Ana Menü

İnönü ' ye Commerzbank Arena Modeli

Başlatan 2 dia 2 muerto, Haziran 22, 2007, 10:53:09

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2 dia 2 muerto

İnönü Stadı, Eintracht Franfurt'un göz kamaştıran stadı Commerzbank Arena örneğine göre yeniden yapılacak.

BEŞİKTAŞ yönetimi, İnönü Stadı'nı yenilemek için kolları sıvarken Commerzbank Arena'nın örnek alınacağı belirtildi. Almanya'nın ünlü Sport 1 adlı internet sitesinin haberine göre, Beşiktaşlı yöneticiler, stat için bir Alman inşaat fırmasıyla görüşmelere başladı.

SİYAH-beyazlı yönetimin ayrıca 
stadın isim hakkını da satmak için girişimlerde bulunduğu belirtildi. Eintracht Frankfurt ve Amerikan futbolu ekibi Frankfurt Galaxy'nin maçlarını oynadığı 52 bin kişi kapasiteli stat, 2006 Dünya Kupası öncesi tamamen yenilendi

Kaynak : Fotomaç

Bence Dünya kupasındaki en iyi stat bu stattı diğeri de signal İduna Park   ;D
Harika olur kanısındayım .

ugur24

bence mete kardeşimizin projesi çok daha güzel olur..özellikle kartalın başı ve kanatlarında benim aklım kaldı.. :)

NoPasaran

32 bin kişinin dolduramadığıu bir stad var zaten..

Sponsor desteği %100 olmadan bu işe karşıyım..ODA OLUNCA tarfatardan tepki çekiyor :)

Karışık durumlar  ;)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

2 dia 2 muerto

Adriano

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

yuNuS1903

olursa ii olur hem stadda dolar gibime geliyor

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: AdRiAnOoO - Haziran 22, 2007, 11:06:41
Dolmaz bu stad :)
Adamlar stadı 38 bin kişilik yapalım diyorlar az buluyorsunuz . Eğer 50 bin kişilik istiyorsanız işte size gerçek bir cehennem . Ama yeni stat gelince bilet fiyatları da o derece artar . Yani stat dolar mı ??? Orasını düşünmek istemiyorum .

yuNuS1903

dolar yaa ama bide şu var

fiyatları ucuz yapmalılar gecen sene gibi ucuz olmalı ;D

ugur24

takım iyi gittiğinde stat dolar merak etmeyin..bu sezon ankaraspor maçı hariç bütün maçlarımızı full şekilde oynadık..

2 dia 2 muerto

Ya stat yapılırsa bilet fiyatları aynı mı kalıcak zannediyosunuz .
O zaman örnek veriyim . Arsenal Emirates stadını yaptırdı ve her yıl 190 milyon dolar kar yapıyor . Ama adamların stadı doluyor . Aynı şeyleri biz yapabilecekmiyiz . Kale arkası 40 milyon ???

yuNuS1903

işte o zaman kımse gelmez gibime gelıyor gwlırde 52 binse 30 bbini dolar bence

ugur24

o kadar olmaz faruk.. :) kadıköy'de bile kale arkaları 25 lira..olsa olsa en fazla 30 lira olur benim tahminimce.. :)

[KralKartal]

stat yapaildida bizler simdi bilet fiyatlarini mi konusuyoruz :)
hele yapilsin , yapilirsa tabi...

artisini eksisini bosverin simdi..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

[KralKartal]

stat yapaildida bizler simdi bilet fiyatlarini mi konusuyoruz :)
hele yapilsin , yapilirsa tabi...

artisini eksisini bosverin simdi..
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: ugur24 - Haziran 22, 2007, 11:21:42
o kadar olmaz faruk.. :) kadıköy'de bile kale arkaları 25 lira..olsa olsa en fazla 30 lira olur benim tahminimce.. :)
Yalnız bu stadın üzeri kapanıyor Ugur . Kadıkoy bunun yanında hiçbirşey :D