Ana Menü

Demirören' den Transfer Sözü

Başlatan 2 dia 2 muerto, Haziran 24, 2007, 12:31:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

volkan saydigin isimler avrupada basarili olamamis,sorunlu futbolculardi
carlosun önünde 2 secim vardi
ya katar ya türkiye
türkiye katara göre daha cazip bi futbolcu acisindan
iyede para veriliyor
ben carlosu kesinlikle istemezdim acikcasi
fener aldigi icin degil
senin önüne 2 secim koysalar,carlosmu tuncaymi secimin ne olurdu?
ben tuncayi secerdim,bitmez enerjisi ve oynama istegiyle takimini devamli ileriye sürükleyen bi futbolcu,digeri ise cok iyi bi futbolcu ama bu saatten sonra hic bilmedigi bi ülkede ne kadar basarili olur mechul
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Taraftar ne seyirci ne?

Ha ahmet ali, ha ali ahmet..

Unutmayın Beşiktaş takımını ve yönetimini arkasını dönen şu an o tarftar diye nitelendirdiğimiz Kapalı bölümüydü..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

coLorbLind !

taraftar kayıtsız şartsız destek vermek için gidendir
seyirci de seyretmek için gider

taraftar da yeri geldiğinde karşı çıkmasını bilecektir
hele ki bu grup Beşiktaş kapalısıysa

NoPasaran

Ahmet abi Tuncaymı Carlosmu dersen..Bu sorunun cevabı belli.Tuncay Şanlı olur tabi..

Yaş itibariyle Tuncay Şanlıdır benim açımdan tabi.İkiside 25 yaşında olsa kesinlikle carlos derim..

Ayrıca Carlos ismi bence geçen seneden beri ha geldi ha gelecek dendiği için çok büüyk sükse değilmiş gibi duruyor ama edilen trasnfer Türk futbol tarihinin en büyük trasnferidir..

Formları vardı maçlarda unutmam hiç. Sol beke geçen adam hemen roberto carlos olurdu mahalle maçlarında..

Herneyse

Abi durum şu boyuta geliyor artık bilmem farkındamıyız. 3 ezeli rakip arasından birisi aldı başını gidiyor. Diyeceksin ne başarısı var. Başarısı yok ama ismi oldu artık.Avrupa sitelerinde bugün FB şunla ilgileniyor bunla ilgileniyor diye haberler çıkıyor. Peki ne fark vardır bundan 7-8 sene önce FB ile Bjk arasında. İnanın toplasanız 10 milyon dolar fark yoktu ama şimdi çok büyük farklar var..

Bunun en büyük nedenide Tranferlerden dolayı diye düşünüyorum. Sansosyonel tarsnferler klubu cazip yaptı, tarfatarı stada çekti,formalar satıldı reklamlardan yüksek gelir elde edildi..

Eğer Türkiyede , Fransadaki durum olmamasını istiyorsan 2 tane Dünyaca ünlü yıldız almalıyız diye düşünüyorum..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Bir Beşiktaşlı tepki olarak stada gitmeyince ona SEYİRCİ diyorsun
Ama kapalı tepki olarak arkasını dönünce gerçek Beşiktaşlı diyorsun..

Hadi ordan diyorum bende
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

coLorbLind !

ttepki vermek için stada gelmeyen taraftar değildir seyircidir
kapalı ise sadece arkasını döner mabedi boş bırakmaz, ARMAYI yanlız bırakmaz..en fazla bir maçın bi yarısı arkasını döner !

NoPasaran

Şimdi hüsnü amca ile karısının arası bozuk..

A senaryosu

Hüsnü amcaya kızgın olan Ayşe teyze hüsnü amcaya yemek yapmaz...

B senaryosu

Hüsnü amcaya kızdın Ayşe teyze yemek yapar ama yemeğin içine tam 10 kat fazla tuz katar..

Hüsnü amca için farkı ne?

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

coLorbLind !

ayşe teyzem illaki hüsnü amcama doğru düzgün bir yemek yapacaktır
er yada geç !
amcam için farketmez bi gün yemese ölmez

Delirdik

Alıntı yapılan: NoPasaran - Haziran 25, 2007, 19:09:48
Ne yani taraftar sadece Siyah beyaz renkleremi gelsin stada..

Yıldızı herkes ister bunu kabul edin

Ben herkez değiLim vaLLa
yukarda beLirttikLerimde benim kendi düşünceLerim zaten.

