Ana Menü

Navarro Beşiktaş'ı koz olarak kullanacak!

Başlatan pAscAliAnUmut, Haziran 28, 2007, 14:40:32

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pAscAliAnUmut

İspanya'nın Sevilla Kulübü'nde oynayan İspanyol futbolcu Francisco Javier Vicente ''Javi'' Navarro, Beşiktaş'ın kendisine getirdiği teklifi Sevilla ile yapacağı müzakerelerde kullanacak.

Javi Navarro için Beşiktaşlı yöneticiler ile geçtiğimiz Pazartesi günü Sevilla'da görüşme yapan İspanyol futbolcunun menajeri Jose Fuentes, Punto radyosuna yaptığı açıklamada, ''Javi, 33 yaşındaki bir futbolcu olarak son sözleşmesinin çok avantajlı olmasını istiyor. Sevilla'nın önerisi Beşiktaş'ın getirdiği teklifin yanına bile yaklaşamaz. Bu yüzden biraz üzgün ama profesyonel bir futbolcu'' dedi.

2008 yılı haziran ayına kadar Sevilla ile sözleşmesi bulunan ve oynadığı maç sayısına oranla bir yılda sözleşmesini uzatma opsiyonu olan Navarro'nun Beşiktaş'a gidip gitmemesinin futbolcuya ve Sevilla kulübüne bağlı olacağını kaydeden Fuentes, Beşiktaş'ın Navarro'ya teklifinin Sevilla'da kazandığından hemen hemen 3 katı daha fazla olduğunu söyledi.

Javi Navarro ile Sevilla kulübünün yapacağı toplantı sonrasında kararın netleşeceğini kaydeden Fuentes, ''Eğer bir anlaşma çıkmazsa umarım ki Sevilla, Javi'nin ayrılmasında zorluk çıkarmaz'' dedi.

Javi'nin Sevilla ile yapacağı görüşmede Beşiktaş'tan aldığı teklifi öne çıkarıp, daha iyi imkanlarda yeni bir sözleşme yapılmaması halinde Türkiye'ye gideceğini söyleyeceği belirtildi.

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

ist.hatirasi/3-4

YÖNETİM İSTİFA !!!

Doktor

Umarım bu adam gelir bizim daha cok para vermemiz tabiki normal yoksa adam buraya neden gelsin çok ilginç bişeymiş gibi medya şaşırdı galiba...

allen ıverson

Biz zaten transfer görüşmesi yapan çok şanslı menejerde zengin edebiliriz NAVARRO menejeride şanslı baya...

Doktor

Alıntı yapılan: allen ıverson - Haziran 28, 2007, 16:46:30
Biz zaten transfer görüşmesi yapan çok şanslı menejerde zengin edebiliriz NAVARRO menejeride şanslı baya...
Bu lafda cok dogru arkadaş ozellikle CEYLAN ÇALIŞKAN bize kimi getirdiyse hiç bir faydası olmadı vede adam zengin olmustur son Youla, Delgado ve son ornek Runje hala akıllanamadık oda ayrı konu.

pAscAliAnUmut

Navarro Kartal'ın
  Cisse transferi ile taraftarlarını heyecanlandıran Beşiktaş yönetimi, şimdi de Sevilla'nın başarılı stoperi Navarro'nun işini bitirmek üzere. Siyah-beyazlılar, 1.9 milyon euro karşılığında Navarro ile 3 yıllığına el sıkıştı. Resmi sözleşme pazartesi günü. Siyah-beyazlılar İspanyol yıldızla seneliği 1.9 milyon euro'dan 2+1 yıllık protokol yaptı. Navarro gelmekte kararlı.

Başkana rest

Beşiktaş'a gelmeye kararlı olan Navarro'nun, Sevilla Başkanı Del Nido ile yaptığı telefon görüşmesinde "Burada 1.2 milyon euro alıyorum. Para kazanacağım bir dönemdeyim. Önümü tıkamayın. Eğer tıkarsanız, oynamam. Ben Beşiktaş'la anlaştım. Gitmek istiyorum" dediği öğrenildi. Navarro'nun Beşiktaş yönetimine de "Bu işi pazartesi günü çözerim. Beni zorla burada tutamazlar" haberini gönderdi. Transferin pazartesi günü resmen bitmesi bekleniyor.

Sevilla korkuyor
Ön libero arayışlarını PSG'li Cisse'yi alarak sonlandıran Beşiktaş, stoper mevki için de Sevilla'da forma giyen Navarro ile ön anlaşma yaptı. Sezon bittiğinden bu yana İspanyol futbolcu ile görüşmelerde bulunan Celal Kolot ve Mario Berk, tecrübeli futbolcuyu yıllığı 1.9 milyon euro'dan biri opsiyonlu 3 yıllığına el sıkıştı. 
Futbolcusunu bırakmak istemeyen Sevilla yönetimi ise "Kaptanımızı satmak istemiyoruz. Satarsak, taraftar kulübü başımıza yıkar" diyerek transferi engelliyor.

Kaynak:Fotomaç   Hadi millet oldu bu iş

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

pAscAliAnUmut

Adriano

Çok sağlam bir stoper ancak biraz yaşlı..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

pAscAliAnUmut

Tecrübesi var  ya o bize yeter avrupa da inş. bizi sırtlar ama bu adam stoper adamı mı ?

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

pAscAliAnUmut

Stoperse bence alınmasına gerek yok zaten türkiye'nin en iyi stoperleri bizde (Toraman Zan )

Adriano

Evet stoper.. Ancak göreceksiniz İbrahim Toraman kesilcek ve sağ bek oynatılmaya başlancak..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Brestgerfich

33 yaşında ya adam.. Takım geçen yıl gençleştirilicek denmişti,önümüzdeki yıllar için yatırım yapılıyor ve Ricardinho tecrübeli,gençlere abilik yapar diye tuttular.. Şimdi neoldu ? 30 yaş üstü adamlarla ilgilenilmeye başlandı. Yönetimin kararları tutarsız...
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

pAscAliAnUmut

Geçen sezon gördük tigana sağ kanatta oynattı toraman'ı  hiç sahada yoktu. Ama gökhan'ın premier lig'e gitme olayı vardı bir aralar eğer hala görüşülüyorsa Gökhan 'dan iyi para elde edebilriz. Böylece navorro ve toraman'a yer açılır