Ana Menü

Beşiktaş'ın 16'lık transferi

Başlatan CHEm !, Haziran 16, 2007, 12:01:04

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erkann

Sağolasın Ertuğrul hoca altyapı desteklemek gerek inşallah gerisi gelir Kenan Özer
Ve Serdar Özkan bu sene inşallah oynarlar

toraman

batuhanı herkes iyi takip etsin sadece türkiye değil avrupa konuşacak :bayrak :alkis
BEŞİKTAŞLI OLUNMAZ BEŞİKTAŞLI DOĞULUR

Anarchy*

sadece bıraz tecrube gerekıo bı ıkı sene tecrube kazansın sonra turıye'nın en iyi forvetı olcak

parmanides

harika bi yetenek batuhan genclerde kupayi kaldirirken konusmalarindan anladim ki harbide besiktasli yani umarim hirsini ortaya koyar ve besiktasimiza faydali olur...

NoPasaran

Dün Fenerli bir arkadaşlar görüştüm tanıyor batuhanı yakından..Arkadaş çokta iyi Fenerbahçeli..Müthiş övgüler yağdırdı..Süper yetenek göreceksiniz Türk futboluna damga vuracak dedi..

Umarım ellerinden kaçırmazlar
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

candela14

abi gördünüz mü karadeniz oyunlarında U16 da maçta 4 gol birden attı adam harbi çok süper ya fiziğide koca adamlar gibi ezilmezde
bursalıyız ölümüne çarşılıyız , varmı ötesi
mesafeler engel değil aşkımıza

alper_1903

evet macini gördüm yeni bi Hakan Sükür geliyor eger kaybetmezsek cogu oyuncular gibi
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

carlito1903

geçen gün oynanan U17 milli maçında 4ü rakip kaleye 1i kendi kalesine toplam 5 gol attı ve kalitesini ispatladı,forvet sıkıntısı çekeceğimiz bu sene büyük ihtimalle ondan faydalanır Ertuğrul hoca umarım faydalı da olur....

pascaldisco

batuhanada ertuğrul hocayada sonuna kadar sahip çıkalım..

Elerosse

Denenmesi lazım umarım iş yapar.
Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK

kofani

sadece a takıma almakla kalmaz kolay maçlarda oynatır inşallah
Rengi Kaçtı Yaşamın...