nin forması taraftarlarımızın en fazla talep gösterdiği ürün oldu.

[IMG]http://img174.imageshack.us/img174/9669/3022720706281542591tt9.jpg[/img]

eski formaları almak mantıklımı ya :)
Allah kitap Beşiktaş

Kartalizmatik

{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

Non Mollare Mai

Neden eski formalara bastırılıyor ki ?
O zaman yeni forma olmayacak önümüzdeki sene ?
Veya elde kalanları ucuza mı satıyorlar bu şekilde ?
edit

CHEm !

yeniler daha çıkmadı
nasıl fener carlos için eski formalara isim bastırdı aynı şekilde lincoln içinde gs yaptıysa
bizimkiler de öyle yapmış
formalite hesabı :)

alıcaksın yeni sezonda formanı arkasına pascal yada mansızı bastırcaksın
Allah kitap Beşiktaş

allen ıverson

Sizce bu formalardan patlama yapıcak yok inanamıyorum bizi heyecanlandıran bi adam almadılarya harbiden ilginç,bakarsınız RÜŞTÜ forması en çok satılan olur :alkis

Non Mollare Mai

Hersene P.Nouma yazdırırım aldığım formanın arkasına. Hiç bir senede değişmeyecek.
edit

allen ıverson

Bende formamın arkasına sadece ÇARŞI yazdırırımm..hiç degişmez

Doktor

Evet yeni formalar umarım çıkar.Bikere bana İ.uzulmez ozel olarak formasını hediye etmişti Sinan Engin aracılıgıyla ozamandan beri hep İ.Uzulmez giyerim. 8)

carabobo

BİZ SENİ SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK....ALAYINA İSYAN B J K

allen ıverson

Ahhh NOUMA ne özledik seni......Havaalanını yıkdıgımız günler geliyo insanın aklına

Brestgerfich

Yeni ve daha güzeL ve farklı bir sponsorla[forma markası] yapılan forma istiyorum!
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Doktor

Alıntı yapılan: Miraculous Omen - Haziran 28, 2007, 16:58:02
Yeni ve daha güzeL ve farklı bir sponsorla[forma markası] yapılan forma istiyorum!
Aynen katılıyorum ozellikle yanlış anlaşılmasın ama Cola Turka yazısı cok kotu duruyor sanki pazar malımış gibi oraya onu yapıştırma degilde baskı olarak yapsalar daha iyi olur bence

CHEm !

umbro zaten başlı başına facia
yaz için çıkarılan tişörtlerin boyası döküyor yıkanınca
Allah kitap Beşiktaş

Brestgerfich

forzada görmüştüm Adidas ın falan çok güzel modelleri vardı.. Keşke onlardan yapılsa.. Kappa bile olur bilmiyorum kalitesi nasıl ama... Umbro'dan iyidir diye tahmin ediyorum.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Doktor

Alıntı yapılan: Miraculous Omen - Haziran 28, 2007, 17:27:11
forzada görmüştüm Adidas ın falan çok güzel modelleri vardı.. Keşke onlardan yapılsa.. Kappa bile olur bilmiyorum kalitesi nasıl ama... Umbro'dan iyidir diye tahmin ediyorum.
Dogru soylersin ama bana gore umbroda bir sorun yok kalitesinde ama bizi pek onemsemiyorlar gibi yoksa diger takımların umbrolarında bakarsan en kaliteli bana gore umbro...