Ana Menü

Rüyamda Seni Gördüm ...

Başlatan mdc, Haziran 28, 2007, 03:03:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mdc

Ortamından dolayı büyülendiğim yer ;
İnönü stadi ...
Zaman
15 mart 2007

Off ulan offf
Bütün büyü bozuldu be
HAYATTA BEŞİKTAŞ

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

kara kalem

İnsanın doğasında var hayal kurmak. Kimisi için ihtiyaç, kimisi için ise gelecek planıdır.

''Ben bilirim-bilirim, onu söylerim''; hayal+gerçek= intihar !

Yemin ediyorum anlayamassın, geceleri uyumak zor geliyor. Hasreti, özlemi, derdi-kederi geçtim ulan ! Dün olmamış, bugün hiç yaşanmamış, yarını bilmezmişçesine hayaller çöküyor yüreğe.. O küçükken canımızı dişimize takıp yaptığımız oyun alanları gibi parça-parça hayaller gecenin köründe, yeminim var samimi gelmediğinden midir, sabah unutulacağından mıdır dirhem ışık dahi tutmuyor.. Tıpkı o oyun alanları gibi ertesi gün baktığımızda zerre eser kalmıyor işte..

Yorma beni, biliyorum kendimi.. O gece sabahı unutmak, silip-atmak üzere kurduğum hayaller ne derece mutlu eder beni biliyorsun.. Kimi zaman olur İstanbul'a sığmayız, kimi zaman olur akıp-giden bi' vapurdan hüzünle ama umutla birbirimize bakarız.. Lan inanmassın bazen el-ele tutuştuğumuz bile oluyor.. Yemeği yarıda kesin göz-göze daldığımız zaman zaten dünyalar benim oluyor..

ama işte biliyorsun, ben de hayaller her zaman sabah unutulmak ve silip-atılmak üzere gecenin köründe oluyor ve çünkü biliyorum, ertesi gün yine gerçeklerle dolu bi' yarın arefesi beni bekliyor..

Lan varsın olsun, inanmassın belki hayallerimin kimi zaman rüyalara sarktığı dahi oluyor ama biliyorum ki o hayallerde rüya zaten..

ve bilmiyorum ki o rüyalarımda olması gereken 'ben' ben miyim ?

ve biliyorum ki yarın olacak olan 'ben' o dün gece ki mutlu çocuk değilim..

Duru, yapma böyle şeyler..
kalem sana akan, kara senin sevdan.

freedom forever

hoş geldi ne kadar güzel geldin
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

mdc

Sevdim seni bir kere
Başkasını sevemem ...
HAYATTA BEŞİKTAŞ

NoPasaran

deli diyorlar bana
desinler değişemem desinler değişemem
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Dem@

gördüm rüyamda ama sonu kötü bitti

cmcpgc

benimkisi de bir rüyaymış demekki !
hatta kabus gibi bişey ..
Bu vatan askiyla büyüdük biz anam
Sahip olamaz ki topragima düsman !
Binlercemiz öldük, yine de ölürüz
Yildiramaz kimse iste son sözümüz !

BJK_06

çık atrık rüyalarımdan...
bıktım seni her gördügümde aglayarak kalkmadan...
bıktım artık senin bana son bakısını rüyamda görmekden
bıktımm artık seni seviyorum diyişlerinin kabusundan...

bıktım ulan aglamakdan

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