Ana Menü

bjk tv gercekten beşiktaşın kanalımı????

Başlatan dj_pascal, Aralık 04, 2006, 01:39:41

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dj_pascal

ya tribün görüntülerini versinler derbi macları versinler 100.yıl maclarını yayınlasınlar ne bileym en azından beşiktaşı ilgilendiren seyler yapsınlar ama o sacma programı lütfen kapatsınlar
besiktasli olmak bir ölüm kalim meselesi degildir, çünkü çok daha önemlidir"

bsever1903

o programdada para kazananı gormedım.fenerlılerı gagalıyolar bosverııınnnn....

Brestgerfich

geçenlerde izliodum,denk geldi,arkada Doğan Yayına bağlı kanallrın listesi wardı,febe tv'nin rekLamı yapılıo bizim kanalda..
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

cengiz_selcuk

zaten bir kadin gordugumuzde bjk tvde ayni kadini 10 kanalda gormek mumkun..
saat 3 te baslamisti bi gun.. saat 7 de hala ayni kiz vardi..
cnm ya 4 saat kamera karşısında çene patlatmış, o güzel cnm kızın gözleri kaymış biri bi tarfta diğeri başka tarfta.

Brestgerfich

Alıntı yapılan: dj_pascal - Aralık 04, 2006, 20:27:10
ya tribün görüntülerini versinler derbi macları versinler 100.yıl maclarını yayınlasınlar ne bileym en azından beşiktaşı ilgilendiren seyler yapsınlar ama o sacma programı lütfen kapatsınlar

yapıyorlar
genellikle 1996-1997-1998 sezonlarının maçları wardı... bugun ilk kez Sareyavo maçını gösterdiler.hani 5-0 yendiğimiz,Bosna-Hersek takımı...
ama yeni maçlar yok.. sanırım Digiturk maçları wermıo
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

ugur24

nası vermiyo yaa..fener nası alıyo..fener tv lig maçlarının özetlerini falan veriyo..parayı bastırırsan öyle bi alırsınki..bizim yönetim bjk tvyi önemsemiyo işte besbelli..zaten ben karakartal forumdan başka bişeyi izlemiyorum bile..

burak_bjk

Alıntı yapılan: CradLeStoNe - Aralık 04, 2006, 13:44:34
normal antende oLmadığından izLeyemiyorum zaten
ama büyük bi kaybım yok sanırım

yok yok hiç merak etme bizde varda noluyo hep sacma sapan seyler var çinkomudur nedir ne zaman acsam bi kız ciyak ciyak konuşuyo ..bi karakartal forum var şöyle iyi prog olarak başkada hiç yok..
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

eRe

hayır para kazandırma programı bıle baska kanaldan alınma yanı bjk tv ye gelırı bıle nerdeyse yok.kendı numaramız bıle deıl kı ne ısı var o programların bıze eskı macları gostersınle taraftarımızı gostersınler program yapsınlar
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ist.hatirasi/3-4

topu topu 3-5 program var...gerisi para daıtma işi ne zaman acsam kadın cıkıor
YÖNETİM İSTİFA !!!

**19.aSLı.03**

sacma şeyler var hep..
kelime bulma falan filan oyunlar..
beşiktaşın eski maçları yaynınlansın..
beşiktaşımızla ilgili belgeseller yayınlansın...
maçlarımız banttan yayınlansın...
there are two things in my life
1.BEŞİKTAŞ
2.MORE BEŞİKTAŞ

tufi_bjkli

ya 2-1 lik fener maçını vermişlerdi bi ara ne sevinmiştim ronaldonun kadıköyde attıkları öle maçları versinler sabah akşam izlerim valla

hade53

rezillik okadarda sewinmistim saat basi haber dogru haber nostalji maclar guzek programlar olcak die ama chinko mudur nedir uyuz etti millet dalga gecmeye basladi abi bune yaa

melankolizm

varya Kazan ın önünde ve semtte geip 24 saat canlı yayın yapsalar .. 2 kamerayla..

10 kat daha fazla izlenir!!!

Doğan grubu işte ne beklersiniz!!!

dj_pascal

Alıntı yapılan: melankolizm - Aralık 07, 2006, 21:32:43
varya Kazan ın önünde ve semtte geip 24 saat canlı yayın yapsalar .. 2 kamerayla..

10 kat daha fazla izlenir!!!

Doğan grubu işte ne beklersiniz!!!
aynen sana katılıyorum kardeşim...
besiktasli olmak bir ölüm kalim meselesi degildir, çünkü çok daha önemlidir"

Çarşı

gs tv kapalı müzik çalıp gol gösteriyor ama bizim kanaldan iyi bazen. Ben sadece karakartal forum'u izliyorum gerisi hikaye  :bjk