Ana Menü

Çatlayın Ulan!!!!

Başlatan noumAyberk, Haziran 17, 2007, 22:11:12

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TurkishTank

rustunun yedek bekleme sebebi italya'la oynanan ozel macti..o macta sakatlanip 6 ay yoktu... o sirada zaten fener volkan'i denedi...habire hata yapinja... onlar mecbur serdar'a yoneldi... rustu serdarin yedegi degil arkadaslar... ben boyle dusunuyom...misillime konusuna gelinje... onlarda futbolcu aliyor, bizde aliyoz...bizim acimizdan daha uygun oldu cunku yabanci hakkini kalecden yana kullaniinja, zaten sahada 10 futbolcun var...senin yabanci sayin otomatik olarak 5'e dusuyor...bu avantaj varken niye kullanmiyoz... ordaki ortami bilmiyom daha haber taze...bende burdakilere sorayim bakalim ne diyolar bu transfer icin.....bence fener'liler catliyodur...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

Dem@

aynı tepkiyide biz tümer için verdik gayet normal!

csdenis

KAZIM KANAT BUGÜN ÖYLE BİR YAZI YAZMIŞKİ HAK VERMEMEK MÜMKÜN MÜ SAYIN KANAT DİYOR Kİ: Fenerbahçe'nin bıraktığı kapı önüne koyduğu oyuncuları alıyoruzya O zaman ihraç edilen yöneticilerden Saadettin saran ve Tahir Kıran'ı da yönetime alalım..

Yanlış mıyım?Ve ya Sayın Kanat yanlış mı?

Çok haklı!

Biz intikamın değil Gerçeklerin peşinDe olmalıyız!Bu kalede HAKAN aRIKAN mURAT şahin ve değeri bilinmeyen rAMAZAN kurşunlu olsaydı gayet sıkıntı çekmeden devam ederdik..Fakat yönetime neyin peşinde anlamak mümkün değil...Teknik direktörünüze bile Rüştüden az para veriyorsunuz..Rüştü sanki ilk 11 de oynayacak parasını alacak 1-2 sene kaybolup gidecek..Türk futbolu için çok önemli futbolcudur..KARİYERİ BAŞARILARLA doludur..Fakat suretim şarap misali eskidikçe değeri arttı denilecek bir oyuncu değildir!

Lütfen aklı başında işler yapılsın!Biz her sene sahada farklı bir Beşiktaş değil oturmuş takım istiyoruz

bU SENE Tello ve Arıkan ile birlikte bir orta saha bir forvet yabancısı + Gökhan ünal'ı alarak transferi kapatabilirdik!!

Fakat amaç transfer değil!!!

Sadece gösteriş!!

Ama unutulmasın ki şampiYonluk gösTeriş işi değil Takım işi!!!

Anti-Timsah

carlito1903

son yıllarda transfer politikamız feneri çatlatma nispet yapma politikasına döndü yeter artık...

1903bjk

ezikler tabi belli etmez rüştünün bize gelmesine ama nasıl kuduruylardır bence cok iyi şampiyonlar liginde lazım olucak tecrübeli bir kaleci lazımdı geldi runje şampiyonlar ligini kaldıramazdı
FORZA BEŞİKTAŞ

2 dia 2 muerto

Bu adamların alınmasında ne var anlamıyorum .
Sanki Fenerden Serkan Balcıyı aldık . Biraz bilinçli olalım . Bahsettiğimiz adamlar kendi alanlarında cok kaliteli .
Beşiktaşta sağ kanat oyuncusu mu var dı da Yozgatlıyı istemiyorsunuz .

