Ana Menü

Rüştü'den Yalanlama

Başlatan noumAyberk, Haziran 19, 2007, 13:12:45

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

noumAyberk

Rüştü Reçber'den Açıklama
Kalecimiz Rüştü Reçber, bugün Sabah Gazetesi'nde yer alan, "Fenerbahçeli Kalacağım" başlıklı haberi yalanladı. Rüştü Reçber'in açıklaması:

"Beşiktaş'a transfer olduğum günden itibaren hiçbir medya kuruluşu ile röportaj yapmadığım halde, bugün Sabah Gazetesi'nde ismim kullanılarak, asla söylemediğim ifadelere yer verilmiştir.

Fenerbahçeli bir yazarın imzası ile yayınlanan bu hayali röportajın, beni ve Beşiktaş'ı yıpratma amacı taşıdığına inanıyorum. O gazetecinin, Beşiktaş'a imzayı attığım ilk günden itibaren yıpratma çabası içinde olmasını da maksatlı buluyorum.

Milli Takımımız'ın kalecisi olarak Türk Sporu'nda örnek ve etik davranmaya her zaman önem verdiğimi, profesyonelliğin gereği olarak formasını giydiğim takımın ruhuyla hareket eden bir oyuncu olduğumu, Beşiktaş'a transferim gerçekleştiği andan itibaren Beşiktaş ruhuna ve Beşiktaşlı duruşuna uygun olarak davrandığımı tüm kamuoyunun bilmesini isterim.

Beni ve Beşiktaş'ı yıpratmaya çalışanları kınıyor, Beşiktaş Camiası'ndan ve taraftarından bu tarz asılsız haberleri ciddiye almamalarını rica ediyorum.

Kalesini koruyacağım takımımdaki arkadaşlarım ile birlikte, Beşiktaş'ı büyük başarılara taşıyacağımıza inanıyorum.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımla sunarım,"

Rüçtü Reçber

2 dia 2 muerto

Helalinden bir REP .
Ayrıca diğer konularda yazılan bu yalan haberlerin kaldırılmasını önemle rica ediyorum .

noumAyberk

Saol Faruk
Yav artık o bizim oyuncumuz ne olursa olsun sahip çıklaım içinize sinmiyosa bile bari saygılı olalım

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: Palermo ! - Haziran 19, 2007, 11:05:08
Dün de yazdım bugun de yazıyorum .
Basın Rustu ' yu yıpratmak ıcın herseyı yapıyor . Sizde bir Beşiktaşlı olarak buna inanıyor ve yangına körükle gidiyorsunuz .
Yapmayayın arkadaslar . Biraz daha dikkat .

Başka birşey söylemek istemiyorum .

MeLo

Ya bu basın varya !
Ne diicemi bilemiorm !
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

eRe

basınada dokunmus anlasılan transfer
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Delirdik

Rüştüye basın hoşgeLdin demiş ;D

tayyip kadar oLamıyorLar ya. en ufak şeyde adam ne güzeL mahkemeye veriyordu :) biraz başbakana çekseniz ya
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

AsA

Rustu basin'nin kucuk bi hediyesi sana sanirim bu haber'de.. Biz aListik koLpa haberLere sende aLisirsin

carsi52

Bütün basın kolpa kendilerine yem buldular ya hep o yemi kullanırlar şimdi.
Bölünür senin için uykular!

blackeagle.3

bu basını anlamak mümkün değil basına  :kart

NoPasaran

Bende rüştü ne yaptı demiştim sbah okuduğumda..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

burakkmpasa

bizdeki basin kimsede yokya kalecimiz gerekli açiklamayi yapmis bizlerede düsen görev sahip çikalim rüstüye istemesekte
SADECE BESIKTAS ULAN

cassa23

Alıntı yapılan: bLack - Haziran 19, 2007, 14:06:57
Rüştüye basın hoşgeLdin demiş ;D

tayyip kadar oLamıyorLar ya. en ufak şeyde adam ne güzeL mahkemeye veriyordu :) biraz başbakana çekseniz ya

başbakana hiç çekmesinler bence örnek alınacak birisi değil

allen ıverson

Biz niye rüştü'nün transferine karşı oldugumuzu söyledik,onun yetenegi yada yaşıyla lakalı degildi..Sebepler bunlar işte hep bu mevzular geçicek İÇİMİZİ ACITACAK çünkü bizde biliyoruz ki o ezikbahçeli bu bizim bam telimiz olucak yöneticiler bunları düşünemiyo enteresan olan da bu zaten :kart :oklava