Ana Menü

Boumsong Kartal mı oluyor?

Başlatan coLorbLind !, Haziran 17, 2007, 11:52:10

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

coLorbLind !

Fenerbahçe ve Galatasaray transfer bombalarını patlatırken suskun kalan Beşiktaş, sessiz ve derinden ilerliyor. Takip ettiği isimler Geremi, Barusso ve Helgeura birer birer elden kaçarken, haber İtalya'dan geldi. İtalya'nın Juventus kulübüne yakınlığıyla bilinen gazetesi Tuttosport, Kartal'ın Jean Alain Boumsong'un Beşiktaş ile anlaşmak üzere olduğunu yazdı.

Tanıdık bir isim

Juventus'ta Deschamps'ın görevinden ayrılmasıyla forma şansı bulamayacağı konuşulan Boumsong'un, Kartal'ın teklifine sıcak baktığı ve arada küçük pürüzlerin kaldığı ifade edildi. Bilindiği gibi geçen sezon Beşiktaş, Boumsong ile görüşmüş ancak Fransız futbolcu ve o dönemki kulübü Newcastle, Juventus'u seçmişti.

sporx.com

Doktor

Juventusta ne nakormus adamları ikinci ligden cıkaran herkesi yolluyorlar dogrusu yazıklar olsun,adama gelince fransanın gelecegi gosteriliyordu ama hala 36lık thuram ve 32lik gallas milli takımda oynuyor sizce cok iyi bir adammı..???

mdc

Bence iyi bir adam.
Daha önceki senelerde Newcastle'da oynadı.
Boş adam değil en azından
HAYATTA BEŞİKTAŞ

cassa23

bomba transfer bu mu şimdi boumsong

pAscAliAnUmut

İİ stoper ama ne gereği var anlamadım türkiye'nin en iyi stoperine sahibiz (Toraman-Gökhan Zan) ön libero adamıyssa bişey diyemem
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Anarchy*

ya gerek yok bence newcastle da da cok iyi diildi bence

ist.hatirasi/3-4

YÖNETİM İSTİFA !!!

BjKli_10-ur

İyi olur stoper e tecrübeli bi yabancı gelrse çok güzel olur :)
Sensiz geçen günlerin ...

cengiz_selcuk

arada bi sakatlik olursa iyi yedek olur

GENCOL

bence çok kaliteli bir yıldız
hakiki  imanı 
    bulan kainata meydan okur.........

2 dia 2 muerto

Madem yabancı bir stoper edilcek benim adayım .
Coloccini ve Anthon Ferdinand .

Doktor

Alıntı yapılan: Palermo ! - Haziran 19, 2007, 15:14:04
Madem yabancı bir stoper edilcek benim adayım .
Coloccini ve Anthon Ferdinand .
Coloccini gelse iş yapar ama ferdinandın turkiyeye gelmesi imkansız adam ingilterenin gelecegi hem fiyatı en az 10 milyon paunddur

2 dia 2 muerto

Yıldız bir aday istiyorsanız Ferdinandı alıcaksınız ama .
Gerisi hikaye bence .

Anarchy*

ya hep lafta kalıo alamıyoruz bı turlu
coloccını ıs yapar burda ama ben boumsong'u hıc begenmıyorum!

AsA

Ferdinandi aLmak biraz zor.. Ama inshaLLah faydaLi bi oyuncu aLinir.. Butun futboLcuLar gidecek bi yer buLmadan kapsak keske bi kac oyuncu..