Ana Menü

Beşiktaş'ta kriz büyüyor

Başlatan akbaba71, Haziran 19, 2007, 20:30:52

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Beşiktaş yönetim kurulunda Rüştü Reçber ve Mehmet Yozgatlı transferlerinin krizi büyüyerek devam ediyor.

Yönetim kurulu üyelerinin bir bölümü bu transferlerin ardından memnun olduklarını ve iki futbolcunun da Beşiktaş'a yararlı olacağını savunurken, diğer isimler bu transferleri tam bir skandal olarak nitelendirdiler.

Yönetim kurulu içinde yer alan bu muhalif grup, hem transferlerin yanlış olduğunu, hem de kendilerine haber verilmeden futbolcularla imza aşamasına gelinmesinin rahatsızlığını duyduklarını ifade ediyorlar. Özellikle Rüştü'nün transferi ardından düşünceleri dile getiren yönetim kurulunun bazı isimleri "Rüştü iyi bir insan ve karakter bakımından örnek bir futbolcu. Ama Beşiktaş'a 34 yaşında ve bu kadar yüksek bir ücrete transfer olması çok yanlış. Ayrıca 13 yıl Fenerbahçe forması giyen bir oyuncuyu taraftarlarımıza nasıl kabul ettireceğiz. Bu transfer başından sonuna yanlışlarla dolu. Başkanımız ve futbol şubesinden sorumlu yöneticilerimiz futbolcu alırken hangi kriterlere uygun hareket ediyorlar. Oyuncu alınıyor, imzalar atılıyor, daha sonra biz gazetelerden,televizyonlardan transferlerimizi öğreniyoruz. Bu yönetimde 18 kişi var. Başkanımızı düşünceleri tabi ki önemli ama demokratik bir ortamda bu çalışmaların yürütülmesi daha doğru olurdu".

Yönetim içinde yaşanan bu kriz somut olarak da ortaya çıkmaya başladı. Bugün Akaretlerdeki kulüp binasında yapılması planlanan yönetim kurulu toplantısı Perşembe gününe ertelendi. Ayrıca Futbol Şube Sorumlusu Celal Kolot ve Genel Sekreter Kenan Öner'in yapılan transferlerden sonra tartıştıkları iddia edildi. Hatırlanacağı gibi iki yönetici 28 Ocak'ta yapılan olağan kongrenin ardından tartışmış ve Başkan Yıldırım Demirören'in araya girmesi üzerine olay unutulmuştu. Bu iki futbolcunun transferinin ardından daha bir çok tartışma yaşanması ve en az 3 yönetim kurulu üyesinin istifa etmesi bekleniyor.

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

2 dia 2 muerto

Hala basın takımımızı yıpratmak için uğraşıyor .
Kaynak site olan Sporx ' e bu konuyu kaldırmalarını rica etmiştim ama tatlı dilden anlamadılar .
Sezon başladığı zaman da karalama kampanyalarınızı bekleriz sayın basın organlarımız .

Anarchy*

bu basın bızı yıpratmak ıcın elınden gelenı yapıor ya!

cassa23

rüştü artık bizim futbolcumuz saygı duyuyorum ama bence büyük hataydı

RCA

rüştüyü almak hataydı ama artık futbolcumuz bize düşen görev ona arka olmak sahip çıkmaktır...
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

melankolizm

basının oyunları yansıtmayın sizlerde böyle şeyleri ciddiye almaya değmez

10 kişilik 11 kişilik gruplar her zaman aynı şeyi düşüneceklerse hepsinin yerine sadece 1 kişi seçilirdi.