Ana Menü

Lincoln ve Carlos'tan sonra Bu tarafTar için daha neYi bekliYorlar!

Başlatan csdenis, Haziran 21, 2007, 22:57:23

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KartaL_Gurkan

Bencede Graveseni alsinlar.
Edmilson bitti, Makaleleyi pek sevmiyorum.

Colins Kazimi kacirdilar ya, ona cok üzüldüm gercekten

Anarchy*

ya colın kazım mıdır nedır bu adamda bı numara yok gorursunuz fenerın elınde sısecek hıcbısı yapamayacak bu adam..

KartaL_Gurkan

bence fena degil...daha cokta genc...kullanmasini bilirlerse ilerde iyi futbolcu olur :)

bughouse

bana yanlis gelen sey yonetimin transfer uzerine yaptigi aciklamalar taraftari " turkiyeyi ayaga kaldiracak bir bombamiz var "diyip sartlandirdiktan sonra bana gore sessiz kalmalari cok yanlis insanlari bosuna yonlendirmeyelim cok amatorce bence.
transfer gerekirmi oyle cok buyuk birisi bana gore gerek yok ...
Babamdan kalan miras, ogluma birakacagim serefimsin BESIKTAS.

cassa23

Alıntı yapılan: noumAmokachi - Haziran 22, 2007, 13:42:20
l
Alıntı yapılan: SATUKBLADE - Haziran 21, 2007, 23:25:06
Alıntı yapılan: mdc - Haziran 21, 2007, 23:13:08
Rakip takımların aldığı yıldız oyuncuların,
Eski performanslarını sergileyecekleri garantimi ?
Nerede olduğumuzu hatırlayalım
Burası Türkiye !
Ne futbolcular harcandı, devam da edicektir.

Milyon dolarlar savrulacağına bunlardan çok daha faydalı oyuncular alabiliriz.
Sabrımızın taştığı aşikar
Fakat
Yönetim istifa etmediği sürece bu yapılanlara katlanacağız.

ben katılmıyorum
evet burası türkiye en yaşlısı bile burada kral kesilir.
çünkü türkiyedeki futbol seviyesi belli
Türkiye ligini kötülüyorsun güzel kardeşim ama sanada sunu sormak isterim.Lincolnun oynadığı bundesliga türkiye liginden çok mu kaliteli ? ?

evet almanya ligi türkiye liginden daha kaliteli 2 lig takımları bile 40 bin kişiye oynuyo + bizden daha iyi futbol oynuyorlar

TurkishTank

imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

csdenis

Diğer yönetimler 2 yıl susu bomba patlatıyor Bizimkiler'in bomba parası bile yok!O yürek zaten hiç yok!

Anti-Timsah

carlito1903

fbnin ve gsnin transferlerine misilleme yapacaz diye gidip uyduruk adamlar almasınlar yerinde transfer yapsınlar yeter bize sönmüş yıldız değil yıldız olmaya aday genç topçular lazım bize....
mevki olarak ta bir sağ bek ve forvet şart bu takıma,özelliklede forvet...

rommedahl

Walla Brezilya liginden iki tane adam alsınlar yeter genç olsun yıldız sözünden bıktım artık zaten güvenimde kalmadı bizde öle gençleri alalım bunlar yıldız diye Fenerin oyuncularını alıyorlar...

boreas

dj n@kr3s_sT

bencede yıldız bi futbolcu olması onemlı deil beşiktaşımıza başarılı olsun yeter...ama bi transfer olsun artk:S
bu alemde kral ÇaR$ı.....

naanreelburn

dünyada ne adamlar var bizimkıler futbolcu izleme komitesi kuruyolar 6 kişi durmadan gidip gelip tello yu izlıor bu senede dalga geçerler tello tello telli turna dıe

EN.KI

yaw diğer takımların transferleri tabii ki güzel diyede bizim hayde bizde bi yıldız alalım olması mantıklı deil ihtiyaç dogrultusunda alınması en mantıklısı tabii kide. bence bjk'nin bu transferlere karşılık Ali karimi veya riquelme den birini alırsa gerçekten o zaman bunlara cvp verecektir die düşünüyorum.

NoPasaran

Şöyle bir söz çıktı birde son günlerde..

Yıldız olmasın takıma katkı sağlasın..

İyide yıldız futbolcu nasıl yıldız oluyor? TAkıma sağladığı katkı onu yıldız yapmıyormu?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

bencede... takimda yilidizlasanlara YILDIZ deniyor, ama bunlarda sanirim
YILDIZI biz bulup yaratacagiz manasinda diyor, hani ne zaman buldunuz???

YILDIZ sozu veripte sonra yok olmasada olur demek ne kadar dogru????
taraftarlarla dalga gecmeyi birakin...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi