Ana Menü

Bir rica... Yonetime faks yagmuru..

Başlatan [KralKartal], Haziran 22, 2007, 11:45:11

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Bizler ALi karimi ve Riquelme icin yonetime ve basina bildirileri gonderdik..
belki yeterli olmayabilir..

bir faks gondermek 0.75 ve 1 YTL arasinda olmali.. yerien gore tabiki degisiyor..

bu yazilan yaziyi IMKANLARI olan BESIKTAS klubune faklarsa daha cok faydali olacagindan emini,
Faks yagmuruna tutmak gerekir diye dusunuyorum...
Konusan taraftardan cok ICRAAT yapan taraftara ihtiyacimiz var bu donemde..sizlere guveniyorum.!

Faks numarasi: 0212 258 81 94

Degerli Besiktas JK yönetimine..

Besiktas taraftarlari olarak herzaman, iyi ve kötü günlerde, takimimizin yaninda olduk ve olacagizda!
Fakat son haftalarda transfer belirsizligi, ve bundan daha önemli olan son yillardaki transfer hatalarina
bakinca, biz taraftarlar olarak bunlari görmekteyiz ve bu hatalar bizleri üzmektedir!
Bizler menejer degiliz, para ile futbolcu önermiyoruz, satmiyoruzda... Belki menajer olsak bizi daha cok
ciddiye alirdiniz.

Son haftalardaki (yerli) transferler ne kadar dogru ne kadar yanlis bunlari burda yazmak istemiyoruz.
Ama yapilan hatalari kisaca buraya yazmak istiyoruz:
- Mehmet Topuz , zamaninda Besiktasa önerildi, ama ucuz olunca futbolcunun kiymeti olmuyor sanirim, alinmadi!
Simdi ise Mehmet Topuz'u almak icin ugras veriliyor.
- Zamaninda Tuncay Sanli(sakaryasporda oynarken) Besiktasimiza önerilmisti, alinmadi!
- Ugur Yildirim, daha Hollanda 2.liginde oynarken, o zamanki futbol sube sorumlusuna bizzat bizler tarafindan
önerilmistir.. Ama sonra frikik sampiyonu olduktan sonra, Ugur Yildirim gündeme geldi ama yine gec kalinmisti.
Cunki onu Heerenveen takimi 3 yilligina renklerine baglamisti bile!
- Riquelme, kendisi suanda bosta, o zamanki yönetime önerildigi zaman takim ariyordu. Orta sahayi kaldiracak gücte bir futbolcu.
Yine alinmadi.. Gidildi, Delgado denen bir futbolcu getirildi. üstelik 5 milyon Euro bonservis ödenerek. Bu parayi
ister ülker grubu ister Besiktas JK ödemis olsun, bu 5 milyon Euro bu futbolcu icin ödenmis! BU az buz para degil,
ama o para'nin hakkini maalesef gecen sezon veremedi!
- Ailton, Riza Calimbay istemedigi halde alindi, o kadar para verildi sonra satmak isterken herzamanki gibi
en ucuz sekilde bu futbolcu gönderildi. Besiktasimiza zarardan baska ne verdi?Istenmeyen oyuncuyu alirsaniz olacagi buydu..
Peki Kleberson? Yildiz transfer edildi diye heryerde bunu beyan eden Besiktas yöneticileri vardi, peki yildiz simdi nerde?
Milyon dolarlar harcanip, Juanfran'i aldiniz. Sakat oldugunu bildiginiz halde, adam formunda olmadigi halde sayin Del Bosque istedi
diye Juanfran geldi ve Besiktasimizdan neler götürdü orasini sizler bizlerden daha iyi biliyorsunuzdur.
Delgado geldi sonra, bunuda sayin Tigana istedi diye aldiniz. Delgado ise manken gıbı 3 hafta da 1 kez inciniyor, kendine iyi
bakmiyor mu yoksa yildiz Delgadonun fizigi sert futbolu kaldiramiyor mu?

Ve en önemliside 5-6 senedir ALi Karimi(B.Munchende oynadi son 2 sene) alinsin diye, Sinan Engin ile mi desek,
yoksa o zamanki teknik direktörümüz Lucescu ile mi desek, irtibata gecildi, izlesinler diye kaset gönderen taraftarimiz oldu, fakat bu oyuncu alinmadi!
Evet o zamanlar 21-22 yaslarindaydi.. Nedense genc oyunculara sans verilmedigini burda birdaha gördük!
Besiktastaki menajerler'in hangi isleri yaptiginida merak etmiyor degiliz, kac futbolcu kazandirmislar simdiye
kadar Besiktasimiza? Soruyoruz? Lütfen buna artik DUR deyiniz!