Ben açığa gittim zamanLarda biLe kapaLıyı hayranLıkLa izLerdim. Herkez sustuğunda onLar inatLa bağırdıkça ben niye orda değiLim diye kahroLurdum.
Geçen sene sırf o hayran oLduğum kapaLıda bir sene yaşamak için aLdım kombineyi. yıLdız futboLcu feLan gözümde değiL yani
Senin dediğin doğru oLsaydı eğer 15 yıL içinde beşiktaşın taraftarı kaLmamaLıydı..

FutboLda herşey mantığa dayanmıyor bence ;)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

NoPasaran

Aslında sevginiz Beşiktaş'a değil derim bende o zaman..

Sevginiz kapalıya

Kapalının bağırmasına
Onların kendinden geçmesine..

Neden Beşiktaşlıyız? sorusunu bir sorun bakalım kendinize?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Anarchy*

Alıntı yapılan: bLack - Haziran 25, 2007, 23:35:27
Alıntı yapılan: NoPasaran - Haziran 25, 2007, 19:09:48
Ne yani taraftar sadece Siyah beyaz renkleremi gelsin stada..

Yıldızı herkes ister bunu kabul edin

Ben herkez değiLim vaLLa
yukarda beLirttikLerimde benim kendi düşünceLerim zaten.

Ben açığa gittim zamanLarda biLe kapaLıyı hayranLıkLa izLerdim. Herkez sustuğunda onLar inatLa bağırdıkça ben niye orda değiLim diye kahroLurdum.
Geçen sene sırf o hayran oLduğum kapaLıda bir sene yaşamak için aLdım kombineyi. yıLdız futboLcu feLan gözümde değiL yani
Senin dediğin doğru oLsaydı eğer 15 yıL içinde beşiktaşın taraftarı kaLmamaLıydı..

FutboLda herşey mantığa dayanmıyor bence ;)

helal olsun +rep

Delirdik

:)

kapaLının orada bağırma sebebini neden yabana atıyorsun?
kapaLı orada neden bağırıyor.
oradaki binLerce insan hadin hepberaber 90 dakika öyLe can sıkıntısına bağıraLım mı diyorLar :saskin
Beşiktaşa destek için, taraftarı oLdukLarı takımı hırsLandırmak için..

Beşiktaşın en kötü zamanLarında biLe o tribünü doLduran taraftara hayran oLurum, bu demek değiLdir ki beşiktaşı onLardan çok seviyoruz.

YaradıLanı severim yaradandan ötürü derLer ya hani abi.. aynen o hesap işte ;)

Neyse işte benim gözümde yıLdız feLan yok. Ben oraya Beşiktaşı destekLemek için giderim. zaten çoğu maçta goLLeri kaçırmışımdır hep
futboLcunun en şık hareketi biLe "beşiktaşım benim" bestesini söyLerken hissettikLerimLe kıyasLanamaz biLe
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

rommedahl

Sözler tutulmak içindir Büyük takımlar transfere bir yıl önceden başlar ve sezon ortasında oyuncularla görüşülür anlaşma sağlanır ve sezon sonunda imza attırılır.Böle beceriksiz yönetim olunca biz ilk ön elemeyi oynarız anca onlar transfer yapar sonra uyum sorunu yaşıyor derler...

keskinli

besiktasli olmamizin bir sürü sebebi vardir mutlaka
ama bu sebeblerin arasinda mutlaka basarili olacagi konusu yoktur bende
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Gökhan(black) , kapalıdaki bir çok insanı gerek forumlardan gerekse tvlerden görüyoruz..

Bugün kapalıya girmek çokmu zor..900 ytl verdiğin zaman kapalı üstte mekanın oluyor?

Bir çoğu ( kesinlikle hepsi değil) Beşiktaşı seyretmeye niyetli tipler değil..Bir çoğu orada kendierine isim almak,Ben çarşıyım ben Şunu tanıyorum gibisinden reklam ve sinir boşaltmaya gidiyor..Adam Fenerbahçe maçına gidiyor Beşiktaşın maçı kazanmasından ziyade Tümere edeği küfürü bekliyor 4 gözle..

Bu konu kapalı konusuna gidiyor :)

Neyse kaplı ile ilgili şunuda diyeyim..

Herkes kapalıda olmamalı,13-14 yaşındaki küçüklerden arındırılmalı...

Aşk bu Aşk !

volkanca.net