Ana Menü

Kartalımızın Kanatları Altında Olmak

Başlatan kartalseval, Haziran 21, 2007, 18:22:38

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

die-4-u

Fotğrafları görüp de etkilenmemek mümkün değil ancak Mete Fisunoglu'nun Gs projesini de hazırlaması kafamı karıştırdı..
Çevremizde en basit binaların bile mimarını tanıyobiliyor iken  2 stadın çizim ve tasarımları da benzerlikler gösterebilir..
Bu da İnönü'nün tüm havasını bozar.
İnönü'nün tarihi dokusu ve dizaynı bakımından Dünya'nın en güzel stadı olduğunu düşünüyorum...
Bu sebeple de üzerinde yapılacak büyük çaplı değişikliklere karşıyım

coLorbLind !

görüntüler gerçekten olağanüstü güzel
keşke ciddi ciddi oturup düşünseler

candela14

ço süper bi düşünce ama olması imkansız gibi duruyo , bu arada yöneti stadı yenilicek ve commerzban arenaya bezetcekmiş
bursalıyız ölümüne çarşılıyız , varmı ötesi
mesafeler engel değil aşkımıza

yuNuS1903

çok gusel begendim yaa insallahnb yaparlar :)

eyup1903

mükemmel olur bence hemen başlasınlar

Banucan

kartal kanatları ve kafası güzel olur bencede inş. yaparlar
FEDA

keskinli

ben bu projeyi gördükten sonra,baska bi stad istemem
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ist.hatirasi/3-4

güzel ama berlin olimpiyat stadı gibi bize sahaya yakın cehennemlik bişey lazım rakip daha iyi baskı altına alınır ve bogulur ayrıca inonu suan iyi aynı sekil devam etmeli kapalı kalmalı acık kalmalı
YÖNETİM İSTİFA !!!

keskinli

projenin güzelliginden o kadar etkilenmisimki rüyalarima kadar giriyor kartalin kanatlari
Allahim bize bu stadi nasip et
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

dj n@kr3s_sT

benjede bu proje cok gusel ancak yonetımın bu işi ciddiye alması gerekır...mete abinn ellerine saglık:)
bu alemde kral ÇaR$ı.....

recai31

olaganustü bir fikir hemde rakibi psikoojik sıkıntıya sokar.lütfen gerceklestrebiliecek arkadslar vara en azından trbün liderlerine veya yoneticilre gostermek lazım dünyada ilk olur bence

sero

harbiden çok güzel olur da hem forzada hemde burda yönetime onlarca hatta yüzlerce mail gönderdik bazı konularda ama yönetim hiç takmadı bile bence yine yapmıycaklar