Ana Menü

Yalan :@

Başlatan me©ay, Aralık 03, 2006, 23:26:50

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

me©ay

Runje ile dalga geçtiler
   2 Aralık 2006

BAZI karşılaşmalarda yediği hatalı gollerle şimşekleri üzerine çeken kaleci Vedran Runje, dünkü maçın da en çok konuşulan ismiydi... Beşiktaşlı taraftarlar, karşılaşmadan önce ısınmaya çıkan futbolcuları tek tek tribünlere çağırarak yumruk şov yaptırdı. Ancak Runje, daha önceki birçok maçta olduğu gibi, kendisine yapılan bu daveti yanıtsız bırakıp, ısınmaya devam etti. Bunun üzerine Beşiktaşlı taraftarlar, Runje'yi protesto etmeye başladı. Maç boyunca top Hırvat kalecide olsun olmasın, bütün siyah beyazlı taraftarlar, "Runje... Runje..." diye tempo tutup, dalga geçti.

Arkadaşlar bu haber bence yalan. Hürriyet gazetesinde okudum     :o siz ne dersiniz
Kurallar gereği imzamı editledim ;)

noumAyberk

Arkadaşım bursa ve bruge maçındada aynısı yapıldı top ne zaman runjeye gelse runje die bağırıldı her zaman olan bişey ama maç öncesi fln yalan şeyler bunlar

Timurlenk

bende okudum erman toroğlu(doberman)nun yazısı kafasına göre sallıyor bişeyler.

ama yazısını tam okuduysanız bazı yerlerde de haklı

black-eagle

yalandır adam da inadına gitmio tribunee
bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

hrby

bencede artık dalga boyutunu aldı bu tezarühat
"Her Zaman Her Yerde Seninle Birlikte Ölüm Gelsin İsterseee
Gözlerde Bir Damla Yaş Kalbimizde Bir Aşk Sensin Beşiktaşş"..

Delirdik

bencede dalga boyutuna geLdi..

adam süper bir kurtarış yapar inletirsin sahayı buna eyw
ama; adam yerden yawaş gelen topu tutuyo başLıyoruz bağırmaya. bu resmen hakarettir
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

keskinli

ne günlere kaldik:-)
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

eren06

Runje diyebağırmak zevkli oluyo ama bence yanlış ztn maçta bağıranları da uyardık

carsi52

walla ya tvde izliyo runjeeeeeeee runjeeeeeeee diyolar durmadan.
Bölünür senin için uykular!

bsever1903

bızımkılerıde anlamıyorum runje de runje.adam taraftara bıle gıtmıyo.kendını ne zannedıyosa.dusunuyorumda runje yerıne murat sahın olsaydı kac mac dayanabılırdı tıgana.yada kac mac dayanabılırdık bız taraftar olarak.adama gun be gun gıcık oluyorum abı....

me©ay

Alıntı yapılan: black-eagle - Aralık 04, 2006, 10:32:29
yalandır adam da inadına gitmio tribunee

ya ama ben olsam bende gitmezdim tribüne. Niye dersen sivas maçında bi kurtarış yaptı runje runje dediler adam elini kaldırdı yuhladılar. ondan dolayı gitmiyor bence
Kurallar gereği imzamı editledim ;)

burak_bjk

Alıntı yapılan: CradLeStoNe - Aralık 04, 2006, 12:53:49
bencede dalga boyutuna geLdi..

adam süper bir kurtarış yapar inletirsin sahayı buna eyw
ama; adam yerden yawaş gelen topu tutuyo başLıyoruz bağırmaya. bu resmen hakarettir

ama adamda hakediyo tribüne gitmemek falan kendini ne sanıyorsa..bu runjeden bi cacık olmaz adama ısınamadım bi türlü
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

canmert

VALLA BU ADAMA YAZIK OLUYOR BENCE DESTEK ÇIKMALIYIZ ZOR GÜNLER YAŞIYOR
büyük harflerle yazi yazmayalim!

@LAYINA GİDER

yalan be inanmayın

eRe

yaaalaaann .yıne dokturmus gazete
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi