Ana Menü

Aysun Kayacı Beni Niye Öpmedi.?

Başlatan Dem@, Haziran 28, 2007, 09:43:48

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kara kalem

Bu Pantene'nin falan ambalajlama işlerini koşturan bi' Murat abimiz var.. Bi' gün muhabbet esnasında ''Lan olm bi' gün manyak bi' karının biri var yaa !'' diyerek başladı anlatmaya.

Olay şundan ibaret; bu manyak karı Pantene'in arkada yazan formülünü inceliyor ve formülde hata olduğunu ispatladıktan sonra ilk iş bi' avukat eşliğine mahkemeye gidip sinsi bi' gülümseme eşliğinde 'küt !' diye davayı açı veriyor. Tabii doğal olarak sağlam bi' tazminat kazanmakla kalmayıp Pantene'e o serinin hepsini mecburiyetten ötürü çöpe attırıyor. Murat abi iki kamyon Pantene'i Halkalı'ya atıp yaktık dedi.

Biz alışkın değiliz tabii böyle olaylara. Karıda da manyaklık var, senin ne işin var formülle ? Git efendi efendi ''Ben bi' alış veriş merkezi oto parkında 1 saat önce Pantene'le yıkadığım saçlarım ile arabamdan inip erkeklerin dikkatini çekip arkadaşımın arabasını parketmesi için işve yaparken yervermemekle kalmayıp öküzün tek beni ezdi !'' Al sana babalar gibi dava sebebi.

edit; Şampuanın markasından tam olarak emin değilim. Ayrıca boş işler bunlar, beni öptüde n'oldu sanki..
kalem sana akan, kara senin sevdan.

freedom forever

Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

ist.hatirasi/3-4

ahahhahaha kazanırsa aysun opecek mi adamı;) kazanırsa ne olacak:d
YÖNETİM İSTİFA !!!