Ana Menü

Rüştü'ye sahip çıkalım..

Başlatan NoPasaran, Haziran 17, 2007, 19:16:22

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kartalizmatik

doğru diyosun bir ara takım darülaceze gibiydi..
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

delgadoo_10_

kim nederse desin arkadaşlar 10 numara transfer  oldu bana göre şimdi 1 yabancı daha fazla alıcaz.elinizi vicdanınıza koyun runjeden daha iyi kaleci oldugu ortada

ashes

rüştü nün iyi olup olmadığı tartışılıcak bir konu bile değildir ancak adı fenerle özleşmiş bir oynucudur ve haberlerde beşiktaş fenerli oluyo yazıları benim kanıma çok dokunuyo  ne yazık ki yapıcak bişey yok
karşılıksız...

naanreelburn

bu sahip çıkalım olayıda yeni çıktı ben sahip çıkmıorum adam kendi sölüor 14 sene evvel atılcak imza şimdi atıldı evvelden de örnekler var böle mantıkla transferlerle bi cacık olmaz sen runje gibi kaleciye dalga geçersen böle olur kimse gelmez derler ya şakşakçılığın ya...şaklık olur aynen yolumuz böle görünüor ciguliler gibi kendimiz çalıp kendimiz oynuyoruz

GENCOL

bence beşiktaş büyük bir bomba patlattıçok yerinde bir transfer geçmişi değil geleceği düşünelim
hakiki  imanı 
    bulan kainata meydan okur.........

burakkmpasa

napalim sahip çikicaz kutsal formayi giycek nerden gelirse gelsin BESIKTAS formasini giydimi is degisir
SADECE BESIKTAS ULAN

2 dia 2 muerto

# İhsan Abicim
Ben objektif davranmaya calısıyorum .
Benim için Rüştü , Runjeden kat kat daha iyi bir kaleci . Bunu geçmişine bakarakta söyleyebiliriz . Barca da oynamak her futbolcuya nasip olmaz .
Segen olayına gelince .
Segen de Beşiktaşta oynuyordu fakat Galatasarayda ve Fenerbahçede oynadı yani Rüştüde oynayabilir .
Bu örnekler çok fazla .
Zamanında Nobre de geldi . Yani Fenerden oyuncu alınmaz diye bir kural yok . Serdarı da Bursadan aldık . Bu tip konuları fazla takmamalıyız . Ama Fenerden işe yaramayacak Serkan Balıcı alsaydık size sonuna kadar destek verirdim .

NoPasaran

Bu traftar Alex isimine karşı çıktıki Rüştüye çıkmasın..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

maverick

arkadaşlar üşenmeden herkesi okudum...
runje  gibi yan topu olmayan bir kaleciye katlandınız .. rüştü problem öyle mi..

hem bneden beşiktaşlıyız?? inandığımız değerlere sahibiz arkasındayız..haklısınız .. rüştü de 13 yıllık kulübünü bırakıp bize geliyor bardağın dolu tarafına bakın derim.
herkese nasip olmaz BEŞİKTAŞLILIK.. son deminde RÜŞTÜ de imana geldi.. bizi bir yabancıdan kurtardı...

bırakın EZİK kudursun.. bugün ağızlarını bıçak açmıyordu.. açtığında da biz zaten istemiyorduk ebelek gübelekleri.

koymuş ucundan azcık anlıycaanız..  şeytan azapta gerek.. şimdi sıra USLU duramayanlarda.. laf etmiş beri gele .. inanmadan .. gaz kaçırmış densiz.. 
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

AsA

Hos geLdin rustu umarim basariLi sezon geciririsin..

freedom forever

valla destek bir yanı yoq bu transferin , tümer para için nasıl bizi sattıysa rüştüde feneri o şekilde sattı . . .
Rakibimizde olsa her kimsenin bu şekilde arkdan vurulması çok kötü birşey yazıklar olsun . . .
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

maverick

arkadaşlar arkadan vurdu diyorsunuz kim için vurdu bizim için:) mutlu olun biraz yaa..
internette 2002-2003 sezonunda çiçek veren tümer formalı arkadaş resmi çok anlamlıydı:)
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

robinho

Rüştü'nün en sevmediğim özelliği; uzaklardan  yerden gelen topları 100 yılda çalışsa çıkaramaz...Bu bizim için çok kötü olur..Ama 2 metreden de topa kafa vuran adamın topunuda çıkarıyor...

Rüştü sende insan oldun..Hoşgeldin..

ugur24

rüştü kendisine atılan geri paslarda ve topu oyuna sokmada dünyanın sayılı kötü kalecilerinden birisidir belkide.. :)

cassa23

Yapma Rüştü!
Beşiktaşımız'a transfer olan kaleci Rüştü, "Ben F.Bahçeliyim. 3 yıl sonra yine gideceğim" dedi.

rüştüyü isteyenlere duyrulur