Ana Menü

Eduard Cisse Beşiktaş'ta

Başlatan CHEm !, Haziran 27, 2007, 01:23:59

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yuNuS1903

KartaL_Gurkan

hayirli olsun ne diyelim :)
fena oyuncuya benzemiyor...ben hic izlemedim bu futbolcuyu...
insallah faydali olur...

candela14

abi sonunda istediğim gibi bi transfer yaptılar ya önliberoya kleberson gibi deil şşöle sert fransız lazım aldılar sonunda
bursalıyız ölümüne çarşılıyız , varmı ötesi
mesafeler engel değil aşkımıza

alper_1903

bence iyi bi transfer ama asil bomba daha gelmeli forvete
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

akbaba71

Tek yumruk halindeyiz"
Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, siyah beyazlı takıma son dönemde yapılan transfer sonrası, yönetim içinde ayrılıklar çıktığı ve bazı yöneticilerin alınan yeni futbolculardan rahatsızlık duyduğu yönünde çıkan haberlere cevap verdi. Erdoğan yönetimde herkesin kendine ait bir fikri olduğunu, ancak bu fikirlerin ortaya konmasının yönetimde çatlaklar olduğu anlamına gelmediğini söyledi. Levent Erdoğan ayrıca son transfer Cisse'nin ardından eksiklerin giderildiği ve bu futbolcuların Beşiktaş'ı başarıya taşıyacağını inandığını ifade etti.

Yönetim içinde muhalefetin söz konusu olmadığını vurgulayan Erdoğan sözlerini şöyle sürdürdü: "Biz tek yumruk olarak hareket ediyoruz. Ancak fikrimize uymayan bazı konularda da uyarılar yapmak görevimiz. Bunu yapmazsak Beşiktaş'a zarar vermiş oluruz. Görüşlerimizi bildirmemiz muhalefet anlamına gelmez. Bizim bu sezon fazla bir transfere ihtiyacımız yoktu. Aksayan bir kaç yere teknik kadromuzun da fikrini alarak takviyeler yaptık. Genç bir kadroya sahibiz. Başarılı olacağımıza inanıyorum. Çok sivri isimler alarak kesin başarılı olacağımızı sanmıyorum. Eksik yere futbolcu almak daha akıllıca olur ve biz de öyle yaptık. Rüştü ve Mehmet Yozgatlı transferlerini sonradan öğrendiğimiz gibi konular geride kaldı. Biz o dönemde de fikirlerimizi ortaya koymuştuk. O gün ortaya çıkan ortam yönetimde bir çatlak olduğu anlamına gelmez. Biz göreve geldiğimiz ilk günden bu yana tek yumruk olarak hareket ediyoruz. Kesinlikle ayrılıklar ve çatlaklar söz konusu değildir. Cisse bana göre iyi bir transfer oldu. İhtiyacımız olan bir mevkie getirilmiştir. Bana göre gerekli takviyeler yapılmıştır. Bundan sonra hocamız uygun görürse bir futbolcu daha alabiliriz. Ama şu anda Beşiktaş'ı başarıya götürecek kadroya sahibiz. Celal Kolot kardeşimiz yıldız futbolcu alacağız derken gönlünden geçen güzel düşünceleri dile getirmiştir. Kendisi çok emek harcıyor transferler çalışmalarına. Şuana kadar yaptığı transferlerde yerindedir ve Beşiktaş'a yetecektir. Bugüne kadar diğer takımlarında yapmış olduğu yıldız oyuncular her zaman istenen neticeyi vermemiştir. Önemli olan takıma uyan ve katkı sağlayacak futbolcu almaktır."

transfer bitmiş hayırlı olsun
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

carsi52

Tanımıyorum tanımadığım için nasıl oyuncu olduğunu bilmiyorum inşaallah güzel çıkar.
Bölünür senin için uykular!

Anarchy*

Doktor

Ben managerden tanıyordum acıkcası 2 3 sene once iyi ozellikleri vardı ama suan pek bilmiyorum gerçi nerdeyse 100/90 oynamıs gecen sene istikrarlı birisi yıldız olmadı ama hayırlısı olur umarım...

MeLo

Savaşçı bir oyun yapısına sahip.
İnşallah beşiktaşımıza yararlı olacak.
Hayırlı olsun.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

naanreelburn

kardeşim fransadan bildirdi tek kelimeyle çok gereksiz bir adam beyler psg nin fansite larında adam hakkında yapılan sezon içi yorumlara bakın yeter küme düşüuordu psg o durumdaydı bence çaçapayı ayağı kırıldı dıe almayan para vermeyenler bunu alıorsa resmen menejer tuzağıdır

Simurg

hayırlı olsun inş. yararlı olur

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

1903bjk

valla cisse cok iyi transfer formanın hakkını vericektir ben yıldız oyuncuya karsıyım aldıklarımızda hep bos cıkıyor ğese fb yıldız aldı diye bizdemi almak zorundayız bizim 100 yılda takımımız cok iyi deildi ama hem avrupada hemde ligde fırtına gibi estik bizim transfere bile ihtiyacımız yok bana göre takım oyununu oynadıkmı tamamdır ins sampiyon olucaz herkez rahatına baksın
FORZA BEŞİKTAŞ

keskinli

bekleyip görecegiz
hayirli olsun
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

alper_1903

ya adamin fizigi hicde fena gibi görünmüyoru iyi oyuncu fiziginden belli olur :Dmisali iyi olacak insallah
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

NoPasaran

Fransız arkadaşlar, sıradan diye nitelendirdiler..

Hayırlısı yinede
Aşk bu Aşk !

volkanca.net