Ana Menü

Eduard Cisse Beşiktaş'ta

Başlatan CHEm !, Haziran 27, 2007, 01:23:59

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

Beşiktaş futbol şube sorumlusu Celal Kolot,  Eduard Cisse ile anlaştıklarını duyurdu.

http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=251408

http://maraton.com.tr/news.php?news_id=30142
Allah kitap Beşiktaş

Adriano

Dua ediyorum inşallah doğrudur :)
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

Non Mollare Mai

Hiç bir bilgim yok bu adam hakkında. Mevkisini bile bilmiyorum nerdeyse.
Umarım iyidir. Ben pek tatmin olmadım açıkcası.
Makalele daha heyecan vericiydi.
edit

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

Non Mollare Mai

Tv8 de son dakika olarak verdi.
Hayırlı Uğurlu Olsun Ne Diyelim..
edit

eyup1903

hayırlı olsun arkadaşlar ama ben bu adam hakkında fazla bi şey bilmiyorum bilen bi arkadaş warsa anlatsın nasıl biri olduğunu

allen ıverson

cassa23

ben hiç izlemedim inş iyi çıkar...

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

noumAyberk

Makalele geldi diye sevindik
Fener Zenci Sever Dedik
Gece yine bir zenciyle anlaştık :D

CHEm !

[youtube=425,350]xZwHXQVdDdo[/youtube]

lyona golü
Allah kitap Beşiktaş

cassa23

ben asıl bombayı hala bekliyorum...... dünya yıldızı olacak

noumAyberk

EDOUARD CISSE yazıldığında youtube da tek bu video çıkıo :(
Tello da bile bir sürü şey çıkıodu :S

CHEm !

Yurt dışında transfer görüşmelerini sürdüren Beşiktaşlı iki yönetici Mario Berk ve Celal Kolot uzun görüşmelerin ardından Paris Saint Germain takımının orta saha dinamolarından Eouard Cisse ile 2 artı 1 yıllık anlaşmaya vardılar. İki yönetici 29 yaşındaki Fransız futbolcu ile son detayları görüştükten sonra yarın ya da Perşembe günü İstanbul'a Cisse ile birlikte gelecekler.

Edouard Cisse Kimdir?
29 yaşındaki Cisse Paris Saint Germain takımını en istikrarlı isimlerinden biri olarak dikkat çekiyor. Çok kısa aralıklarla da olsa tam 7 sezon başkent ekibinin formasını giydi. Orta sahanın ortasında ve sağ kanatta görev yapabiliyor. Savunma yönü, hücum yönüne göre çok daha gelişmiş durumda. Sürpriz ileri çıkışları ve sert şutları var.
Pau'da 1996'da başladığı profesyonel kariyerinde bir sezon sonra Paris Saint Germain'e gelen Cisse, 1998 ve 2003 yıllarında sırasıyla Rennes-West Ham United ve Monaco'da kiralık olarak görev aldı.
Paris Saint Germain forması ile geçtiğimiz sezon 32 maç ilk onbir 2 kez de sonradan oyuna giren Cisse 2 de gol attı.

1.86 boyunda ve 75 kilo olan Cisse, Paris Saint Germain formasını bugüne dek 178 kez giydi ve 8 gol attı.
Allah kitap Beşiktaş

freedom forever

arkadaşlar ndn dünya yıldızlarında medet umuyorsunuz, kleberson geldiğinde hepimiz türkiye ligi beşiktaşa hafif gelir demiştik fakat sonuç tam bir fiyasko fenere attığı firikikten başka adam gibi oynadığı maç görmedim , ailton geldi yine fiyasko demek ki herşey şan şöhret değilmiş , bnce yararlı bir transfer hem PSG de oynayan bir futbolcuda dandik bir  futbolcu olmaz.
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.