1903bjk

yozgatlının gelmesi cok iyi rekaber artar belki burak adam olur :oklava
FORZA BEŞİKTAŞ

2 dia 2 muerto

Yani biraz objektif olsak ne kaybederiz .
Fenerden oyuncu aldıysak ne olucak yanı .
Neden sureklı olarak bu transferlere misilleme gözüyle bakıyorsunuz .
Ayrıca Sergen de fenerde oynadı ama adam Kartalımıza geldi . Aynı seyler bunlar .

carsi52

Yaa fenerden gelmesini bi yana bırak adamın kazmalığı tutmuş neresini alıyolar bunun o adam artık eski rüştü değil..
Bölünür senin için uykular!

mergula

demirören döneminde fenerden 7 tane futbolcu almışız..Hangi fenerliyle konuşsam hep bizim artıklarımızı topluyosunuz diyolar.bence haklılar...Pembe Panter deyip dalga geçtiğimiz Rüştü yü şimdi nasıl alkışlıycaz merak ediyorum....

sinan4671

arkadaşlar bırakın ya bu çatalyın laflarını falan hepiniz kendinizden geçmişsiniz nasıl böyle düşünebiliyosunuz ya

ya arkadaşlar hangi zihniyetle hang mantıkla biz rüştü yü getiriyoruz ya Hakan arıkanımız var o adamı yedek yapıcaklar şimdi rüştü oynayacak var mı bole bişi ya

sizin dediğiniz çatlama lafına gelince hiç de ole bişi yok adamlar rüştü yü unuttular bile onların şuan serdarları var

utanın be bi fenerli şu yazdıklarınız okusa güler vallahi
Uykuların kaçar geceleri
Bir türlü sabah olmayı bilmez
Dikilir gözlerin tavanda bir noktaya
Deli eden bir uğultudur başlar kulaklarında
Ne çarşaf halden anlar, ne yastık
Girmez pencerelerden beklediğin aydınlık Kapanır yatağına çaresizliğine ağlarsın Onun unutamadığın hayali Sigaradan derin bir nefe

noumAyberk

Arkadaşım sen ne diyorsun ya gir bak verdiğim linke gör çatlıyorlarmı gülüyorlarmı
Tamam bazılarımıza göre transfer kötü bazılarımıza göre iyi
Ama ben bu konuyu adamın tartışılması için değil
Fenerlilerin çatlayışını göstermek için açtım!

sinan4671

abi buna mı diyosunuz çatlayın diye bizim tümer muhabbetinin aynısı acaba onlar da bize geçen sene sizin dedğiniz gibi diyolar mıydı

diyolarsa sizin neden bole düşündünüüz anlaşılır zaten
Uykuların kaçar geceleri
Bir türlü sabah olmayı bilmez
Dikilir gözlerin tavanda bir noktaya
Deli eden bir uğultudur başlar kulaklarında
Ne çarşaf halden anlar, ne yastık
Girmez pencerelerden beklediğin aydınlık Kapanır yatağına çaresizliğine ağlarsın Onun unutamadığın hayali Sigaradan derin bir nefe

gözzde_bjk

artık bu forma nasıp olmaz herkese dıye  bagırmayalım yonetım onune gelene verıo formamızı
ılk macı merak edıorum rustuyu besıktas formasıyla gorucegımız ılk macı ogun ne hıssedıceksınız bnm ıcın rustu hıcbızamn NOBRE olmayacak o hep geldıgı takımı hatırlatan BI FUTBOLCU olucak bunun profesyonellıkle falan alakası yok rustu bıze cokmu faydalı olucak madem cok ıyı bı kalecı nden hakanı alıosun besıktasın 3TANE KALECIYE MI IHTIYACI VAR?
bunların hepsı acız bı yonetımın eserı eskıden hersene 13 futbolcu alır sezon sonu yollardık sımdı fenerın begenmedıklerını alıyoruz asla nobre mehmet yozgatlı transferıne lafım yok kendını kanıtlamıs basarılı on onemlısı TERBIYELI PROFESYONELLERDEN ONLAR!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

GENCOL

bu transfer fenere en büyük darbedir işte biz adama böyle yaparız
hakiki  imanı 
    bulan kainata meydan okur.........