Ana Menü

İnönü ' ye Commerzbank Arena Modeli

Başlatan 2 dia 2 muerto, Haziran 22, 2007, 10:53:09

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ugur24

bugün bile başlansa stadın tamamen bitmesi en az bir senemizi alır..hele bir yapılsın sonra konuşalım fiyatları.. :)

Adriano

Inonu yıkılacak mı peki ?? Ve ne kadar sürede olur böyle bir stat ??
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

2 dia 2 muerto

Benim tahminim gelecek sezon 2. yarı İnönüde maç oynamayacağız .

cassa23

işte yönetim ilk defa doğru bişey yaptı bu stadıörnek almaları çok güzel bekliyoruz başkan inş seneye başlarsın

carsi52

Bölünür senin için uykular!

ist.hatirasi/3-4

YÖNETİM İSTİFA !!!

noumAmokachi

Alıntı yapılan: AdRiAnOoO - Haziran 22, 2007, 11:06:41
Dolmaz bu stad :)
Bu stad dolar dolmasına dolmaz diyenlere karşıyım ayrıca.Bu takım en kötü sezonlarından birinde geçen sene değil ondan önceki sene gaziantep ile oynan maçta 1-0 inönüde antepin bizi yendiği maçta 25.000 kişinin altına düşmüyordu bizim stadımız.Ama ben kapalının akustiğinin bozulmaması kanaatindeyim.Çünkü herkes(bizde dahil) kapalıya hayranız
BEŞİKTAŞ BİR ÖLÜM KALIM MESELESİ DEĞİLDİR ÇÜNKÜ ÇOK DAHA MÜHİMDİR.

Adriano

Bu tarz bir stadın yapılması çok rahat 2 seneyi alır..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

allen ıverson

Zaten eski açıgın önü açık kalmak zorunda,bu tarz moder bi stad yapılır kapasitesi azaltılır 40 kişilik falan olur..Modern oldu mu?bu sayı dolar giriş çıkışı rahat herkezin kendi koltugunda oturdugu bölümler olur,o zaman ailesiyle gelir insanlar,kafanıza su akmadıgı wc büyük ve temiz olan bi stad oldumu dolar...Şimdiki stada girilmiyo bile kombine var bekle bekle bekle içeri girmeyi bayan hiç giremiyo zaten :sigara

alper_1903

bekliyorum ya commerzbank arena yi örnek aldilarda ben düsünemiyorum görüntüsünü inönü stadinin

stadin oldugu yerdede yer kisitli yani Commerzbank arena ayarinda bi stad zaten yapilamaz olsa olsa ona benzer bi sey olur ama daha kücügü
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

Doktor

Valla oyle bişey olsun sadece stadın o renklerini izlerim dısarıdan :sigara

Anarchy*

boyle bısı oLursa cok harıka oLur
yaLnız kaynak fotomac ;D

candela14

sadece fotomaç ta deil başka gazt.lerde de yazıyodu bugün ayrıca eğerstad yapılırsa stad maçlara kapanmıcak yapım aşamasındaykende maçlar oynancak  , commerzbank arena yenilnenirkende böle olmuş
bursalıyız ölümüne çarşılıyız , varmı ötesi
mesafeler engel değil aşkımıza

yuNuS1903

insallah olur ben stad yapılırkewn en fazla 3 gunumu aldı ama haftalığı ççok alıyor m.zonede yapılsın ama benım stad 7.000 :D ;D

yapılsın ucuz olsun yazdım daha önce ucuz olsun parasızlık var :D

Doktor

Alıntı yapılan: candela14 - Haziran 22, 2007, 20:27:42
sadece fotomaç ta deil başka gazt.lerde de yazıyodu bugün ayrıca eğerstad yapılırsa stad maçlara kapanmıcak yapım aşamasındaykende maçlar oynancak  , commerzbank arena yenilnenirkende böle olmuş
İyide zaten yenilerken bayern maclarını olimpiyatta oynuyordu orda bi yanlılık var galiba??