Yazımizin başında belirttiğimiz gibi bizler menajer oslaydık dediklerimiz yapılırdı .Evet belki menajer değiliz ama bu klübü karsiliksiz, cikarsiz seven bizleriz.
Biz kralcarsi.com sakinleri olarak, BEFAM ' ın Tellosundan daha iyi oyuncuları bulmak ıcın 2 haftalık bir araştırma yaptık.
Bizler sadece BESIKTASIMIZI düsünerekten, Besiktasimiza orta sahada ilac olacak iki isim önermek istiyoruz.
Birincisi, Ali Karimi,08.11.1978 dogumlu, orta saha oyuncusu ve tam bir 10 numara. En önemliside bonservis bedelinin olmamasidir!
B.München takiminda 2 sene oynadi, hala bır cok spor yazarının yedek beklemesının nedenını bılmedıgı bir yildiz o.
Diğeri ise hocasıyla yaşadıgı sorunlar yuzunden boca Juniors'a kiralanan ve top ayagına geldiğinde taraftarları sanki gol olmus gibi ayağa kaldıran, Riquelme!
Bu önerimizi ciddiye alacaginizdan eminiz! Ve umut'la , yüregimizdeki Besiktask ile, sizlerden güzel transferler bekliyoruz! Sizlere inaniyoruz, inanmak istiyoruz ve inanmak
zorundayiz. Lutfen sizlerde bize inanin! Bu oyuncular gelince kombinelerin ve formalarin nasil satildigini görüp sizler bile sasiracaksiniz.

Saygilarimizla

Kralcarsi.com [ Besiktas Taraftarlari]
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

2 dia 2 muerto

Ben hergün Quaresma içi gönderiyorum . Dünden beri bu yazıyıda gönderiyorum . Merak etmeyin bu yazıyı kopyalayıp göndermek bir dakikanızı almaz .
Klübün mail adresi : bilgi@besiktasjk.com.tr
Herkesten destek istiyoruz .

[KralKartal]

MAIL ile olmaz faruk.... FAKS... mail gondereceksek hic gondermiyelim...

BjKcArsi54

2 dia 2 muerto

İkisinide yapalım .
Bugun herkes bir faks göndersin Beşiktaş Aşkına .
1 Ytl nedir ki ?
Klavyeden destek olmayalım .
Bugun herkesten bir faks çekmesini bekliyoruz .

yuNuS1903

tamam yapmaya calısırım bugun dısarı cıkıcam  cuma namazından sonra  yaparım bu işi ;)

[KralKartal]

bir faks = en fazla 1 YTL, faks cekin daha etkili, kesin okunur...
binlerce maili kim okuyor ki???

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: BjKcArsi54 - Haziran 22, 2007, 11:50:16
mail atmayalimmi yani şimdi ??
Mailleri okumazlar genelde ama faksa mecburiyetten bakarlar . Onun için öncelikli olarak faks çekiyoruz .
Hatta bir tane değil birkaç tane faks çekin . Herşey Beşiktaş için arkadaşlar .

BjKcArsi54

tamam fax cekiyoruz ....İnsallah olumlu sonuclara ulasacagız hepimizin destegiyle..

2 dia 2 muerto

Özellikle iş yerlerinde faks olan arkadaşlar .
Cimrilik yapmayın :D

ugur24

ben iş yerindeyim zaten..şimdi yazdırıp ilk faksı gönderiyorum..aralıklarla bir kaç defa daha rahatlıkla gönderebilirim..

yuNuS1903

bizde faks olsa atardım da dışarıya çıkıp atıcam onda 1 tane atabilirim :-\

[KralKartal]

Alıntı yapılan: ugur24 - Haziran 22, 2007, 11:55:10
ben iş yerindeyim zaten..şimdi yazdırıp ilk faksı gönderiyorum..aralıklarla bir kaç defa daha rahatlıkla gönderebilirim..

guzel olur gercekten.. zaman olursa istersen 1 tanede ajanslara atabilirsin:

DHA faks numarasi:   0212 413 55 98

IHA faks numarasi:  0212 454 39 65

tsk!

2 dia 2 muerto

Benim Hedefim 5 faks .
Sigara kullanmadıgım için çok rahatım . Sigaraya verilen paranın Faks olarak kullanılmasını rica ediyorum .
Aynı şekilde herkesten 5 ve daha üzeri faks beklerim :D

ugur24

sırasıyla dha , iha ve kulübe ilk faksımı gönderdim..mesai bitimine kadar her saat başında yeniden gönderecem.. ;)